Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Панель керування в ОС Windows

Панель керування в ОС Windows

Назва:
Панель керування в ОС Windows
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
87,27 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Тема: Панель керування в ОС Windows.

Центром керування, у якому зосереджена переважна більшість засобів керування настройками операційної системи Windows, є спеціальна логічна тека Панель керування (їй не відповідає жоден з каталогів жорсткого диска). Приступ до Панелі керування відкривається з Головного меню командою Пуск > Настроювання > Панель керування. Кожен значок цієї теки відповідає настрою-ванню одного з компонентів операційної системи. Ми розглянемо лише основні з них (мал. 1).

Дата й час. Використовують для настроювання системного годинника й календаря.

Звук. Засіб настроювання звукових схем. До подій Windows належать усі події, що реєструються операційною системою: запуск системи та вихід з неї, відкривання та закривання вікон, видалення об'єктів тощо.

Інтернет. Засоби настроювання програми Internet Explorer, яку вважають основним оглядачем для перегляду Web-сторінок Інтернету.

Панель управління

Клавіатура. Засіб настроювання клавіатури, а також настроювання пере-микання між україномовною, англомовною та іншими розкладками клавіатури.

Модеми. Засоби керування встановленням ти настроювання модемів. Модем — це пристрій перетворення цифрових сигналів, які видає комп'ютер, на аналогові сигнали, придатні для передавання каналами телефонного зв'язку, та навпаки. Модеми використовують, щоб з'єднати комп'ютери через телефонну лінію (здійснити так звані з'єднання віддаленого доступу).

Миша. Засіб настроювання миші.

Паролі. Засіб створення паролів користувачів. Пароль — спеціальна комбінація символів, що підтверджує реєстрування людини в системі, яка має право доступу до неї.

Користувачі. Якщо із комп'ютером працює кілька осіб (по черзі), то кожна особа може налаштувати операційну систему на власний розсуд. У цьому разі під час запуску операційної системи відбувається реєстрація користувача за його іменем. Це може супроводжуватися запитом на введення пароля.

Принтери. Засіб керування підключенням та роботою друкувальних пристроїв (принтерів).

Система. Засіб контролю за станом параметрів операційної системи та виконання загальносистемних настроювань.

Спеціальні можливості. Програмне забезпечення, яке змінює стандартний інтерфейс Windows таким чином, щоб із системою було зручно працювати людям з фізичними вадами (дефектами рухової сфери, органів зору, слуху).

Установлення та видалення програм. Важливі засоби контролю та реєстрації встановлюваного програмного забезпечення. Усі додатки Windows вста-новлюють лише за допомогою цього значка.

Установлення обладнання. Для встановлення нового обладнання недостатньо виконати лише фізичне підключення. В операційній системі слід установити й зареєструвати програмні засоби для роботи з ним — так звані програми-драйвери. Більшу частину сучасного обладнання випускають як самовстановлювані пристрої (plug-and-play). Однак якщо пристрій є застарілим або з будь-яких інших причин його автоматична реєстрація не відбувається чи відбувається не досить коректно, використовують цей значок.

Шрифти. Усі програми, які працюють під керуванням Windows, пос-луговуються однаковими комплектами шрифтів. Файли, у яких зберігаються шрифти, мають певний формат, тому встановлювати нові шрифти або видаляти не-потрібні можна лише за допомогою цього значка.

Екран. За допомогою цього значка відкривають доступ до засобів керування властивостями відео адаптера, монітора і, таким чином, до засобів керування оформленням Windows.

Мова й стандарти. Операційна система Windows може працювати з різними мовами та національними стандартами. Наприклад, під час уведення десяткових дробів у США заведено розділяти цілу та дробову частину числа за допомогою десяткової крапки. В Україні те саме роблять за допомогою десяткової коми. Так само в різних країнах по-різному записують календарні дати. Значок Мова і стандарти відкриває доступ до виконання цих та багатьох інших настроювань.

Висновок: На ці лабораторній роботі я ознайомився із панеллю керування і навчився користуватися нею, а зокрема проводити на лаштування різних технічних пристроїв комп’ютера: монітора маніпуляторів, модема, принтера та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовноРеферат на тему: Панель керування в ОС Windows

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок