Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Встановлення конфігурацій мишки, клавіатури, монітора

Встановлення конфігурацій мишки, клавіатури, монітора

Назва:
Встановлення конфігурацій мишки, клавіатури, монітора
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
92,28 KB
Завантажень:
35
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Тема: Встановлення конфігурацій мишки, клавіатури, монітора.

Мета: Навчитись встановлювати конфігурації миш-ки, клавіатури, монітора.

Хід роботи

Для встановлення конфігурацій мишки, клавіатури та монітора можна використовувати панель інструментів, яка знаходиться у меню пуск>настройка>панель управління.

У відкритому вікні ми бачимо значки мишки, клавіатури та монітора, після двійного натиску на значку клавіатури ми бачимо вікно у якому проводяться всі потрібні нам настройки клавіатури. У цьому вікні ми можемо встановити затримку перед початком повто-ру символа, швидкість повтору символа та швидкість миготіння курсору. У другій закладці цього вікна ми можемо встановити всі потрібні конфігурації мови: знищити або встановити нову мову, клавіші переключання розкладки клавіатури, використання потрібної мови по замовчуванню та встановити індикатор мови на панель задач.

Для встановлення конфігурацій мишки потрібно подвійно натиснути на значку мишки, що знаходиться на панелі інструментів, після чого з’явиться вікно у якому проводяться всі настройки мишки. Тут можна змінити властивості мишки для лівші, змінити скорість двійного натиску мишки, у закладці вказівники можна змінити вигляд вказівників мишки, а в закладці переміщення можна вказати скорість переміщення мишки та встановити шлейф, або ні.

Для встановлення конфігурацій монітора можна використову-вати значок у панелі інструментів екран, або натиснути ЛКМ на робочому столі та у меню, що з’явилося вибрати пункт свойства, після цього з’явиться вікно у якому проводяться настройки монітора. Тут можна змінити заставку після простою комп’ютера певного часу, який також можна встановити. Можна зробити активним пароль після виходу із заставки, також можна настроїти текучу заставку натиснувши кнопку настройка. Для зміни енергозберігаючих функцій монітора потрібно натиснути кнопку настройка, що знахо-диться у полі енергозберігаючих функцій монітора. При активізу-ванні закладки ефекти можна змінити значки мій комп’ютер, корзи-ну та ін, а також встановити потрібні функції відображення спец ефектів. Після активізування закладки Web можна встановити Web функції монітора, але для цього потрібне підключення до мережі Internet. Для зміни властивостів монітора потрібно активізувати закладку настройка. Після цього є можливість змінити кольорову палітру, область екрану, додаткові налаштування можна знайти на-тиснувши кнопку додатково.

Висновок: Отже на цій лабораторній роботі я навчився встано-влювати всі потрібні конфігурації монітора(кольорова палітра, об-ласть відображення), мишки (для лівші, швидкість двійного натиску) та клавіатури (встановлення додаткової мови, швидкість миготіння курсору).

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Встановлення конфігурацій мишки, клавіатури, монітора

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок