Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> V. Словесний алгоритм

V. Словесний алгоритм

Назва:
V. Словесний алгоритм
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
254,41 KB
Завантажень:
27
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Зміст:

I. Вступ 3

II. Технологічна частина 5

III. Постановка задачі 9

IV. Метод розв'язку 10

V. Словесний алгоритм 13

VI. Блок-схема алгоритму 14

VII. Таблиця ідентифікаторів 17

VIII. Програма мовою BASIC (В-програма) 18

IX. Розрахунок контрольної точки 19

X. Роздруківка В-програми і результатів 20

XI. Аналіз результатів і висновок 21

XII. Список літератури 21

I. Вступ:

1.1. Коротка історія розвитку обчислювальної техніки.

Перша електронно-цифрова машина створена в пенсільванському університеті в 1946р. В СНД першою ЕОМ вважається "МЭСМ", яка була розроблена в Інституті електродинаміки АН УРСР під керівництвом С.О.Лебедева.

Поява ЕОМ- це початок ери в історії науки і техніки тому, що людство вперше одержало можливість автома-тизувати розумову діяльність і розширити свої інтелектуальні можливості.

В 50-х роках випускаються лаппові ЕОМ, які вважаються ЕОМ першого покоління. Оперативна пам'ять об'ємом 2-8 Кбайт, швидкодія- 10тис. опер. /c. Програмування велось в машинних кодах.

В 60-х роках з'явились машини другого покоління. Оперативна пам'ять досягала 32 Кбайт, продуктивність- до 200000 опер. /c. Характерні мови програмування: автокоди, алгол, фортран.

На початку 70-х років з'явились машини 3-го покоління, засновані на застосуванні інтегральних схем.

Кінець 70-х початок 80-х рр вважають роками використання ЕОМ 4-го покоління. Оперативна пам'ять розширюється до 8 Мбайт, а швидкодія- до десяків, сотень і мільйонів опер. /c, з принципово новими можливостями організації паралельної обробки даних. Важливим досягненням промисловості є створення багатопроцесорного комплексу "Ельбрус" з продуктивністю від декількох сотень до сотень мільйонів опер. /c.

В 70-ті та 80-ті рр поряд з комплексуванням спостерігається надзвичайно швидкий розвиток великих інтегральних схем, які містять більше 1000 елементів в одному кристалі площею декілька кв. мм. Висока ступінь інтеграції забезпечила можливість створення нового класу ЕОМ- персональних ЕОМ (ПЕОМ), або персональних комп'ютерів.Для ЕОМ п'ятого покоління елементною базою служать надвеликі інтегровані схеми і оптоелектронні елементи. Носіями енергії для оптичних машин є не електрони, а фотони, що значно підвищує швидкість передачі сигналів.

Для створення оптичних сигналів застосовують лазер, світлодіоди і світловоди.

Творцем першої ПЕОМ "APPLE" був американський інженер Стефан Возняк. В 1976р він зробив персональний комп'ютер і разом зі Стівом Джобсоном організував їх масовий випуск.

Перше покоління ПК характеризується застосуванням восьмирозрядного мікропроцесора, оперативною пам'яттю 64 Кбайт, наявність алфавітно-цифрового дисплею, та гнучких дисків. ПК другого покоління побудовані на шістнадцятирозрядному мікропроцесорі. В їх базову конфігурацію, крім гнучких і твердих дисків типу “Вінчестер”, включені графічні дисплеї, розширена оперативна пам’ять до двох Мбайт.

З 1987р розпочато випуск ПК третього покоління на основі 32-бітного мікропроцесора. До базової конфігурації таких ПК входить: процесор 80368, оперативна пам’ять 1-4 Мбайт, 1 або 2 гнучких диска по 720 Кбайт або 1,44 Мбайт діаметром 9 см, об'ємом 20 або 40 Мбайт, площинний, плазменний або рідинно-кристалічний екран, 1-2 паралельних інтерфейси прінтера, можливість установки всередині корпуса додаткового модема на 300-2400 біт/с, вага комп'ютера становить 5-8 кг.

ІІ. Технологічна частина.

Напруження в перерізі.

В перерізі навантаженого стержня діють неперервно розподілені по перерізу внутрішні зусилля. Зводячи їх до центра ваги перерізу, дістаємо головний вектор R та головний момент M, проекції яких на головні центральні осі У, Z перерізу та вісь X стержня дають величини Qy, Qz, N, My, Mz, Mx,=Mкр, що називаються зусиллями та моментами в перерізі. На (рис.1а) показано розподілені по лівому перерізу зусилля, які є наслідком дії правої частини сиержня (показано штриховими лініями) на ліву, їхній головний векторR та головний момент М. ВекторR є сумою зусиль, розподілених по всій площі перерізу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: V. Словесний алгоритм

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок