Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Скачати реферат: Скрипти, що виконуються на сервері

Загрузка...

Скрипти, що виконуються на сервері / сторінка 4

Назва:
Скрипти, що виконуються на сервері
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,62 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Вибирати потрібне уявлення можна за допомогою трьох значків у верхній частині цього вікна.
У вікні властивостей перераховані тільки ті властивості, які доступні для даного елемента. Ви можете вводити значення вручну або вибирати їх зі списку (кнопка для розкриття списку з'явиться, як тільки ви виділите дану властивість).
Вікно схеми скрипта
У вікні схеми скрипта ви можете переглянути список всіх подій і всіх скриптів для поточної Web-сторінки. У цьому вікні передбачені чотири головних списки:
Client Objects & Events - це список всіх основних об'єктів на Web-сторінці, а також список подій і підлеглих об'єктів для них (в ієрархічному порядку). Подвійне натиснення мишею по запису про подію дозволяє перейти до коду для цієї події в головному вікні редагування (якщо такого коду ще немає, то він буде створений автоматично);
Client Scripts - в цьому списку містяться записи для кожного тега <SCRIPT> на Web-сторінці. Відкриття будь-якого з цих записів дозволяє показати список функцій всередині області цього тега, а подвійне натиснення по будь-якій з цих функцій приводить до її відображення в головному вікні редагування;
Server Objects & Events - це також список об'єктів і подій, але для Active Server Pages;
Server Scripts - список скриптів для Active Server Pages.
Вікно схеми HTML
У вікні схеми HTML показана структура елементів на Web-сторінці. При натисненні по елементу на цій схемі Microsoft Script Editor відкриє його в головному вікні редагування.
Це вікно не відкривається за умовчанням при запуску Microsoft Script Editor, тому воно не показане на мал. 17. Щоб відкрити його, скористайтеся пунктом Other Windows в меню View. Це вікно займає ту ж область екрана, що і вікно схеми скрипта. Для переходу між цими вікнами скористайтеся вкладками HTML Outline і Script Outline.
Вікно панелі елементів
Панель елементів Microsoft Script Editor призначена для розміщення на Web-сторінці елементів, що зустрічаються найчастіше. Це можна зробити шляхом перетягування або подвійним натисненням миші по зображенню елемента.
Додаткові елементи можна вставляти за допомогою меню HTML. Однак і в панелі елементів, і в меню HTML Microsoft Script Editor ви знайдете не всі елементи, які можна розмістити на Web-сторінці. У деяких випадках вам доведеться створювати теги для них вручну.
Редагування коду скрипта
Головна перевага Microsoft Script Editor полягає в тому, що за допомогою нього дуже зручно редагувати і налагоджувати код як скриптів, так і HTML.Вам досить набрати тільки початок функції, а потім скористатися клавішею Tab (крім того, можна вибрати потрібне значення в списку, що автоматично з'являється ). Редактор Microsoft Script Editor автоматично допише повну назву функції. Це не тільки зекономить багато часу, але і допоможе зберегти від помилок в синтаксисі.
Відладка з допомогою Microsoft Script Editor
Найбільш вражаючий і потужний засіб Microsoft Script Editor - це можливості відладки. Microsoft Script Editor дозволяє вам проводити відладку як скриптів, що виконуються в браузері, так і серверних скриптів в автоматичному режимі. Ви можете скористатися всіма можливостями потужного відладчика: запускати скрипт для по-крокового виконання, перевіряти значення змінних і властивості об'єктів в різні моменти виконання і встановлювати точки зупинки.
У найбільшому вікні в тексті скрипта виділена поточна команда. Вікно Locals дозволяє переглядати всі локальні змінні для цього скрипта. У цьому вікні є вкладка Immediate, яка дозволяє негайно виконати будь-яку команду - прямо під час виконання скрипта. Наприклад, ми можемо виконати в ній рядок коду Cnt=3, і значення для змінної Cnt зміниться на 3. Після цього ми можемо продовжити відладку за допомогою клавіші F11 (натиснення на цю клавішу приводить до виконання наступного рядка коду). Якщо ж нам треба прогнати скрипт цілком, в нашому розпорядженні клавіша F5.
Жоден серйозний програміст при відладці додатків не може обійтися без пунктів зупинки (breakpoints). Пункти зупинки дозволяють зупинитися в будь-який момент виконання скрипта і проаналізувати, наприклад, поточне значення змінних.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
Реферат на тему: Скрипти, що виконуються на сервері

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок