Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> основні пристрої ПК. Порядок ввімкнення та вимкнення. Призначення клавіш. Техніка безпеки

основні пристрої ПК. Порядок ввімкнення та вимкнення. Призначення клавіш. Техніка безпеки

Назва:
основні пристрої ПК. Порядок ввімкнення та вимкнення. Призначення клавіш. Техніка безпеки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,53 KB
Завантажень:
582
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Тема: основні пристрої ПК. Порядок ввімкнення та вимкнення. Призначення клавіш. Техніка безпеки.

Мета: Ознайомитись з основними пристроями ПК, призначеннями клавіш та технікою безпеки при роботі з комп’ютером. Навчитись вмикати та вимикати ПК.

План

1. Основні пристрої ПК.

2. Призначення клавіш.

3. Ввімкнення та вимкнення ПК.

Персональний комп’ютер – це деяка модель, що встановлює склад, порядок і принципи взаємодіє всіх її компонентів. Настільна і переносна ЕОМ, що задовольняє вимоги загальнодоступності і універсальності застосування. Зовні комп’ютер ділиться на 3 умовні частини:

1. Системний блок, що містить багато плат які відповідають за працездатність ПК.

2. Монітор, це пристрій відображення візуальної інформації.

3. Клавіатура, що дозволяє вводити в комп’ютер інформацію, керуючі команди.

Системний блок містить:

1. Блок живлення

2. Системну (материнську) плату

3. Мікропроцесор

4. Комплект адаптерів для підключення зовні пристроїв до ПК.

5. Шинний інтерфейс

6. Відеоплата

7. Звукова плата

8. Оперативна пам’ять

9. Дисковод гнучких магнітних дисків

10. Дисковод твердих магнітних дисків

11. Дисковод CD ROM

1. Блок живлення забезпечує електроенергією всі пристрої ПК. Максимальна потужність в середньому 250 – 400 Вт

2. На системній платі розміщується мікропроцесор – це центральний блок ПК призначений керування роботою всіх інших пристроїв ПК і виконання арифметичних і логічних операцій над інформацією.

До складу процесора входить:

А). пристрій керування – формує і надає усі блоки машини потрібного на те часу визначені сигнали керування обумовлені специфікою керування.

Б). Арифметико-логічний пристрій – призначений для виконання всіх Арифметичних і логічних операцій , над числовою і символьною інформацією.

В). мікропроцесорна пам’ять служить для короткочасного збереження запису і видачі інформації використовуваної при обчисленнях.

Г). інтерфейсна система мікропроцесора – реалізує сполучення і зв’язок з іншими пристроями ПК.

Д). Інтерфейс – це сукупність засобів сполучення і зв’язку комп’ютера, що забезпечує їхню взаємодію.

Е). Генератор тактових імпульсів – генерує послідовність електроімпульсів, що використовуються мікропроцесором і пристроями ПК для роботи.

Є). Контролери пристроїв інтегрованих у материнську плату – це група мікросхем, що спільно керують усіма окремими компонентами ПК.

Ж). Мікросхеми оперативного запам’ятовуючого пристрою і постійного запам’ятовуючого пристрою призначені для збереження й оперативного обміну інформацією з іншим ПК. Змінювати зміст постійного запам’ятовуючого пристрою не можна. Головна перевага оперативного запам’ятовуючого пристрою є висока швидкодія і можливість звертання до кожної комірки пам’яті окремо.

Дисковод гнучких магнітних дисків – один із зовнішніх запам’ятовуючих пристроїв призначений для запису даних на магнітні диски з метою довгострокового збереження інформації і її переміщення між комп’ютерами, входить у стандартне оснащення ПК.

У залежності від розміру використовуваних дисків вони поділяються на дві групи: формату 3,5 дюйми, ємність 1,44 Мb

Формату 5, 25 дюйми, ємністю 1,2 Мb

Дисковод твердих магнітних дисків – один із зовнішніх запам’ятовуючих пристроїв призначений для довгострокового збереження інформації на ПК. Характеризується по типу підключення до ПК максимальній ємності, швидкості передачі даних, часу доступу до даних .

Дисковод CD ROM – це пристрій читання компакт дисків на комп’ютері характеризується швидкістю передачі даних і якістю читання дисків.

Монітор – пристрій відображення візуальної інформації. Характеризується розміром по діагоналі трубки, що дозволяє поліпшенню розширення, величиною зерна, максимальною частотою відновлення кадрів по типі підключення. Розмір діагоналі монітора задається в дюймах. Чим діагональ монітора більша тим краще. Стандартні розміри трубки монітора: 15”, 17”, 19” ,21” та інші. Зображення на моніторі формується з дрібних світлих крапок монітора, за принципом мозаїки. Окремий мозаїчний елемент (крапка) називається – пікселем. Розділоздатність монітора визначається максимальною кількістю пікселів, що розміщуються по діагоналі і вертикалі екрана. Стандартні значення розділоздатності монітора: 640 × 480

800 × 600

1024 × 768

1200 × 864

1280 × 1024

Вилична зерна визначає розмір крапки люмінофора на екрані. Чим вона менша, тим чіткіше і якісніше зображення. Стандартні значення: 0,28 0,26 0,25 0,24 0,21 0,20 мм. Частота обновлення кадрів монітора впливає на стомлюваність оператора при роботі з монітором.

При значеннях менше 70 Гц зображення на екрані злегка мерехтить, що сильно втомлює зір. Тому в сучасних моніторах цей параметр коливається від 70 Гц до 100 Гц у залежності від моделі, встановленої розділоздатності монітора і відео карти, встановленої на ПК.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему: основні пристрої ПК. Порядок ввімкнення та вимкнення. Призначення клавіш. Техніка безпеки

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок