Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Основні інформаційні та технологічні характеристики броузера Netscape Navigator

Основні інформаційні та технологічні характеристики броузера Netscape Navigator

Назва:
Основні інформаційні та технологічні характеристики броузера Netscape Navigator
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,96 KB
Завантажень:
192
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат
на тему:
Основні інформаційні та технологічні характеристики броузера Netscape Navigator


Починаючи приблизно з 1994 року, коли завдяки появі WWW розпочався бурхливий розвиток Internet , дуже популярним залишається пакет програм Netscape Navigator, що розроблений фірмою Netscape Communications Corporations.
Основні інформаційні та технологічні характеристики:
1. Netscape Navigator (Communicator) залишається однією з найбільш розповсюджених програм, а третя версія (4.0) – найпопулярніша версія програми.
2. Можна переписати програму та її версії через мережу Internet за адресою: http://home.netscape.com.
3. Програма має свій фірмовий знак: літера “N” на фоні багатокольорового сходу сонця.
4. У програмі ефективно реалізована можливість повторного перегляду Web-сторінок.
5. Існує версія програми Netscape Navigator Gold, що включає в себе вмонтований редактор Web-сторінок.
6. Програма розповсюджується безкоштовно, але щоб стати легальним користувачем та зареєструватись потрібно заплатити фірмі біля $50.
7. Програма містить засоби для роботи з електронною поштою та новинами.
8. До комплекту програми входить програма Cool Talk для реалізації додаткових можливостей Internet: голосового зв’язку, обміну різноманітними даними та організації конференції.
9. До повного комплекту Netscape Navigator включається пакет Plug-Ins, що розширює можливості використання засобів мультимедіа: відеофільмів, відтворення звуків, оживлення малюнків, тривимірна анімація та інше.
10. Для установки третьої версії програми потрібно не менше 16 Мбайт пам’яті на жорсткому диску.
11. Програма постачається в різних варіантах. Існує принаймні 6 варіантів програми Netscape Navigator.
12. Існує тільки англомовний варіант програми.
Вихід у Internet за допомогою програми Netscape Navigator
Рис. 1. Робоче вікно програми Netscape Navigator
Після запуску програми на екрані з’явиться вікно програми Netscape Navigator. Розглянемо назви та призначення всіх елементів робочого вікна програми (рис. 1).
Заголовок вікна – стандартний заголовок Windows, в якому відображається назва поточної відкритої Web-сторінки та назва програми, в даному випадку Netscape. У правій частині заголовку вікна розміщуються кнопки, що призначені для стандартних дій з ОС Windows 98.
Під заголовком розташовується Меню. За його допомогою можна вибрати будь-яку команду програми Netscape Navigator: File (файл), Edit (редагувати), View (подивитися), Go (почати), Bookmarks (закладка), Options (опції), Directory (інструкція, вказівник), Window (вікно) та Help (допомога).
Нижче меню знаходиться Панель інструментів. На цій панелі розташовані кнопки, що визначають різноманітні дії, які можна виконувати в процесі роботи: Back (назад), Forward (вперед), Home (на початок рядку), Reload (перезавантажити), Images (зображення), Open (відкрити), Print (друк), Find (пошук) та Stop (зупинитися). Кнопки із сірим кольором виконувати не можна.
Під смугою панелі інструментів розташоване Поле для введення адреси сторінки, яку ви хочете розглянути. В цьому полі задається адреса тієї сторінки, яку ви хочете показати в полі перегляду.
Під полем для введення адреси знаходиться Панель посилань на різноманітні Web-сторінки. В даному випадку посилання – це кнопка, за якою закріплена адреса якої-небудь Web- сторінки в мережі Internet: What’s New? (що нового?), What’s Cool? (що цікавого?), Destinations (місце призначення), NetSearch (пошук), People (люди) та Software (комп’ютерні програми).
Індикатор підключення – фірмовий значок Netscape Navigator. Під час підключення до Internet цей значок “оживає”: з’являється зображення знаку на фоні неба, що вкрите зірками та кометами.
Центральна частина вікна програми представляє собою Робочу область, що визначена для відображення поточної Web-сторінки.
Вертикальна та горизонтальна стрічка прокрутки з’являється тоді, коли ця сторінка не поміщується у відведене для неї поле.
В лівому нижньому куті розташований значок Перевірка кріптозахисту, що зображає зламаний ключ та потрібний для перевірки Web-сторінки на наявність у ній зашифрованої інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Основні інформаційні та технологічні характеристики броузера Netscape Navigator

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок