Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Від “презентації” до відеофільму

Від “презентації” до відеофільму

Назва:
Від “презентації” до відеофільму
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,08 KB
Завантажень:
24
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
РЕФЕРАТ
на тему:
Від “презентації” до відеофільму


Сьогодні досить актуальним для багатьох користувачів комп'ютерів, зокрема студентів, постає питання створення власних демонстраційних матеріалів типу презентації, реклами, відеофільму, Web–сторінки тощо.
На першому етапі в практику викладання увійшли програми створення презентацій на основі пакета MICROSOFT OFFICE – MICROSOFT POWERPOINT. Програма, переходячи з однієї версії до іншої, постійно удосконалювалася, доповнювалася новими функціями, спрощувалися способи роботи і використання її різних можливостей.
Крім MICROSOFT POWERPOINT є й інші програми цього ряду. Наприклад, в офісному пакеті Corel WordPerfect Suite 8 – програми Presentation, Lotus Smart Suite, Astound. Але вони професійнійніші і потребують більшого часу для освоєння. Крім того, вони мають специфічний інтерфейс користувача.
Наступним кроком стала програма для створення Web–сторінок чи Web-дизайну. Web-сторінки можна виговити стандартними засобами будь-якої операційної системи фірми MICROSOFT (зокрема програми Internet Explorer і “Блокнот”, наведені на рис.1.), так і за допомогою пакета MICROSOFT OFFICE. Вхідний у MICROSOFT OFFICE пакет FRONTPAGE (рис.2) полегшує роботу по створенню Web-сторінок, забираючи частину рутинної роботи з її оформлення.
Рис.1. Програми Internet Explorer і “Блокнот”
Крім програми Frontpage існують і інші програми для створення Web-сторінок, наприклад, HomeSite ( рис.3).
Рис.2. Програма FrontPage
Освоївши початкові матеріали з організації Web-сторінки і вивчивши основні оператори мови html, можна використовувати будь-яку програму створення Web матеріалів, починаючи з програми “Блокнот” і закінчуючи програмою Homesite.
Рис.3. Програма Homesite.
Наступним кроком у створенні демонстраційних матеріалів стали системи відображення інформації з екрану дисплея на плазменну панель або через відеопроектор на екран. У цьому випадку часто-густо не зважується основне питання: а що власне відображати?
Варто зазначити, що протягом останніх років сильно удосконалювалася електронна і комп'ютерна техніка, а також з'явилося нове програмне забезпечення, яке дозволяє робити відеомонтаж в аматорських умовах. Проте на заваді процесу створення фільмів залишається вимога мати досить потужний комп'ютер, що коштує дорого і тому доступний далеко не кожній установі. Щодо викладання даного курсу в гуманітарних вищих навчальних закладах (особливо закладах невиробничої сфери, зокрема культури) є відсутність простих програм для відеомонтажу, які становлять окремий напрям комп'ютерних технологій.
Сам процес створення відеофільму відображений на схемі, наведеній на рис. 4.
Рис.4. Схема створення відеокліпу
У принципі за відсутності відеокамери можна користуватися цифровим фотоапаратом. Це трохи дешевше і при цьому, як правило, не потрібна відеокарта (відеоадаптер) для введення зображення в комп'ютер (крім випадків використання USB камер). Схема такого пристрою приведена на рис.5.
Рис. 5. Схема створення відеокліпу за допомогою цифрового фотоапарата
Крім електронного, існує ще і сканерний спосіб введення даних, наприклад, фотографій – рис. 6.
Рис.6. Схема сканерного введення
Слід зазначити, що створення відеокліпів за схемами, наведеними на рис.4 і рис.6, дуже трудомісткий процес. Крім того, як видно з рис.4 і рис. 6, для створення відеокліпу потрібне програмне забезпечення.
Сьогодні існує безліч програмних продуктів для створення відеокліпів, починаючи з 3D Studio Max (різних версій, можливостей та комплектацій) і закінчуючи аматорськими саморобними програмами. Великої популярності серед програм відеомонтажу набув, зокрема, пакет Adobe Premiere (див. рис.7), проте розгляд можливостей цих програм завдання окремої статті.
Популярність програмних продуктів такого роду змусила корпорацію Microsoft включити найпростішу з програм для монтажу відеокліпів до стандартної версії операційної системи Windows Me.
Варто зазначити, що дана програма максимально адаптована до можливостей початкуючих користувачів – це надає можливість використовувати її в процессі навчанні студентів уже з першого семестру навчання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Від “презентації” до відеофільму

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок