Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> компания ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН

компания ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН

Назва:
компания ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,35 KB
Завантажень:
15
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Про Компанію

З історіі компаніі "ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН"

Підрозділи Компаніі

Адміністративно-господарський департамент

Департамент експлуатаціі

Департамент з продаж та розвитку бізнесу

Фінансово-економічний департамент

СЕРВіС-ЦЕНТР

Технічні можливості:

Зовнішні канали

Украінська мережа

Мережа ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН в м.Киіві

Модемний пул для абонентів в м.Киіві

Надійність

Новітні комунікаційні технологіі

З історіі компаніі "ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН" У травні 1999 року компанія "ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН" відсвяткувала свою 6 річницю з початку роботи на украінському ринку інтернет. Компанія перейшла від торгівлі комунікаційною та обчислювальною технікою до надання супутніх послуг.

Недорозвиненість сфери інформаційних послуг та одночасно іх глобальне значення для функціонування усіх галузей господарства держави обумоовили перехід Компаніі в статус провайдера інтернет-послуг. Прибутки ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН було реінвестовано у розширення матеріально-технічноі бази, передусім, у нові канали зв`язку, придбання нових технологій, підготовку персоналу, розробку нових послуг. Сьогодні Компанія і одним з найбільших інтернет-провайдерів в Украіні. Вона маі развинуту інфраструктуру, сучасне обладнання та кваліфікований персонал. Послугами Компаніі користуються державні організаціі, банки, інформаційні агенціі та інтернет-провайдери, наукові та учбові заклади, фірми та корпораціі. Компанія маі відповідні ліцензіі на організацію систем зв`язку та передачу даних (Ліцензіі Міністерства зв`язку Украіни і91 та і913).

Планомірно поширюючи географію своеі присутності в Украіні та впроваджуючи сучасні види інформаційних послуг, Компанія крокуі в ногу з часом та спожівачами.

Підрозділи Компаніі

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР - Корж Юрій Віталійович Керівництво та координація діяльності підрозділів Компаніі, стратегічне планування розвитку Компаніі, фінансові, кадрові питання та інвестиційні проекти, представницькі функціі.

ДЕПАРТАМЕНТИ

Адміністративно-господарський департамент - директор ГАУН Олександр Федорович Організація праці, охорона персоналу та обладнання, контроль докуметообігу, господарські питання та угоди, взаімодія з органами та структурами влади, забезпечення юридичноі підтримки діяльності Компаніі, забезпечення послугами траспорту та зв`язку, секретаріат.

Департамент експлуатаціі - головний інженер ГЕРАСИМЕНКО

Олександр Петрович Забезпечення безперервного функціонування мережі GU.NET, планування та проведення робіт по підключенню нових кліінтів, планування розвитку технічноі бази мережі, виконання проектів з монтажу та налагодження телекомунікаційноі техніки та каналів зв`язку, робота за рекламаціями кліінтів.

Департамент продажу та розвитку бізнесу - директор БУНіН Сергій Георгійович Проведення маркетингових досліджень, підготовка та проведення рекламних акцій, участь у конференціях, робота з потенційними кліінтами, розробка тарифів на послуги, планування та випуск робочоі документаціі проектів, здійснення нових проектів спільно з департаментом експлуатаціі.

Фінансово-економічний департамент - фінансовий директор БАНДУРЕНКО Вадим Олександрович Формування та контроль виконання бюджету Компаніі, бухгалтерський облік господарськоі діяльності, розробка типових фінансових форм та угод, виконання фінансових розрахунків з партнерами та кліінтами, робота з фондовими, банківськими, інвестиційними та іншими фінансовими установами.

СЕРВіС-ЦЕНТР Реістрація та підключення кліінтів ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН через комутовані канали (Dial-Up).

Технічна підтримка Абонентів, проведення фінансових розрахунків за послуги.

Директор СЕРВіС-ЦЕНТРУ - Черненко Тетяна Володимирівна

Менеджер СЕРВіС-ЦЕНТРУ - Форсюк Тетяна Володимирівна

252001, г. Киів-1, вул. Б.Грінченка, 7

тел./факс: 244-9736, 244-9737, 244-9738

E-mail: support@gu.net

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФіС

252011, м. Киів-11, вул. П.Мирного, 27

тел./факс: 294-4366, 294-4367

E-mail: secretar@office.gu.kiev.ua

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: компания ГЛОБАЛ ЮКРЕЙН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок