Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Структура мобільного зв’язку, структура Internet, їх поєднання.

Структура мобільного зв’язку, структура Internet, їх поєднання.

Назва:
Структура мобільного зв’язку, структура Internet, їх поєднання.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,48 KB
Завантажень:
415
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат
на тему:
Структура мобільного зв’язку, структура Internet, їх поєднання.


Епоха глобальної комп'ютерної мережі почалась в 60-х роках, коли за замовленням Міністерства Оборони США була створена комп'ютерна мережа ARPANET., яка фактично є попередником Internet. Але при розробці Internet-протоколів HTTP та TCP не враховувались деякі важливі параметри для бездротяного зв'язку - тривалий період очікування, низьку та обмежену пропускну спроможність, нестійке з'єднання. Текстовий формат, що використовується до протоколу НТТР надто місткий, стандарти захисту інформації потребують більшого об'єму службового графіку, що робить їх практично непридатним для організації бездротяного Internet - доступу.
Структура мобільного зв'язку розглядається в цій роботі для надання прозорості процесу роботи безпровідних технологій, а саме протоколу WAP, структура якого розглядатиметься далі.
Мобільний зв'язок має структуру:
- Термінали (власне телефон);
- Передавачі (соти);
- Оператори, які надають послуги;
- Стандарти хвиль.
Рис. 1. Структура стільникового зв'язку
Питання терміналів прямо стосується проблеми бездротяного Internet, оскільки звичайний телефон не може використовувати WAP. Одразу ж після впровадження в життя ідеї протоколу бездротяного зв'язку, виробники мобільних телефонів почали налагоджувати виробництво телефонів, які підтримують цей протокол. Різниці у цінах, порівняно зі звичайними телефонами несуттєві, а тому ці телефони почали широко вироблятись.
Ще одна проблема, яка пов'язана з терміналами це різниця в їх оформленні, тобто дисплеях. Деякі виробники впроваджували телефони з дисплеями для зручності навігації по WAP, не зважаючи на непропорційний дизайн (Nokia 9110 та Ericsson R380s), а деякі виробники відводять більше місця дизайну та функціональності своїх виробів, тому важко розмістити навіть невеликі об'єми інформації на екранах цих телефонів (Ericсson T 36, Alcatel One Touch 301). Цю проблему повинен для себе вирішити кожен конкретний користувач, залежно від того, що він більше цінує в телефоні - можливість мати універсальний довідник з поштовою скринькою, чи пейджер з годинником.
Тут існує ще одна проблема, яка стосується того, що телефони за ціною умовно поділені на три класи: нижчого, середнього та вищого класів. Телефони нижчого рівня коштують від 80 доларів США, тому доступні широкому загалу і переважна кількість цих користувачів - це молоді люди, які люблять і вміють користуватись додатковими послугами, до яких належить і WAP. Але на ці телефони переважно не встановлюються WAP браузер, а якщо і встановлюються, то якість звучання телефону та інші послуги знаходяться на незадовільному рівні. Браузери для WAP встановлюються переважно на телефони вартістю від 200 доларів США і обов'язково встановлюються на телефони вищого рівня, ціна якого починаючи з 400 та досягає 1000 доларів США. Такі телефони купують переважно бізнесмени та люди, які мають певний достаток, які переважно є немолодими і їм ці послуги не так цікаві, та їм потрібно витратити купу часу для того, щоб оволодіти ними й настроїти, оскільки для того, щоб почати користуватись WAP потрібно спочатку настроїти більше 20 параметрів меню.
WAP може працювати з наступними стандартами мобільного зв'язку:
- GSM-900\1800\1900,
- CDMA IS-95,
- TDMA IS-136,
- Системами 3G - IMT-2000, UMTS, W-CDMA, Wideband IS-95,
- DECT.
Це означає, що при сумісності з системою DECT (Digital Enchanced Cordless Telecommunications), яка являє собою стандарт бездротяного зв'язку, який об'єднує корпоративні та офісні бездротяні термінали, але на відстань не більшу, ніж 0,5 км, оплата за доступ до мережі буде здійснюватись за тарифом міських дротяних мереж. Таких мереж є зараз багато в бізнес-центрах та офісах, тому використовувати WAP в офісі за умов такої мережі є набагато дешевше.
Сумісність зі стандартами GSM-900\1800\1900 (Global system for mobile communication (цифровий стандарт мобільного зв'язку)) означає, що бездротяний протокол може працювати в мережах мобільного зв'язку цих стандартів, як додатковий сервіс, в Європі, Азії та Америці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Структура мобільного зв’язку, структура Internet, їх поєднання.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок