Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інтерфейс програми Photoshop. Інструменти та палітри

Інтерфейс програми Photoshop. Інструменти та палітри

Назва:
Інтерфейс програми Photoshop. Інструменти та палітри
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,29 KB
Завантажень:
98
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Тема: Інтерфейс програми Photoshop. Інструменти та палітри.

Мета: Ознайомитися із інтерфейсом програми Photoshop. Навчитися працювати із інструментами та палітрами.

Індивідуальне завдання:

1. Відкрийте файл Zebra з папки Samples стандартного пакета Photoshop. Створіть дублікат цього файлу та далі працюйте з дублікатом, а оригінал закрийте без збереження змін. За допомогою інструментів виділення та палітр Color та Swatches перефарбуйте на ілюстрації смуги у зебри в інший колір.

Розмір зображення

Кожен піксель чорно-білого зображення потребує 2 біти пам’яті. Пік сель повно-кольорового зображення потребує 24 біти пам’яті. Оскільки один байт складається з 8 біті, 24 біти =3 байти, 1Кбайт = 1024 байти(921600 байт = 900Кбайт).

Розмір зображення відбито в інформаційній смузі.

33,33% Док:772К/1,51М.

2. Створіть RGB – зображення ширина якого 240 пікселів, висота – 640 пікселів, розділення зображення – 72 dpi та білий колір полотна. Назвіть його ім‘ям Size_1. Виділіть два прямокутника на зображенні та розмалюйте прямокутник кольором, що складається з R=255, G=0, B=0, а другий прямокутник – R=0, G=255, B=0. Зробіть два дублікати цього зображення і назвіть їх відповідно Size_2 та Size_3. У зображенні Size_2 змініть RGB – модель на чорно – білу. У зображенні Size_3 змініть RGB – модель на чорно – білу, а потім на бітову.

Щоб відкрити потрібний нам файл ми повинні вибрати пункт головного меню “Файл” і вибрати в ньому підпункт “Открыть”. Після цього з‘явиться діалогове вікно в якому ми повинні задати назву документу і його місце знаходження. Щоб виділити потрібний нам фрагмент зображення скористаємось інструментами виділення (прямокутне, еліпсне виділення, чарівна паличка, ласо ). Щоб вибрати потрібний інструмент потрібно ЛКМ натиснути на піктограму цього інструменту, яка знаходиться на панелі інструментів. Щоб створити дублікат зображення входимо пункт головного меню “Изображение” і вибрати в ньому підпункт “Дублировать”. Після цього з‘явиться діалогове в якому потрібно вказати назву дублікату.

Для виділення смуг зебри я використовував магнітне ласо. Після виділення фрагменту я палітрі Swatches вибрав потрібний мені колір і за допомогою інструмента “Заливка” перефарбував виділений фрагмент.

Щоб створити потрібне нам зображення нам потрібно вибрати пункт головного меню “Файл” і вибрати в ньому підпункт “Создать”. Після цього з‘явиться діалогове в якому потрібно вказати висоту і ширину зображення.

Після відкриття зображення за допомогою інструменту “прямокутник” рисуємо прямокутники. Потім зафарбовуємо їх різними кольорами за допомогою кнопки установки кольорів переднього і заднього плану, а саме двічі натиснути ЛКМ на ній. Після цього з‘явиться діалогове вікно в якому навпроти відповідних букв вписуємо числа. Наприклад навпроти букви В вписуємо 0, R=255, G=0. Кожна з цих літер позначає першу літеру назви кольору. Наприклад R - red.

Щоб змінити модель кольору RGB на чорно-білу нам потрібно вибрати команду “Изображение” / “Режим” / Чорно – біла модель. Аналогічно змінюємо модель кольору з RGB на бітову.

Висновок: На цій лабораторній роботі я ознайомився із інтерфейсом програми Photoshop. Навчився працювати із інструментами та палітрами.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Інтерфейс програми Photoshop. Інструменти та палітри

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок