Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Моделювання систем

Моделювання систем

Назва:
Моделювання систем
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
2,42 KB
Завантажень:
55
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Моделювання систем
Cache підтримують як SQL так і об’єктний доступ, і той чи інший підхід вибирається залежності від ситуації. Розбираємо реляційну ,об’єктну технологію:
Реляційна технологія:
- на початку комп’ютерної ери обробка даних проводилась в великих обчислюваних системах, тому робота з інформацією була доступна тіко у вузьких колах спеціалістів, бази даних створювались «під себе», тому для пошуку і змін даних потрібно було дуже потужне знання структур і баз даних, тому користувачам приходилось звертатися до професіоналів. Перші реляційні бази появились на Main Frame. З появою ПК реляційні БД міг обслуговувати той хто використовував мову SQL, запити по БД забезпечили ріст популярності реляційних технологій. SQL має широкий спектр даних. Принцип роботиSQL це представлення даних в дуже простому і стандартному форматі у вигляді двухвимірних таблиць, які складаються із рядків і стовпчиків.
Є 2 проблеми:
1. дуже суттєво ускладнюється написання запитів оскільки потрібно об’єднати мільйони таблиць
2. Стає надто великим об’єм додаткової обробки, яку повині проводити реляційні системи зі складною структурою.
SQL є стандартним засобом взаємодії БД і формування звітів. В постеряційній СУБД мова Cache мова SQL використовується для оновлення БД, однак в даному випадку використовується технологія багатомірних БД які розвинуті об’єкними можливостями.
Об’єктна технологія і об’єкті БД:
- Об’єктна технологія обєкні БД є результатом роботи по моделюванню діяльності головного мозку. Було знайдено що мозок може зберігати де же складну і різнорідну інформацію з 1 боку, а з 2 боку маніпулювати нею, використовуючи єдиний підхід.
Порівняння об’єктного і реляційного доступу.
- В об’єктній технології вся складність структур даних ховається в середині об’єктів, а доступ до інформації відбувається через простий уніфікований інтерфейс. Реляційна технологія дає простий уніфікований інтерфейс, однак формат зберігання даних настільки спрощений, що всі проблеми пов’язані з обробкою інформації лягають на плечі користувачів і програмістів(мастіть собі голову самі). Оскільки об’єкти моделювання можуть бути комплексні то об’єктне програмування краще підходить для складних додатків. Таким чином доповнення або зміна БД, напр.. обробка трансакцій, проводиться за рахунок об’єктного доступу. Об’єктний доступ Cache, доповнений мовою запитів SQL, також розширенням рядів конструкцій для роботи з об’єктами SQL є потужним засобом для пошуку інформації в БД, і широко використовуються для інструментарію підготовки звітів. Об’єктне розширення Cache SQL зменшує громісткість при описі з’єднань роблячи SQL простіше у використанні.
Cache об’єктна модель даних і об’єктне програмування.
Об’єктна технологія це досвід відображення того як в дійсності людина думає і використовує її. Теоретична суть реального світу трактується як об’єкти які мають певні стани (представляється як поточне значення даних об’єкту ), і поведінку на яку можна впливати через програмний код об’єкта. Напр.. об’єкт – рахунок-фактура; стани рахунку – підсумкова сума, програмний код – друкувати.
Об’єкти на відміну від реляційних таблиць щільно пов’язують дані і програмний код. Концептуально а також практично об’єкт (пакет) представляє собою пакет який включає в себе значення всіх даних (властивості) даного об’єкта, та копію всіх його кодів (методів). Методи об’єкта направляють повідомлення для взаємодії з іншими методами цього ж або іншого об’єкта. Часто для скорочення потреб пам’яті об’єктам одного і того ж класу дається єдина копія коду. Таким чином для виконання «методів» в Cache приводять до виклику функцій, а не до реальних повідомлень. Оскільки всі подробиці заховані від програміста завжди можна рахувати що об’єкти передають повідомлення.
В чому різниця між об’єктом і класом?
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Моделювання систем

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок