Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> DVD

DVD

Назва:
DVD
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,38 KB
Завантажень:
185
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат на тему:
DVD


План
1 Поява DVD
2 Стандарт DVD
3 DVD-вгдео.
4 DVD-Audio
5. Диски DVD.
6. Приводи DVD 7 Запис на DVD


Поява DVD
В основі появи DVD-дисків була ідея розробки такого носія інформації, який міг би однаково успішно використовуватися у звуковій і відеоапаратурі, у комп’ютерній техніці, ігрових приставках. Це забезпечило б зближення різних областей електроніки.
Назва DVD(Digital Video Disc)cno4aTKy означала — цифровий відеодиск. Пізніше У зв'язку з ухваленням рішення про розширення функцій DVD абревіатура почала читатися інакше — цифровий універсальний диск (Digital Versatile Disk)
Про розробку формату DVD було офіційно оголошено у вересні 1995 р Тупою з 10 компаній. Hitachi, JVC, Matsushita, Mitsubishi, Philips, Pioneer, Sony, Thomson, Time Warner і Toshiba. У травні 1997 p на базі цього консорціуму був створений DVD-форум — відкрита для вступу організація, що нараховує сьогодні більше 200 членів Серед основних завдань DVD-форуму — розвиток і просування формату DVD, вироблення погоджених специфікацій, а також поліпшення діяльності підприємств в області DVD-технології. У рамках форуму діють спеціальні робочі групи в різних аспектах DVD- технології На ряд специфікацій прийняті міжнародні стандарти.
Стандарт DVD
Головна відмінність DVD- дисків від CD- дисків — це обсяг інформації, яка може бути записана на такому носії: якщо об'єм звичайного CD-диска складає всього 640—700 МБ, то на DVD-диск можна записати від 4,7 до 13 навіть до 17 ГБ.
Як і CD-ROM. диски DVD зберігають дані за рахунок розташованих насічок уздовж спіральних треків на металевій відображувальній поверхні, вкритій пластиком Використовуваний у пристроях читання DVD-дисків лазер ковзає уздовж треків по насічках, а відбитий промінь інтерпретується прийомним пристроєм у вигляді одиниць або нулів. Основна вимога при розробці DVD була простою збільшити об'єм збережених даних за рахунок розташування якомога більшого числа насічок уздовж треків на диску, при цьому технологія виготовлення повинна бути дешевою Результатом досліджень стала розробка більш високочастотного напівпровідникового лазера з меншою довжиною хвилі, унаслідок чого стало можливим використовувати насічки меншого розміру.
Стандартом передбачені й так звані двошарові диски Це означає, що на одній стороні дані записані у два шари, при цьому один шар напівпрозорий, і другий шар читається «крізь» перший з підвищенням щільності запису й зменшенням довжини хвилі зчитувального лазера змінилися і вимоги до товщини захисного пластмасового шару, для DVD-дисків він складає усього 0,6 мм, на відміну від 1,2 мм, що використовуються у CD-дисках Однак для зберігання звичних розмірів диска й уникнення зайвої крихкості DVD-дисків, вони заливаються пластиком з обох боків, щоб загальна товщина диска склала ті ж 1,2 мм. Це дозволило записувати дані з обох боків DVD-дисків і в такий спосіб подвою і вати їхню ємність.
Технологія DVD спочатку спиралася на 3 основні формати, наявність яких визначена специфічними вимогами для різних областей застосування DVD—DVD-ROM використовується для запису даних, у тому числі мультимедій них, що використовуються у комп'ютерних технологіях, - DVD-Video застосовується при записі відеоматеріалів для їхнього подальшого перегляду на відеотехніці або за допомогою приєднаного до комп'ютера DVD-ROM приводу Формат забезпечує захист від нелегального копіювання j інформації, DVD-Audio використовується при записі високоякісного багатоканального звуку. Крім того, DVD-форумом рекомендована додаткова підтримка всієї графіки й іншої інформації.
Ці формати описували диски, призначені тільки для читання Інформація на і такі диски записується один раз — у процесі їхнього виробництва
DVD-відео
Це цифрове відео, стиснуте за алгоритмом MPEG-2 і записане на DVD-диск Формат - 2S кадрів у секунду з роздільною здатністю 720x576 точок при глибині кольору 24-біти (у стандарті PAL) або 10 кадрів 720х480х24-біти стандарті NTSC ) У нестиснутому вигляді це потік 30 МБ на секунду, а двогодинний фільм займатиме більше 100 ГБ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: DVD

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок