Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Формати GIF та JPG(JPEG). Який кращий? Оптимізація у PhotoShop

Формати GIF та JPG(JPEG). Який кращий? Оптимізація у PhotoShop

Назва:
Формати GIF та JPG(JPEG). Який кращий? Оптимізація у PhotoShop
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,88 KB
Завантажень:
346
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Формати GIF та JPG(JPEG). Який кращий? Оптимізація у PhotoShop


Всесвітня інформаційна мережа надає унікальні можливості передачі інформації і проведення направлених маркетингових досліджень. Ви можете показати й описати свої товари, обнародувати резюме, щоб з ним могли ознайомитися можливі роботодавці, чи створити на сервері електронний клуб по інтересах. Усі ці задачі неможливо вирішити без використання графіки. За допомогою малюнків чи фотографій ви можете представити свої товари потенційним покупцям. Зі смаком оформлене резюме, без сумніву, зробить вигідне враження на роботодавця. В жодному з наведених прикладів графіка не замінить собою текст, але безумовно, вона зможе вигідно доповнити і проілюструвати його. Адже графіка іноді несе в собі інформацію, що неможливо передати словами (за принципом “краще один раз побачити, ніж сто раз почути”).
Використовувати графіку потрібно з розумом. Не варто “перевантажувати” сторінку зображеннями, особливо якщо вони не несуть дійсно важливої інформації.
Продумані зображення миттєво передають потрібну інформацію. Але це не означає, що створювати його завжди просто. Якщо ви хочете, щоб не дивлячись на кількість зображень ваші сторінки завантажувалися швидко, подумайте про створення піктограм. Піктограми - це невеликі зображення, що несуть певну інформацію.
У той час як від розміру зображення в пікселях залежить зовнішній вигляд Web-сторінки, розмір файлу зображення визначає швидкість появи зображення на екрані. Зовні привабливі сторінки скоріше викличуть інтерес у відвідувача, ніж нудні і непривабливі. Але графіка, яка повільно завантажується, може взагалі відвернути увагу відвідувачів від ваших сторінок. Єдиний спосіб зменшити розмір зображень - використовувати формат JPEG, а не GIF. Формат JPEG спеціально призначений для растрових зображень, подібних тим, що застосовуються на Web-сторінках. Щоб досягти високого рівня стиску і зменшити розмір зображення, у форматі JPEG деякі пікселі просто видаляються. Найчастіше ці втрати непомітні для людського ока; ви просто не помітите, що якість зображення знизилася. Але в міру досягнення більш високого рівня стиску і відповідно видалення більшої кількості пікселів ви і відвідувач вашої сторінки поступово почнете помічати деяке погіршення якості зображення. Проте комп'ютерний монітор середнього класу все рівно не призначений для одержання зображення фотографічної якості. І багато користувачів готові пожертвувати якістю зображення заради збільшення швидкості їхнього завантаження.
Видаливши кольори палітри, що не використовуються в зображенні, можна скоротити простір файлу, у якому міститься інформація про палітру. А скорочення використовуваних у зображенні кольорів (до 64-100 для GIF-файлів і до 1000-2000 для JPEG-файлів) дозволяє істотно зменшити розмір файлу. Такі програми, як PhotoShop, Paint Shop Pro і XV, дозволяють змінювати палітру в графічних файлах.
Можливості роботи з графікою в HTML дуже обмежені. Тому для одержання цікавих і незвичайних ефектів варто скористатися сучасними графічними пакетами. Без такої “допомоги ззовні” вам не обійтися і при створенні зображень, що чергуються (interlaced) і прозорих GIF-зображень. При використанні ефекту чергування браузер відображає графіку поетапно, видаючи інформацію про файл у міру його завантаження. Спочатку користувач бачить загальні риси зображення, але в міру завантаження воно ставати усе більш виразним.
У GIF-формату є ще одна можливість, що дуже корисна при створенні Web-сторінок. У форматі GIF89a один з 256 можливих кольорів можна визначити як прозорий. Цей прозорий колір видаляється з зображення при його відображенні на екрані. GIF89a - це один з багатьох існуючих на сьогоднішній день графічних форматів. Він має такі можливості, як підтримка прозорості, чергування й анімація. Більшість графічних програм дозволяє створювати графіку формату GIF89a чи перетворювати інші формати в GIF89a.
Хоча GIF- файли анімації завоювали величезну популярність, використовувати їхній потрібно дуже обачно.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Формати GIF та JPG(JPEG). Який кращий? Оптимізація у PhotoShop

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок