Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інформаційні технології, як засіб підвищення ефективності діяльності менеджерів.

Інформаційні технології, як засіб підвищення ефективності діяльності менеджерів.

Назва:
Інформаційні технології, як засіб підвищення ефективності діяльності менеджерів.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,82 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
РЕФЕРАТ
На тему:
Інформаційні технології, як засіб підвищення ефективності діяльності менеджерів.


Аналіз ефективності структури робочого часу менеджерів.
Проблема дослідження можливостей зростання ефективності праці працівників сфери менеджменту на сучасному етапі господарювання є надзвичайно актуальною. На основі аналізу структури робочого часу менеджерів можна стверджувати, що побудувати універсальну модель діяльності інтелектуальних працівників всіх рівнів та типів у менеджменті неможливо. Функції працівників сфери менеджменту, які виконуються на практиці, як правило, далеко не відповідають класичній моделі висококваліфікованого спеціаліста, який планує, організовує, координує, здійснює мотивацію та контролює певні процеси. Про це свідчать певні тенденції у використанні робочого часу менеджерами, які полягають у наступному:
Більшість працівників сфери менеджменту використовує лише трохи більше однієї третьої частини робочого часу на діяльність, безпосередньо пов’язану з виконанням управлінських функцій. При цьому вони погоджуються з висновками про неефективне використання часу і з стурбованістю посилаються на рутинну роботу, яка відволікає їх від ефективного виконання завдань, передбачених прямими адміністративно-посадовими обов’язками. Використання традиційних та швидко впроваджуваних управлінських прийомів у цьому випадку, як правило, не приносить бажаного успіху. Основна причина неефективності праці полягає не в порядку використання робочого часу, а в недосконалості і неточності процесів передачі та обробки інформації., як правило, проблеми, пов’язані з якістю інформації, відбирають у спеціалістів одну-дві години робочого часу на день.
Малоефективна діяльність у працівників сфери менеджменту займає майже четверту частину робочого часу. Сюди слід віднести витрати часу, пов’язані з переміщенням в приміщеннях організації або поза ними, очікування початку ділових зустрічей чи прибуття транспорту. В середньому на кожну годину перебування поза межами організації витрачається 40 хвилин на переміщення. Крім цього, до малоефективної діяльності слід віднести ще й напівпрофесійну діяльність, яка полягає в пошуку інформації або вивченні та уточненні поставлених задач, а також виконання функцій технічного персоналу: друкування та копіювання документів чи підготовка та організація зустрічей. Зазначимо, що недооцінка важливості відповідного технічного і конторського забезпечення, а також наявності секретарського персоналу може призвести до вдвічі більших затрат часу на малопродуктивну діяльність менеджерів. Цілком очевидна думка, що поліпшення продуктивності і ефективності праці менеджерів може бути досягнуте завдяки покращенню стану у сфері обміну документами. Кожен день службовці обробляють різноманітні документи, бланки звітів і листів. Цю інформацію потрібно готувати, читати, направляти в архів та відшукувати. Фізичні фактори, що обмежують швидкість обробки інформації (фізична доставка документів) - лише одна з причин у стримуванні швидкості документообігу. Інша причина - це теперішня довготривала процедура створення документів. Після того, як документ надруковано, потрібно:
вичитати та виправити в ньому помилки, зробити корективи в тексті;
отримати візи на різних рівнях організації;
звести в єдине ціле різні чернетки, що пройшли по різних інстанціях;
ще раз провести уточнення документу;
провести кінцеву звірку з оригіналом та підписати;
провести копіювання документу;
зареєструвати документ;
відправити документ;
підготувати до архівного збереження копії документу;
забезпечити процес збереження інформації.
Спілкування через особисті зустрічі або по телефону є найпоширенішою формою професійної діяльності менеджерів. В міжособистому зв’язку виділяють три основні поля діяльності: усне спілкування, ділові зустрічі та обмін документами. Форми спілкування мають широкий спектр - від наукових семінарів до офіційних прийомів. На переговори керівники організації в середньому витрачають 60% робочого часу, а їх підлеглі - 40%.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Інформаційні технології, як засіб підвищення ефективності діяльності менеджерів.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок