Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Архівування файлів за допомогою архіваторів WinZip та WinRar

Архівування файлів за допомогою архіваторів WinZip та WinRar

Назва:
Архівування файлів за допомогою архіваторів WinZip та WinRar
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,38 KB
Завантажень:
218
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Тема: Архівування файлів за допомогою архіваторів WinZip та WinRar. Використання антивірусних програм.

Мета: навчитися користуватися архіваторами WinZip та WinRar та ознайомитись із загальною характеристикою даних програм. Провести процес архівування будь – яких програм ,а також їх розархівування.

План

1. Архіватор та його типи.

2. WinZip та WinRar.

3. Комп’ютерний вірус.

4. антивірусні програми.

Теоретичні відомості

Архіватори – це спеціально написані програми що дозволяють зберігати певну інформацію на ПК займаючи при цьому найменше місця ,а це в свою чергу призводить до якнайефективнішої роботи ПК.

Архіватори є двох типів :

1. Архіватори, що працюють в режимі командного рядка. Суть роботи з даними архіваторами полягає утому, щоб вводити команди, що відповідають назві виконуючого файлу програми. При цьому дуже важливо не забути про завдання відповідних параметрів.

Архіватори даного типу працюють у текстовому режимі операційної системи. Щоб краще зрозуміти як відбувається дана операція приведемо приклад.

Отже, НАПРИКЛАД: в режимі сеансу MS – DOS даний тип архіваторів працює дуже ефективно .Відповідну команду архівування можна задавати також через командний рядок програмної оболонки (Оболонки Windows Commander)

2. Архіватори – оболонки – це програми із зручним інтерфейсом, що полегшує виконання будь – яким користувачем операцій над архівами.

Дані архіватори є і з графічним інтерфейсом для операційної системи подібних до Windows.

Взагалі робота з архіваторами підвищує комп’ютерну грамотність користувач і дозволяє уникнути загромадженості вінчестера ,а отже і більш функціонально – продуктивної роботи усього ПК.

Робота по стисненні даних ведеться безперервно ,бо стиснення даних дуже важливий напрямок у роботі кожного зацікавленого у цьому.

Хоча архіватори залишаться все ж таки перспективними засобами стиснення інформації бо в основі їх функціонування лежать логарифмічні перетворення, що включають у себе безліч комбінаційно кодувальних операцій.

Хід роботи

1.Робота з архіватором WinZip і його основні характеристики і параметри. Практичне завдання по роботі з даним архіватором.

2.Робота з архіватором WinRar .Формування практичних навичок по роботі з даним архіватором.

1.Робота з архіваторами WinZip – це дуже зручний і легкодоступний спосіб виконання потрібної нам операції. Для архівування інформації в операційній системі типу Windows потрібно знати ,що даний архіватор працює в оболонці ,вікно якої має інтерфейс схожий на Power Archive ,але без панелі папок

.Проте WinZip може працювати в режимі майстра WinZip.(WinZip Wizard), який використовують користувачі – початківці.

Після інсталяції архіватора в контекстне меню файлів та папок в меню вікна папки з’являється новий пункт add to zip.,що дозволяє поміщати дані об’єкти в zip архів.

Порядок перетворення архівного файлу в само роз архівований exe файл, знищення файлів в архіві, встановлення коментарів, тестування та можливість розархівування та наявність ПК – вірусів у вказаних архіваторах повністю ідентичні.

Для архівування файлів за допомогою майстра WinZip необхідно у класичному вікні програми вибрати об’єкт ,що потрібно за архівувати і натиснути комбінацію клавіш Schist + W або натиснути кнопку Wizard.

Опишемо архівування файлу Active.dll.Щоб за архівувати даний файл потрібно з’ясувати повне місце розташування даного файлу, щоб коли відкриємо вікно архіватора ми могли знайти даний файл.

Відкриваємо класичне вікно архіватора і знайшовши файл Active.dll наводимо на рядок його назви стрілку миші щоб назва набрала відмінного від усіх інших файлів кольору.

Коли даний файл уже став виділеним натискаємо комбінацію клавіш Shift + W або у вікні даної програми на панелі інструментів натискаємо кнопку Wizard. Залежно від настройок ПК даний архіватор може бути поміщений і у меню, що визивається натисканням правої кнопки миші.

Таким чином дана операція стає наступним способом архівування файлу Active.dll. Щоб за архівувати даний файл таким способом виділяємо його назву і натискаємо праву кнопку появляється меню в якому вибираємо “добавить в архів WinZip” або натискаємо на пункт “WinZip”.За архівуємо групу файлів Valerie, Wertupol, Fyuoder другим способом .Виділяємо перший файл і натиснувши Shift курсором вибираємо потрібну кількість файлів ,що хочемо за архівувати натискаємо праву кнопку і вибираємо пункт “добавить в архів WinZip”

ФайлиValerie, Wertupol, Fyuoder можна також вилучити з архіву даної програми для цього .Для цього заходимо до архіву програми і виділивши дані файли натискаємо праву кнопку миші появляється меню в якому вибираємо пункт “вилучити із архіву WinRar”

Цю саму операцію проводимо з файлом Active.dll. Для цього знаходимо його у архіві виділяємо тиснемо праву кнопку миші і вибираємо у меню, що з’явилось пункт “вилучити з архіву WinRar”

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Архівування файлів за допомогою архіваторів WinZip та WinRar

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок