Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програмне забезпечення автоматизованої системи обробки економічної інформації

Програмне забезпечення автоматизованої системи обробки економічної інформації

Назва:
Програмне забезпечення автоматизованої системи обробки економічної інформації
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,58 KB
Завантажень:
67
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ОБРОБКИ ЕКОНОМІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Як технічна база (технічного забезпечення) робочого місця фахівця, оброблювального економічну інформацію цілком можна вибрати типовий комп'ютер, пропонований багатьма продавцями комп'ютерної техніки, а неправильний вибір програмного забезпечення може привести до великих втрат часу, грошей і важким психологічним наслідкам. Достатньо лише представити, як за відсутності спадкоємності при переході на новий програмний продукт доведеться наново перенавчати весь персонал, наново ввести базу даних, створену і накопичену протягом декількох років і т.д.
Головним призначенням АРМ, звичайно, є рішення задач професійної спрямованості (задач бухобліку, аналізу господарської діяльності, планування і прогнозування і т.п.). Проте персональний комп'ютер безпосередньо не може взаємодіяти з програмами професійного призначення, необхідна операційна система, за допомогою якої вся решта програм-додатків і працюватимуть. Комп'ютер і операційна система як би будуть обчислювальною платформою, на якій базуються всі прикладні програми.
ПРИКЛАДНЕ ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Прикладне програмне забезпечення (ППП - пакети прикладних програм) можна розділити на дві групи:
1. Базове (загальносистемне) програмне забезпечення, яке практично не прив'язане (або слабо прив'язано) до рішення конкретних вузько профільних задач, до області вузької професійної діяльності користувача, які можна розділити, у свою чергу, натри крупних підгрупи:
функціональні ППП;
багатофункціональні і інтегровані ППП;
проблемно - орієнтовані ППП загальносистемного призначення.
2. Проблемно-орієнтовані ППП професійного призначення, які можна розділити, у свою чергу, на дві підгрупи:
типові ППП управління, обліку і аналізу (наприклад, автоматизована система бухобліку «1C: Бухгалтерія», яка буде розглянута в окремому розділі); локальні (індивідуальні) ППП управління, обліку і аналізу.
Функціональні ппп
ППП спочатку розроблялися саме як прикладні програми для вирішення певної групи задач - для реалізації однієї функції прикладного програмного забезпечення: текстові редактори, табличні процесори (електронні таблиці), графічні редактори, системи управління базами даних і т.п. Кінцево, зараз ці основні функції реалізовані в багатофункціональних пакетах і інтегрованих пакетах типа Office, проте вони коштують значно дорожче і вимагають значно великих ресурсів комп'ютера (хоча в повному комплекті, можливо, і не потрібні), тому функціональні пакети мають дуже широке розповсюдження. Дуже часто ці програмні продукти можна знайти у вільному, загальнодоступному розповсюдженні (shareware) на сайті фірми-розробника, на BBS, на CD-ROM і т.д. Їх можна безкоштовно встановити на свій комп'ютер і перевірити в роботі, оцінити можливості, проте при комерційному використовуванні необхідно реєструватися у розробника і заплатити йому деяку суму, найчастіше невелику.
БАЗИ ДАНИХ
Сучасні СУБД в основному є додатками Windows, оскільки дане середовище дозволяє більш повно використовувати можливості персональної ЕОМ, ніж середовище DOS. Зниження вартості високопродуктивних ПК зумовив не тільки широкий перехід до середовища Windows, де розробник програмного забезпечення може в менше ступеня піклуватися про розподіл ресурсів, але також зробив програмне забезпечення ПК в цілому і СУБД зокрема менш критичними до апаратних ресурсів ЕОМ.
Серед найяскравіших представників систем управління базами даних можна відзначити: Lotus Approach, Microsoft Access, Borland dBase, Borland Paradox, Microsoft Visual FoxPro, Microsoft Visual Basic, а також баз даних Microsoft SQL Server і Oracle, використовувані в додатках, побудованих за технологією «клієнт-сервер». Фактично, у будь-якої сучасної СУБД існує аналог, що випускається іншою компанією, має аналогічну область застосування і можливості, будь-який додаток здатний працювати з багатьма форматами представлення даних, здійснювати експорт і імпорт даних завдяки наявності великого числа конвертерів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Програмне забезпечення автоматизованої системи обробки економічної інформації

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок