Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Pinnacle studio – програма для роботи з відео

Pinnacle studio – програма для роботи з відео

Назва:
Pinnacle studio – програма для роботи з відео
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,23 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Реферат на тему:
Pinnacle studio – програма для роботи з відео


Основні властивості
Режим редагування
Стандартні елементи управління відтворенням
Захоплення відео
Цифрове захоплення
Альбом
Вікно «Фільм»
Інструментарій
Відео інструментарій
Використання відеоефектів
Заміна порядку ефектів
Бібліотека відеоефектів
Побудова бібліотеки відеоефектів
Аудіо інструментарій
Звукові ефекти і музика


1. Основні властивості
Програма Pinnacle Studio вперше з'явилася в 1997 р. у складі системи Studio 200 для монтажу відео на ПК. Лінійка Studio-продуктів призначається для домашнього відеомонтажа. Відповідно, цим і диктуються вимоги до програми: редактор повинен бути простий в освоєнні і володіти мінімальним, але необхідним набором функцій при дружньому інтерфейсі. Зразком такої програми і став редактор початкового рівня Studio, що здобув заслужену популярність серед користувачів по всьому світу.
У червні 2001 р. з'явилася Pinnacle Studio 7, причому як самостійний програмний продукт. Сімка в назві може спантеличити, адже компанія вмудрилася «перескочити» відразу через шість версій. Втім, така тенденція з деяких пір не рідкість. Дійсно, список можливостей Studio 7 приємно дивує: *
Використання тривимірних ефектів; *
Корекція кольору; *
Обробка зображення за допомогою фільтрів; *
Прискорення/уповільнення відео; *
Незалежне обрізання зображення;*
тимчасове приглушення окремих звукових доріжок;
* введення і вивід через інтерфейс IEEE-1394, введення за допомогою TV-тюнерів і USB-пристроїв; *
запис окремих кадрів з будь-яким дозволом; *
створення «нескінченних» титрів («барабан» і рядок, що біжить); * цифрове копіювання музики з аудіо-CD через інтерфейс IDE/SCSI імпорт MP3-файлов; *
експорт готового фільму у форматі MPEG-4 (файли Windows Media) і RealVideo 8; *
використання роздільних папок тимчасових файлів для кожного проекту; *
«інтелектуальний» рендерінг при виведенні файлів *
(незмінені фрагменти копіюються з початкових AVI-файлів без перепаковування, *
решта ділянок, якщо вже прораховані, берется з тимчасових файлів). Сьома версія здатна працювати зі всіма платами лінійки Studio під управлінням Windows 98 SE, Me, 2000, XP. Можливий також імпорт AVI- файлів і проектів, отриманих за допомогою плат Studio DV/DVplus/DC10plus.
Базуючись тепер на технології Microsoft DirectShow (вона ж ActiveMovie), що входить до складу DIRECTX (дистрибутив версії 8.0a є на інсталяційному компакт-диску), Studio 7 позбавлена від нещасливого обмеження в 2 Гбайт на розмір AVI-файлу, що отримується за старою технологією Video for Windows. Проте файлова система FAT32 все одно обмежує розмір будь-якого файлу 4 Гбайт. До речі, утиліта для введення відео VidCap виробництва Microsoft замінена новою — AMCap, і тепер ви зможете отримувати відеофрагменти будь-якої тривалості (якщо, звичайно, працюєте під управлінням Windows 2000/XP).
У списку нововведень на першому місці коштує одна з найбільш потрібних
користувачами функцій — 3D-переходи. Вбудований в систему модуль Hollywood FX 4.5 забезпечує 16 переходів, а в демонстраційному режимі можна подивитися ще 84 ефекти, які отримуються додатково.У Studio 7 з'явилося те, що дійсно необхідне в роботі: коректування яскравості, контрастності, колірної насиченості і відтінку відеозображення (разом з деякими художніми фільтрами — розмиттям, мозаїкою і ін.). Вспливаюче меню Color type дозволяє задати ще деякі види перетворень:
підфарбовування вибраним кольором і сепію (чорно-жовте зображення «під сторінку»). Параметри всіх фільтрів застосовуються до кожного кліпу і постійні в його межах.
Уповільнення відео при грамотному використанні — хороший прийом художньої дії на глядача. Прискорення теж застосовується, але рідше. Звук після зміни частоти кадрів, природно, забирається. Програма Studio 7 дозволяє варіювати швидкість відеоряду в межах 10—500% і застосовувати стробоскопічний ефект (тобто рух ривками), що теж є цікавим художнім прийомом.
Корисною особливістю Studio 7 є можливість імпортувати для озвучування фільму файли формату MP3 і виконувати цифрове копіювання звуку з аудіодисків, а також тимчасово відключити яку-небудь звукову доріжку для відладки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Pinnacle studio – програма для роботи з відео

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок