Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота з таблицями. Перевірка орфографій

Робота з таблицями. Перевірка орфографій

Назва:
Робота з таблицями. Перевірка орфографій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,91 KB
Завантажень:
78
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Тема Робота з таблицями. Перевірка орфографій.

Мета Навчитися створювати таблиці за допомогою панелі інструментів.

План

1. Створення двовимірних таблиць.

2. Форматування таблиць.

3. Редагування таблиці.

4. Оброблення табличних даних у середовищі Word.

5. Оформлення таблиць.

Теоретичні відомості

Створення таблиць та оброблення табличних даних.

Редактор Word надає користувачеві багатий набір засобів для швидкого створення двовимірних таблиць будь-якої складності та конфігурації. Він має засоби оброблення табличних даних, тобто здатний виконувати функції табличного процесора.

Створення двовимірних таблиць

Створення таблиць за допомогою панелі інструментів “Таблиці і границі”. Цю панель викликають на екран, послуговуючись командою Таблиця Намалювати таблицю або за допомогою однойменної кнопки – стандартної панелі інструментів. Після клацання мишею на кнопці покажчик миші набуває вигляду олівця. Для формування контуру таблиці необхідно встановити олівець на її початок і клацнути мишею; далі штриховий прямокутник, що з’явиться на екрані, розтягнути до розмірів таблиці.

Розмежувальні лінії рядків і стовпців таблиці рисують “буксируванням” покажчика-олівця в заданому напрямку. За допомогою інших кнопок панелі, можна збільшити або зменшити кількість рядків і стовпців у таблиці, вирівняти їх ширину та висоту, поділити або об’єднати комірки, відсортувати дані таблиці за зростанням (спаданням) і підсумувати їх; нарешті, автоматично відформовувати таблицю й вибрати варіант її зовнішнього оформлення.

Створення таблиць командою Таблиця – Добавить таблицю. Цією командою послуговуються, щоб викликати на екран монітора вікно “Вставка таблиці”, у якому задають кількість рядків та стовпців, а також ширину стовпця таблиці. Спочатку ширина всіх стовпців однакова, і таблиця займає все поле набору (“Авто”). У спеціальному списку, що містить шість таблиць-зразків, редактор Word має готовий варіант таблиці. Зразки викликають на екран за допомогою кнопки “Авто формат”. Їх можна формату вати доповнювати., і змінювати.

Створення таблиць на основі наявного тексту. Word дає змогу досить просто перетворити текст на таблицю. Для цього треба: поділити текст на стовпці за допомогою символу абзацу, табуляції (), крапки з комою або будь-якого символу, вибраного користувачем; виділити перетворений текст і активізувати команду Таблица – Преобразовать в таблицу;

Установити кількість стовпців таблиці у вікні “Преобразовать в таблицу”, зазначити вид роздільника та активізувати команду ОК.

Сформувати таблицю можна також, послуговуючись командою Добавить таблицу з меню Таблица або клацнувши мишею на однойменні кнопці. При цьому вікно “Преобразовать в таблицу” не активізується.

Хід роботи

1. Введення даних до таблиці та їх форматування.

Дані вводять у комірки таблиці, починаючи з позиції курсору. В міру заповнення комірки її розміри по вертикалі автоматично збільшуються. Переміщення між комірками таблиці здійснюється за допомогою різних комбінацій клавіш керування курсором.

Комбінації клавіш для переміщення по таблиці

Комбінації клавіш Виконувана операція

Перехід до наступної комірки

Перехід до попередньої комірки

Вставлення символу таблиці

Перехід до першої комірки рядка

Перехід до останньої комірки рядка

Перехід до верхньої комірки стовпця


Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Робота з таблицями. Перевірка орфографій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок