Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Microsoft Office

Microsoft Office

Назва:
Microsoft Office
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,93 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Microsoft Office


План
1. Склад Microsoft Office.
1.1. Взаємодія додатків.
1.2. Спільна робота.
1.3. Простий доступ до інформації.


Склад Microsoft Office
Будь-яке підприємство зіштовхується з проблемою автоматизації роботи окремих співробітників і цілих підрозділів. Перша проблема при цьому — як вибрати відповідні програмні продукти. Бажані властивості інформаційної системи сильно залежать від розмірів підприємства й специфіки його бізнесу, але є й Універсальні вимоги.
Звичайно, будь-яке підприємство має потребу в інструментах для роботи з текстами (створення, редагування, оформлення документів), а також для об-Я робки даних (електронні таблиці, засоби аналізу й планування, СУБД). Але цього, як правило, недостатньо. Адже з документами працюють різні люди, Я документи часто складаються з різних частин, включаючи тексти, числа, таблиці, графіки, діаграми, малюнки, навіть звук або відео.
Сьогодні все це можливо завдяки створеному компанією Microsoft сімейству програм для підтримки офісної діяльності Microsoft Office. Останньою версією цього пакета є Microsoft Office ХР, випущений у 2001 р.
Комплект програмних продуктів Microsoft Office включає кілька додатків, що утворюють єдине середовище для обробки будь-якої інформації. До складуй Microsoft Office входить потужний текстовий процесор Microsoft Word, електронне таблиці Microsoft Excel, засіб для підготовки і демонстрації презентацій Microsoft PowerPoint, а також інструмент організації й планування роботи Microsoft Outlook. Крім того, існує професійна версія Microsoft Office, до якої, крім переліченим додатків, входить система управління базами даних (СУБД) Microsoft Access.
Microsoft Word — потужний текстовий редактор, що дозволяє швидко створити документ будь-якої складності з розрізнених заміток і довести до досконалості інформаційний бюлетень або брошуру.
Це вже загальновизнано — редактор Word фірми Microsoft є сьогодні найпопулярнішою у світі програмою. Word начинений «швидкими» командами і найсучаснішими засобами, такими як вбудована програма перевірки правопису і словник синонімів, що допомагають вам грамотно складати документи, і готовій шаблони, які дозволяють вам об'єднувати окремі замітки, листи, рахунки й брошури без надмірних зусиль.
Microsoft Excel робить з числами те ж саме, що Word з іменниками й дієсловами. Кожен, хто працює з цифрами, відчує себе в середовищі Excel як риба у воді. Користуйтеся програмою Excel для складання бюджетів і фінансових звітів, перетворення сухих цифр у наочні діаграми і графіки, проведення аналізу на зразок «А що буде, якщо?» практично з будь-якого питання, а також для сортування довгих списків за лічені секунди.
За допомогою таблиць Excel можна вдруковувати числа рядок за рядком і і стовпчик за стовпчиком, будучи цілком упевненим у тому, що Excel правильное додасть, відніме, помножить, розділить і взагалі зробить із ними те, що треба.
Microsoft PowerPoint дозволить професійно підготувати презентацію, вразити виразною графікою й ефектно оформленими тезами. Але що приваблює найбільше, ви можете перетворити документ, підготований у редакторі Word, на презентацію усього лише одним кліком миші. Якщо ваша робота полягає в тому, щоб рекламувати вироби, ідеї або проекти, то ви просто закохаєтеся в PowerPoint.
Microsoft Access являє собою потужну програму управління даними, призначену для програмістів. Access поставляється тільки в складі професійного видання пакета Office. Крім перелічених вище, до пакета Microsoft Office входить безліч додаткових програм.
Програма Graph є полегшеною версією Excel і служить для побудови графіків і гістограм в інших додатках Office.
Програма Organization Chart допоможе створити організаційні діаграми, наприклад структуру компанії.
Програма Equation Editor служить для введення складних математичних формул.
Програма WordArt допоможе змінити форму букв або цифр, щоб використовувати їх при створенні привабливих логотипів або заголовків.
Програма ClipArt Gallery допоможе переглянути кілька сотень малюнків у пошуках найкращої ілюстрації для вашого інформаційного бюлетеня або презентації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Microsoft Office

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок