Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програма Microsoft Internet Explorer

Програма Microsoft Internet Explorer

Назва:
Програма Microsoft Internet Explorer
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,67 KB
Завантажень:
338
Оцінка:
 
поточна оцінка 4.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
Програма Microsoft Internet Explorer


Теоретичні відомості
Усесвітня павутина або WWW є найпопулярнішим ресурсом Інтернету, яка включає колосальну кількість (понад мільярд) мультимедійних документів, відмінною особливістю яких окрім прекрасного зовнішнього вигляду є можливість посилатися один на одного. Це означає, що в будь-якому поточному документі є посилання, що реалізовують перехід на відповідні документи WWW, які при цьому фізично можуть бути розміщені на інших комп'ютерах мережі Інтернет. Простота і зручний графічний інтерфейс Всесвітньої Мережі сприяли надзвичайному зростанню популярності цього компоненту Інтернету. Часто користувачі навіть додають один і той же сенс Інтернету і Всесвітній Мережі. Насправді WWW – це тільки одна із служб Інтернету.
WWW (World Wide Web, всесвітня павутина) – сукупність взаємозв'язаних гіпермедійних документів.
Гіпертекст – множина окремих документів (сторінок), які мають посилання один на одного.
Гіпертекстове посилання – виділена частина документа, що реалізує перехід до іншого документа. Реалізується у вигляді підкресленого тексту, кнопки або картинки.
1.1. Інтернет-адреси і домени
Щоб розрізняти комп'ютери в Інтернеті, кожному з них привласнюється адреса, що є унікальним ланцюжком цифр або відповідне цьому ланцюжку символьне ім'я комп'ютера.
У Інтернеті є спеціальна організація, що займається перевіркою і видачею адрес.
При пересилці інформації протоколами TCP/IP використовується цифровий IP-адрес комп'ютера, що представляється чотирма десятковими числами, розділених крапкою, наприклад, 192.168.1.1.
IP-адреса – чотирьохбайтове двійкове число, що представляється у вигляді чотирьох десяткових чисел, розділених крапкою і що дозволяє однозначно ідентифікувати комп'ютер, підключений до Інтернету.
Проте недосвідченому користувачеві важко працювати з такою цифровою адресою, тому для зручності окрім цифрової адреси комп'ютера привласнюється доменна адреса у вигляді ланцюжка символів. Кожна частина доменного імені називається доменом. Кількість доменів може бути різним, але найчастіше їх від трьох до п'яти. Читається доменне ім'я справа наліво і розшифровується як послідовне уточнення адреси подібно до поштової системи адресування. Домен верхнього рівня розташовується в адресі правіше.
Доменна адреса – представлення адреси комп'ютера в Інтернеті у вигляді декількох ланцюжків символів (доменів), розділених між собою крапкою.
Звичайно, користувачеві Інтернету набагато зручніше використовувати доменні адреси, проте комп'ютерам все одно потрібний цифровий формат. Тому в Інтернеті існує база даних DNS, що зберігає інформацію про відповідність доменних і цифрових адрес, а також програма DNS-сервер, що здійснює автоматичне перетворення адрес.
Сервер DNS - програма, що здійснює перетворення доменної адреси в цифровий IP-адрес.
Для підключення до Інтернету необхідно звернутися до послуг спеціальних організацій – провайдерів послуг Інтернету. Це фірми, які спеціалізуються на наданні послуг з доступу в Інтернет. Вони сполучені з мережею Інтернет постійними високошвидкісними лініями зв'язку.
HTTP (HyperText Transfer Protocol, протокол передачі гіпертексту) – протокол, який використовує Web-клієнт для отримання Web-сторінки з Web-сервера.
FTP (File Transfer Protocol, протокол передачі файлів) – сховище і система пересилки будь-яких файлів.
Слід пам'ятати, що зручну Інтернет-адресу, що легко запам'ятовується, має велике значення для успішного Інтернет-проекту. Від вдало вибраної адреси залежить успіх і відвідуваність сайту. По-перше, проста адреса сайту легше запам'ятовується, чим складна і заплутана. По-друге, дуже часто користувачі потрапляють на сайти інтуїтивно. Наприклад, набрали в адресному рядку браузера www.books.ru – потрапили на сайт, що продає книги. Hermitage.ru – сайт Ермітажу, Mail.ru – пошта і т.д.
Для початку необхідного з'ясувати структуру Інтернет-адресу. Розглянемо таку адресу, як au.nung.edu.ua/metod/AutoCAD/Index.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Програма Microsoft Internet Explorer

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок