Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Використання тем FrontPage

Використання тем FrontPage

Назва:
Використання тем FrontPage
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,00 KB
Завантажень:
99
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Пошукова робота
на тему:
Використання тем FrontPage


Комунікація за допомогою кольору - це дуже важливий аспект Web-дизайну. Людське сприйняття кольору і досі багато в чому відноситься до області мистецтва, і багато починаючих Web-дизайнерів, не відчуваючи у собі художніх здібностей, просто нехтують тими можливостями, які надає колір.
Однак у FrontPage передбачені засоби, які дозволяють навіть людям, не досвідченим в питаннях художнього оформлення, створювати привабливі Web-сайти. Головний такий засіб - це теми FrontPage. Тема - це професійно розроблений набір, який включає в себе колірну схему, набір шрифтів і графічні елементи, які ви можете використати як для оформлення окремих Web-сторінок, так і для всього Web-сайта.
У FrontPage передбачені також можливість змінювати існуючі теми і створювати нові. Ваші старання будуть винагороджені тим, що розроблені вами теми можна буде використовувти в інших додатках Office.
Використання існуючих тем
Діалогове вікно Themes, яке є відправною точкою для застосування, модифікації і видалення тем, показане на мал. 1. Щоб відкрити це вікно, досить вибрати Theme в меню Format.
Мал. 1. Діалогове вікно Themes
У списку в лівій частині екрана показані доступні в даний момент теми. Вибір однієї з тем в цьому списку приводить до показу її у вікні попереднього перегляду (Sample of Theme) в правій частині екрана. У цьому діалоговому вікні можна настроїти деякі параметри застосування вибраної вами теми.
У групі перемикачів Apply Theme To ви можете зробити вибір - застосовувати тему до всього Web (All Pages) чи тільки до вибраних вами сторінок (Selected Page(s)). Якщо ви працювали в режимі Page View, то при виборі Selected Page(s) тема буде застосована тільки до відкритої сторінки. Якщо ж ви працювали в іншому режимі і виділили одночасно декілька сторінок, то тема буде використана для всіх виділених сторінок. Перемикач All Pages доступний тільки тоді, коли ви працюєте з FrontPage Web, а не з окремою сторінкою.
У більшості тем звичайно передбачені два набори кольорів. Перший набір кольорів - це набір за умовчанням, він застосовується, якщо прапорець Vivid Colors знятий. Звичайно ці кольори більш спокійних відтінків. Якщо ж прапорець Vivid Colors встановлений, то буде використаний другий набір кольорів - більш яскравий і «живий».
Якщо тема містить анімовані зображення, установка прапорця Active Graphics дозволяє їх активізувати. Однак користуйтеся цим засобом дуже обережно. Дуже активне використання анімації у Web-сайті може справити негативне враження.
Установка прапорця Background Image приводить до того, що будуть використані передбачені в темі фонові зображення для сторінок. Якщо ж цей прапорець буде знятий, замість фонового зображення в більшості тем буде використовуватися суцільний колір фону.
Якщо ви встановили прапорець Apply Theme Using CSS, то всі атрибути теми будуть застосовані з використанням форматування CSS. Якщо ж цей прапорець знятий, то FrontPage буде використати стандартні теги HTML.
Після вибору потрібної теми і установки параметрів ви можете застосувати тему до сторінок або до всього Web за допомогою кнопки ОК.
При застосуванні теми до всього Web в списку тем з'явиться ще одна назва, яка буде виглядати як (Default) <ім’я_теми> (<ім’я_теми> - ця назва теми, яка була застосована до всього Web).
Швидше усього, після застосування теми ви звернете увагу, що ваші сторінки будуть виглядати не так насичено, як пробна сторінка у вікні попереднього перегляду теми.
Пояснюється це просто: сторінка попереднього перегляду спеціально була підготована таким чином, щоб продемонструвати вигляд різних елементів сторінки. Ви також можете скористатися будь-яким з цих можливостей, але для цього вам доведеться вручну вміщувати потрібні вам елементи на сторінки.
Крім того, застосування тем відключає можливість самостійної настройки вами багатьох параметрів оформлення. Так задумано спеціально, щоб забезпечити цілісність теми. Єдиний вихід - відмінити використання теми для деяких сторінок або змінити саму тему.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Використання тем FrontPage

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок