Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Графічний планшет Wacom Graphire

Графічний планшет Wacom Graphire

Назва:
Графічний планшет Wacom Graphire
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
71,63 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Багато хто зустрічався з тим, що при покупці деякої речі, що відкриває нове поле діяльності, ваші витрати тільки починаються - це майже закон природи. Так, після покупки фотоапарата дуже незабаром будуть потрібні штатив і спалах, а якщо камера до того ж цифрова... Можливість ретушувати знімки до друку є одним з переваг цифрової фотографії, однак звичайна миша дуже незабаром перестає здаватися придатним інструментом для цього заняття й очей починає чіплятися за вітрини комп'ютерних магазинів у пошуках графічного планшета.

Подібні пристрої характеризуються робочою площею, дозволом і кількістю ступенів волі. Робоча площа звичайно прирівнюється до одного зі стандартних паперових форматів (А6-А3) і виробники просять грошей у прямої залежності від кількості квадратних сантиметрів (тобто назад пропорційно квадрату номера формату). Оскільки спосіб виміру положення пера не механічний, дозвіл завжди перевищує звичайні мишачі можливості і складає 1000, 2000…dpi...

Кількість ступенів волі описує число квазінепереривних характеристик взаємного положення планшета і пера.

Мінімальне число ступенів волі, без яких і планшет не планшет - 2 (X і Y положення проекції чуттєвого центра пера), максимальне (при напрузі фантазії) може бути наближене до 10, але навряд чи може бути освоєно. Ну а золота середина знаходиться там, де їй потрібно бути - посередині.

При виборі формату планшета варто враховувати, що сумарна кількість можливих положень при розрішенні 1000 dpi і форматі А6 складає 3500х5000 крапок, що трохи перевищує можливості навіть видатного монітора. Великі формати можуть бути зручніше для деяких задач, але не більш того.

Прогулянка по комп'ютерних крапках Москви показала, що асортимент планшетів значно бідніше асортименту будь-яких інших комп'ютерних комплектуючих, так що тривалих мук вибору випробувати не довелося, і був придбаний Wacom Graphire.

У комплект входять власне сам планшет, не потребуючі харчування беспровідне перо і миша, прозора накладка для оцифровки оригіналів вручну, драйвера для Windows 95/98/2000/NT, а також MacOs (для інших операційних систем їхній можна знайти на сайте). Маються в комплекті і прикладні програми: графічний редактор Corel PainterClassic і утиліта PenOffice (наскільки знаю, її можна знайти й у виді shareware), що дозволяє робити рукописні замітки як сама по собі, так і в складі Word (причому результат видний відразу, і додаткових настроювань малюнків не потрібно).

Планшет має наступні характеристики:

• Робоча область: 217.6х92.8 мм

• Ррозрішенння: 1015 dpi

• Число отсчетов у секунду: 100

• 512 градацій чутливості до натискання

• Висота чуттєвої зони над поверхнею планшета: 5 мм

• Інтерфейс: RS232C чи ( чизовсім) USB

Крім чуттєвого до натискання елемента, перо має двох кнопок (з'єднані "качелькою"). При перекиданні перо функціонує як ластик (не тільки в графічних редакторах, але й у Word). Вага пера 11 грам.

Планшет постачений підставкою для пера. Після того, як перо утретє вилетіло з цієї підставки, я лайнувся на адресу виробника в тім змісті, що дірку можна було просвердлити і глибше. Однак після того, як перо вилетіло в десятий раз, я розсудив, що будь дирка глибше, що-небудь уже зламалося б і узяв свої слова назад (useability, чорт візьми!).

Миша симетрична, має 3 кнопки і коліща прокручування. До натискання вона, звичайно, не чуттєва, але розрішення ті ж 1015 dpi. Вага миші 70 грам.

Одночасно можна користатися або пером, або мишею. Додаткових указівок планшету про те, що використовується в даний момент, не потрібно. Усі кнопки пера і миші налаштовуються. Також налаштовуються орієнтація планшета, вид адресації (абсолютна, за замовчуванням для пера, і відносна, за замовчуванням для миші) і криві сили натискання. Для окремих програм можна створювати індивідуальні настроювання. Для декількох користувачів зі своїми перами можна створювати персональні конфігурації - планшет пізнає їх автоматично.

Перо працює так, як від нього очікувалося, тобто добре, а от з мишею довелося повозитися. Драйвер планшета працює на правах звичайної програми, що приводить до:

• наріканням Windows на відсутність миші при завантаженні. Якщо є можливість, залишіть мишу на COM-порту і покладете її в тихе місце, або просто забороните звертати увагу на подібні дрібниці

• зупинці курсору після натискання Ctrl+Alt+Del. Отут можна і кнопками попоратися, а якщо така комбінація клавіш популярна - щось негаразд у Датському королівстві ;)

• затримкам у промальовуванні курсору при сильному завантаженні процесора

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Графічний планшет Wacom Graphire

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок