Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програма для роботи з відео Macromedia Director

Програма для роботи з відео Macromedia Director

Назва:
Програма для роботи з відео Macromedia Director
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,43 KB
Завантажень:
481
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Програма для роботи з відео Macromedia Director


План
1. Короткий огляд Macromedia Director.
1.1. Ідея Macromedia Director.
1.2. Фільм.
1.3. Мітки (The score).
1.4. Сітка (The Cast).
1.5. Інспектор вікон (Inspector Windows).
1.6. Інспектор поведінки.
2. Переваги та недоліки Macromedia Director
2.1. Обмеження Director-a.
2.2. Переваги використання Director-a.
3. Етапи створення проекту в Macromedia Director
3.1. Створення допоміжних документів


1. Короткий огляд Macromedia Director.
1.1. Ідея Macromedia Director.
Задачі в Director основані на метафорі виробництва гри чи фільму, який є корисним для людей, які розпочинають роботу з програмою. Уявіть, що Ви створюєте фільм для великої голлівудської студії. Перш за все, Ви хочете дізнатись, про що саме фільм і що там має трапитись. Обдумайте це як визначення фільму. Після того, як Ви визначили, про що буде фільм, Ви вирішуєте, де Ви будете його знімати. Вірний вибір може зробити фільм чудовим. Також дуже важливо правильно підібрати акторів. Вірний розрахунок може перетворити фільм у блок-бастер (дорогий фільм). І не забудьте про реквізит, який будуть використовувати актори; його також потрібно врахувати. Кінець-кінцем, вам необхідний сценарій, який визначає, що має відбуватися і коли. Сценарій визначає все, розпочинаючи з діалогів і рухів та закінчуючи оточуючим середовищем. Director застосовує схожі ідеї і надає Вам можливість використовувати їх для створення мультимедійного проекту. Подібним чином справжній директор створює художній фільм.
1.2. Фільм.
Частини, що складають проект в Director, називаються фільмами. Фільм містить інформацію, необхідну для перегляду проекту кінцевим користувачем. Всі Direсtor-проекти розпочинаються з фільму; для деяких проектів необхідний лише один фільм; інші використовують декілька. Фільм є головним файлом, що зберігається на диску. Director-фільм має ім'я файлу з розширенням .dir. Навіть якщо фільм виготовлений на Macintosh, все одно він буде мати таке розширення, оскільки це спрощує Windows-машинам програвати такі фільми. Проектувальник (projector) створюється з файла фільму для відтворення на комп'ютері кінцевого користувача. Він також може бути стиснений у Shockwave фільм для розповсюдження через Internet. Сцена (stage) - це те, що буде бачити епізодичний користувач фільму (див. мал. 1.1). Це те місце, де з'являються весь текст і зображення. Всі об'єкти на сцені називаються спрайтами. Мітки (score), які будуть описані в наступній секції, контролюють їх позицію та розподіл в часі.
Мал. 1.1 Сцена - місце, де автор фільму розміщує спрайти, які з'являться при відтворенні картини.
Коли Ви створюєте фільм в авторському режимі, сценою є власне вікно програми Director. Пам'ятайте, що кінцевий користувач фільму побачить сцену лише тоді, коли проектувальник (projector) чи Shockwave встановлений на його комп'ютері. Колір фону сцени задається як в режимі палітри, так і в режимі RGB. Його розмірність, широта і висота, виражається в пікселях. Загальноприйняті розміри для фільмів - 512x384, 640x480, and 800x600. Вони відповідають стандартним розмірам екрану і підтримують стандартне 4:3 форматне співвідношення (співвідношення ширини до висоти). Проте сцена може мати також любе інше розширення. Єдиним обмеженням є те, що ширина повинна бути кратною 16. Створювач фільмів може також визначати позицію сцени на екрані. Як правило, позиція визначається розміщенням верхнього лівого кутка сцени на екрані, також в пікселях. Більш поширеним є розміщення сцени в центрі екрану.
1.3. Мітки (The score).
Спрайти на сцені визначаються за допомогою параметрів в вікні міток (Score window). Вертикальний вимір мітки (score) визначає рівні, які в Director називаються доріжками (чи каналами). По замовчуванню, спрайти в доріжках з найбільшим номером з'являються на вершині спрайтів в доріжках з меншим номером на сцені (наприклад, символьні спрайти на вершині фонового спрайта). З 7-ї версії доступно до 1000 доріжок. Може бути лише один спрайт в кожній доріжці на кадр фільму. Час розвивається зліва направо в мітці (score) і визначається кадрами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Програма для роботи з відео Macromedia Director

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок