Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Технологія SCSI передавання даних адаптером передавання даних з використанням модема

Технологія SCSI передавання даних адаптером передавання даних з використанням модема

Назва:
Технологія SCSI передавання даних адаптером передавання даних з використанням модема
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,24 KB
Завантажень:
295
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ТЕХНОЛОГІЯ SCSI. ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ АДАПТЕРОМ ПЕРЕДАВАННЯ ДАНИХ З ВИКОРИСТАННЯМ МОДЕМА
8.1. Технологія SCSI
8.2. Передавання даних з використанням адаптера локальної мережі
8.3. Модеми та їхня класифікація
8.4. Структурна схема та робота модема
8.5. Передавання даних у двопроводовій лінії з використанням модема
8.6. Стандарти модемів
8.7. Керування модемом
8.1. Технологія SCSI
Паралельну шину SCSI використовують для приєднання різноманітних периферійних пристроїв ще з 80-х років.
Прототипом SCSI був інтерфейс SASI (Sugart Associates System Interface), розроблений у 80-ті роки і призначений для приєднання периферійних пристроїв. На його базі розроблено та прийнято ANSI в 1986 р. стандарт SCSI-1. Того ж року розпочато роботу над стандартом SCSI-2. Розробники ставили перед собою завдання об'єднати стандарт SCSI-1 з системою команд SCSI, яка не ввійшла в першу версію стандарту. Крім того, зроблено і деякі конструктивні зміни: нові команди, диференційну синхронізацію, збільшену частоту та швидкість передавання. Стандарт SCSI-2 ухвалено 1993 р.
Подальший розвиток SCSI був спрямований на збільшення тактової частоти, швидкості передавання та ширини шини. Зокрема, з'явилися такі різновиди SCSI, як Fast SCSI, Wide SCSI, Ultra SCSI та ін. (табл. 12.1).
Ці різновиди розробляли різні виробники в межах стандарту SCSI-2. Виробники SCSI-пристроїв об'єднані в SCSI Trade Association, яка визначає прийнятність того чи іншого варіанта шини.
Історія розвитку стандартів SCSI привела до появи різноманітних вирішень, не завжди сумісних одне з одним. Розробка стандарту SCSI-3 - наступний крок у напрямі універсалізації, розділення єдиного стандарту на множину несумісних технологій, об'єднаних тільки загальною архітектурою та набором команд. Сьогодні розроблено загальну архітектуру стандарту SCSI-3, яка передбачає можливість використання для передавань різноманітних інгерфейсних технологій, у тім числі і послідовного передавання. \/:-i'!Wi-f
Сполучення SCSI має топологію ланцюга (рис. 12.1). На комп'ютері встановлюють адаптер SCSI, перший пристрій приєднують до його роз'єднувача, другий - до відповідного роз'єднувача першого і т. д. З метою узгодження хвильового опору та уникнення відбиття сигналу від "висячих" дротів ланцюга до вільних роз 'єднувачів першого та останнього пристрою ланцюга повинні бути приєднані спеціальні пристрої - термінатори.
Вибирання адреси кожного пристрою відбувається апаратно з використанням спеціальних перемикачів у діапазоні 0-7. Як звичайно, адаптер SCSI отримує адресу 7 як таку, що надає найвищий пріоритет у передаванні. Інші пристрої отримують адреси, починаючи з нульової. Рекомендують для повільних пристроїв, таких як накопичувачі на магнітних стрічках, давати більші адреси (і більший пріоритет), ніж швидким пристроям, таким як накопичувачі на твердих дисках (для того, щоб диски не захопили шини).
Шина SCSI-1 забезпечувала паралельне передавання на відстань до 6 м зі швидкістю 5 Мбіт/с. Передбачили два режими передавання - асинхронний, у якому після кожного надсилання команди повинно було надходити підтвердження, та синхронний. Максимальна кількість приєднаних пристроїв - вісім, що визначено шириною шини та алгоритмом її роботи. Практично значну частину перепускної здатності шини займали накладні видатки на організацію передавання (паузи, очікування підтверджень тощо). Реальна швидкість передавання досягала 1-2 Мбіт/с.
Стандарт SCSI-2 передбачав можливість використання більшої частоти сигналу (10 МГц, Fast SCSI) та збільшення ширини шини (16 біт, Wide SCSI). Для збільшення довжини кабелю приєднання стандарт передбачає використання, крім несиметричних сполучень, також диферен-ційних (симетричних), коли сигнал читається як різниця сигналу на двох лініях. Це дало змогу збільшити довжину сполучення до 25 м. Однак диференційна сигналізація несумісна з симет-ричною в межах однієї шини. Для кожних 8 біт передають один біт контролю парності. Збільшився і список типів пристроїв, які підтримує SCSI, на п'ять нових.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Технологія SCSI передавання даних адаптером передавання даних з використанням модема

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок