Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Стандартні компоненти Delphi.

Стандартні компоненти Delphi.

Назва:
Стандартні компоненти Delphi.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,71 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Огляд візуальних компонентів.
Стандартні компоненти Delphi.


Зміст:


Загальні відомості про Палітру Компонентів.
Палітра компонентів являє собою каталог візуальних та прикладних об‘єктів, які можна включати до форм та програм. У Delphi компоненти об‘єднані по групах: стандартна (Standard), додаткова (Additional), група Windows 95 (Win95), група доступу до даних(Data Access), група керування даними (Data Controls), група Windows 3.1. (Win 3.1), діалогова група (Dialogs), системна група (System), група звітів (QReport), OCX група та група прикладів (Samples). Кожна з груп представлена на окремійй сторінці палітри компонентів. Щоб перенести необхідні компоненти в форму, ви просто переносите їх з палітри компонентів. Компонент, що був раз перенесений, стає справжнім об‘єктом, готовим до виконання будь-якої заданої інструкції. Якщо ви розташуєте курсор миші над будь-якої кнопкою палітри компонентів, під курсором миші з‘являється підказка, що пояснює, для чого потрібна вибрана кнопка. Нижче показано, для чого потрібні сторінки палітри компонентів:
Стандартна сторінка (Standart). Стандартна сторінка містить найбільш часто вживані компоненти, що фігурують у всіх програмах Windows. Ці компоненнти мають однозначний зв‘язок зі стандартними об‘єктами Windows.
Додаткова сторінка (Additional). Ця сторнка містить дещо більш специфічний набір компонентів, який ви, працюючи з базовими програмами Windows, могли й не зустріти. Компоненти цієї сторінки дуже корисні. Наприклад, такий компонент як MaskEdit дає вам кращій спосіб керування, ніж стандартний Edit. Крім того, тут містяться різноманітні, орієнтовані на графіку візуальні компоненти, такі як фігура (Shape) та образ (Image).
Win 95. На цій сторінці розташовані компоненти, що існують тільки в Windows 95 і яких не було в Windows .1.
Доступ до даних (Data Access). Ця сторінка містить компоненти, що дозволяють вам використовувати таблиці та запити.
Керування даними (Data Controls). На цій сторінці розміщена та частина інтерфейсу користувача, що пов‘язана з даними. Тут є компоненти, що дозволяють вам представляти дані користувачу будь-яким способом, прийнятим у Windows.
Win 3.1. Тут знаходяться застарілі компоненти Windows 3.1, які рідко використовуються, тому що в Windows 95 є більш потужні їхні відповідники.
Діалоги (Dialogs). На цій панелі ви знайдите діалогові панелі для виконання таких задач загального характеру, як відкриття файлу, установка принтера, пошук тексту, тощо.
Системна (System). Системна сторінка містить візуальні та невізуальні компоненти. Тут містяться компоненти для таймера, дисковода, компоненти доступу до файла, а також компоненти динамічного обміну даними — DDE (Dynamic Data Exchange) — та зв‘язку-вбудови об‘єктів — OLE (Object Linking and Embedding).
Швидкі звіти (QReport). Ця сторінка дозволяє швидко будувати різноманітні звіти по базам даних.
OCX. Ця панель містить такі компоненти як графік, графічний сервер, перевірка орфографії, тощо.
Приклади (Samples). Ця сторінка містить компоненти, що демонструють, як додавати власні компоненти до палітри.
Стандартні компоненти.
Компонент MainMenu — це засіб для створення головного меню та підменю у вашій програмі. Щоб створити меню, додайте цей компонент до вашої форми і двічі клацніть на ньому. З‘явиться Menu Designer за допомогою якого можна легко дати назви пунктам меню та зв‘язати їх з відповідними процедурами обробки.
Компонент TPopupMenu — дозволяє створювати локальні меню у формі або будь-якому компоненті форми. Меню викликається натисненням правої кнопки мишки на відповідному компоненті. Щоб створити локальне меню, перенесіть його в вашу форму та зв‘яжіть характеристику PopupMenu компонента чи форми з відповідним локальним меню. Щоб задати пункти меню використовуйте Menu Designer.
Компонент TLabel — це елемент керування, що просто показує текст в формі. Як звичайно він пояснює який-не-будь інший елемент керування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Стандартні компоненти Delphi.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок