Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Використання Java на комп’ютері користувача. Технологія проектування аплетів Java. Робота з аплетами Java

Використання Java на комп’ютері користувача. Технологія проектування аплетів Java. Робота з аплетами Java

Назва:
Використання Java на комп’ютері користувача. Технологія проектування аплетів Java. Робота з аплетами Java
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,50 KB
Завантажень:
311
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Використання Java на комп’ютері користувача. Технологія проектування аплетів Java. Робота з аплетами Java


Використання Java на комп’ютері користувача
Сьогодні для використання Java на ПК достатньо мати броузер, який підтримує Java. Майбутні версії комп’ютерних операційних систем та іншого прикладного програмного забезпечення будуть підтримувати Java. Щоб запустити аплет Java на своєму ПК, не потрібно буде ніякого спеціального програмного забезпечення. Корпорації Apple, Macintosh, IBM та Sun повідомили про включення в майбутні версії своїх ОС віртуальних машин Java.
Багато експертів прогнозують, що в майбутньому або операційна система комп’ютера буде діяти як броузер, або самі броузери стануть схожі на неї. Java, вмонтована в ОS, дозволить використовувати Java в усіх додатках, що запускаються на ПК.
В версіях 2.0. і старше броузера Netscape реалізована підтримка Java для більшості платформ. Броузер Netscape може приймати документи, створенні з використанням нової версії мови Java – так званої мови Beta (бета). Броузер Netscape не може взаємодіяти з аплетами, що написані на мові Java версії Alpha (альфа).
Віртуальна машина Java автоматично інсталюється з броузерами Netscape версії 2.0. та старше. Єдині параметри, які при цьому можна відстежити, наведені в пунктах Show Java Console (Показати Java консоль) та Security Preference (параметри безпеки) меню Options. Решта все відбувається прозорим для користувача шляхом.
Для використання в Internet’і надійних ресурсів Java необхідне повне апаратурне забезпечення та швидке з’єднання з Internet. Хоча віртуальна машина і невелика, але аплети можуть виконуватися не на кожній машині.
Для ПК необхідні звукова карта, достатня кількість ОЗП та вільного дискового простору, швидкий процесор. Архітектура РС 586, Pentium 1,2,3 добре справляється з Java.
Для того, щоб використати аплети Java необхідне відповідне з’єднання з Internet. Більшість програм Java потребують безпосереднього підключення до Internet. Однак, існують аплети, які спочатку необхідно скопіювати в свою систему, а потім використовувати їх як локальні файли.
Як правила більшість аплетів повністю завантажується з віддаленого вузла в локальну мережу та кешируються Netscape. Однак, коли при цьому програмі знадобиться який-небудь компонент, наприклад, графічний файл, що знаходиться на сервері, то відбудеться порушення роботи і на екран буде виведене повідомлення про помилку. При виборі провайдера необхідно вияснити, чи буде надана можливість безпосередньої роботи з аплетом Java.
Програми на Java потребують значних часових витрат для завантаження із-за розмірів своїх файлів. Вони набагато більші сторінок HTML. Швидкість модему 14,4 Кбод є достатньою для Java, але з швидкістю 28,8 Кбод вдається досягти більш високої ефективності.
Технологія проектування аплетів Java
Мова Java являє собою об’єктно-орієнтовану мову програмування, при розробці якої були враховані властивості та можливості мови С+ +. В той же час Java не є розширенням С+ +. При розробці Java мова С+ + була фундаментально переписана та змінена. Завдяки походженню від С+ + робота з мовою Java не викликає великих труднощів у досвідчених програмістів. В той же час Java створена таким чином, що її основні концепції можливо швидко зрозуміти та використати навіть користувачам-початківцям.
За своєю природою Java є об’єктно-орієнтованою мовою. Вимоги до розподілення системи типу клієнт-сервер та до об’єктно-орієнтованого середовища багато в чому співпадають. Об’єктно-орієнтовані концепції адаптуються для використання в складних функціях мережевого оточення, які надає Java.
Завдяки незалежності Java від платформ, програмістам не потрібно витрачати багато часу на перепис свого програмного продукту для різних операційних систем.
Необхідно повністю зосередитися на кінцевій меті і створювати добре спроектовані додатки, кодуючи їх лише один раз. Крім того, оскільки Java є інтерпретуючим середовищем, вдається швидко розробити прототипи програм, уникаючи етапів компіляції та компоновки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Використання Java на комп’ютері користувача. Технологія проектування аплетів Java. Робота з аплетами Java

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок