Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Керування відеокліпами. Нові властивості Flash MX 

Керування відеокліпами. Нові властивості Flash MX 

Назва:
Керування відеокліпами. Нові властивості Flash MX 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,17 KB
Завантажень:
144
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Керування відеокліпами. Нові властивості Flash MX
 


Flash дозволяє використовувати одночасно декілька часових шкал в одному фільмі з залученням символів типу Movie Clip (Видеоклип), що являють собою самостійні анімаційні послідовності, які можна вставляти в основний фільм або один в одного. Відеокліпи здатні інтерактивно взаємодіяти між собою, їх використання базується на принципах:
· відтворення відеокліпу починається при вході вказівника поточного кадру в кадр, де знаходиться відеокліп;
· відтворення відеокліпу є автономним і не залежить від відтворення основної часової шкали фільму;
· відеокліпи можуть відтворюватись під час зупинки основної часової шкали або бути зупиненими під час відтворення основного фільму;
· на робочому полі відеокліпи можна обробляти як символи кнопок чи графічні символи, тобто змінювати їх розмір, повертати, нахиляти, змінювати коефіцієнт прозорості, використовувати їх в операціях заповнення кадрів;
· частота зміни кадрів відтворення всіх часових шкал задається як властивість фільму і може бути керована за допомогою сценаріїв ActionScript;
· кожний екземпляр відеокліпу має своє ім’я, причому на одній часовій шкалі не повинно бути двох екземплярів з однаковими іменами.
Шлях до відеокліпу можна вказати двома способами: абсолютним і відносним. Абсолютні шляхи починаються зі вказування основної часової шкали і закінчуються іменем потрібного екземпляру. Відносні шляхи починаються з часової шкали, для якої задана дія, що вказує цей шлях, а закінчуються вказуванням імені потрібного екземпляру. Записувати абсолютні і відносні шляхи можна в двох форматах: точковий запис (рекомендується) і запис з косою рискою (вважається застарілим). Керувати відтворенням відеокліпів можна за допомогою дії Tell Target (Указать целевой объект). В версії Flash 5 для керування відеокліпами зі зміною їх властивостей використовується мова написання сценаріїв ActionScript.
Відеокліпом може бути ланцюжок порожніх кадрів, які містять тільки мітки і приєднані до них дії, забезпечуючи інтерактивну поведінку фільму. Їх називають логічними відеокліпами.
При розробці складних фільмів використовують мітки і коментарі. Мітки кадрів можуть використовуватись в діях типу переходів. Вони мусять бути короткими, так як експортуються разом з фільмом, збільшуючи його розмір. Коментарі використовуються за власним розсудом, або для інших розробників. Вони не експортуються разом з фільмом, тому не впливають на розмір файлу. Мітки і коментарі задаються в полі Label (Метка) панелі Frame (Кадр). Перед коментарем ставлять дві косі риски: //.
Тестування та публікація фільмів Flash
Протестувати фільми Flash можна декількома способами: в середовищі Flash 5 за допомогою команд Test Movie (Тестирование фильма) і Test Scene (Тестирование сцены), в броузері за допомогою команди Publish Preview (Предварительный просмотр публикации) або відтворити .SWF-файли Flash, створені за допомогою команди Export Movie (Экспорт фильма), в автономному програвачі Flash.
Нові властивості Flash MX
З метою зменшення часу розробки в інтерфейс користувача порівняно з п’ятою версією було внесено ряд удосконалень. Зокрема, істотно змінилося розміщення панелей, причому організаційне вдосконалення в їхньому оформленні повинно сприяти підвищенню ефективності праці розробників.
Часова шкала Flash MX є гібридом часових шкал Flash 4 та Flash 5.
Одне з найбільш важливих питань використання Flash-фільмів в HTML-документах було пов’язано з тим, що кнопку Back (Назад) у вікні Web-броузера неможливо застосувати з метою одночасного відтворення фільмів формату Flash 5 без спеціально написаних сценаріїв ActionScript або JavaScript. В Flash MX завдяки іменованим точкам прив’язки кнопка Back може бути використана для керування процесом відтворення фільму, який має формат Flash 6. Це набагато полегшує роботу, оскільки використовувати іменні точки прив’язки істотно легше, ніж розробляти сценарій ActionScript або JavaScript.
Спільні бібліотеки етапу розробки і етапу виконання також були удосконалені у версії Flash MX.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Керування відеокліпами. Нові властивості Flash MX 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок