Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Організація машинної та позамашинної інформаційної бази

Організація машинної та позамашинної інформаційної бази

Назва:
Організація машинної та позамашинної інформаційної бази
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
1,65 KB
Завантажень:
186
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Реферат
Організація машинної та позамашинної інформаційної бази


План
Організація позамашинної інформаційної бази.
Організація машинної інформаційної бази


Організація позамашинної інформаційної бази
Інформаційне забезпечення – це сукупність засобів і методів побудови інформаційної бази, що поділяється на поза машинне та внутрішньо машинне.
Інформаційна база (ІБ) – це сукупність упорядкованої інформації, яка використовується при функціонуванні ІС.
Структура ІЗ показана нижче.
Методичні та інструктивні документи | Система класифікації і кодування | Інформаційна
база
У процесі створення позамашинної ІБ виконуються такі дії:
формалізація даних; вибір форм первинних документів і машинних носіїв; вибір способів і засобів фіксування фихідних документів; визначення та розробка логічної структури бази даних; вибір системи управління базою даних (СУБД); організація раціонального документообороту і т. ін.
Інформація під час руху та перетворення завжди розміщується на носіях.
Вдосконалення інформаційного забезпечення систем пов’язане з удосконаленням форм первинних документів, з їхньою уніфікацією на основі стандартизації принципів і основних вимог.
Форми виводу результатної інформації в ІС визначаються експлуатаційними можливостями застосованих технічних засобів, загальною технологією обробки даних, призначенням і методами їх використання.
Слід пам’ятати, що при визначенні змісту і форми кожного документа враховується його призначення, сфера та особливості використання, періодичність отримання тощо.
Організація машинної інформаційної бази
Машинна інформаційна база складається з інформаційних масивів, які можуть бути організовані у вигляді окремих незалежних між собою, локальних інформаційних масивів, чи у вигляді бази даних, тобто інтегрованої сукупності зв’язаних між собою масивів, якими керує система управління базами даних (СУБД).
Розвиток засобів обчислювальної техніки, створення запам’ятовуючих пристроїв прямого доступу створили передумови для вирішення проблем незалежності, неузгодженості і надмірності даних, а також сприяли створенню нової концепції організації інформаційного забезпечення – концепції даних, яка дістала назву автоматизованого банку даних (АБД).
Студентам слід знати, що проектування даних пов’язане з багаторівневим їх поєднанням : зовнішнім, інфологічним, даталогічним, внутрішнім.
Зовнішній рівень являє собою вимоги до даних з боку користувачів і прикладних програм.
Сутність інфологічного моделювання полягає у виділенні інформаційних об’єктів предметної області, які підлягають зберіганню в БД, а також визначенні характеристик об’єктів і зв’язків між ними. Даталогічний рівень формується з урахуванням специфіки і особливостей конкретної СУБД. На внутрішньому рівні формується фізична модель БД, яка містить структури зберігання даних в пам’яті ЕОМ, включаючи опис форматів записів, їхнє логічне або фізичне упорядкування, розміщення за типами пристроїв, а також характеристики і шляхи доступу до даних.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Організація машинної та позамашинної інформаційної бази

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок