Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Інформаційні системи в туристичній галузі

Інформаційні системи в туристичній галузі

Назва:
Інформаційні системи в туристичній галузі
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,39 KB
Завантажень:
247
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Контрольна робота з предмету “Інформаційні системи в туристичній галузі”
ЗМІСТ
1. WEB-браузери: Netscape Navigator та Microsoft Internet Explorer
Браузер (англ. browser – оглядач) – програма перегляду контенту (вмісту) ресурсів World Wide Web всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернет.
Найбільш популярними браузерами на сьогоднішній день є програми Netscape Navigator та Microsoft Internet Explorer. Слід зазначити, що історично ці програми не були першими браузерами мережі Інтернет (на відміну, наприклад, від програм NCSA Mosaic та Lynx, які надалі втратили популярність і сьогодні мають статус так званих “альтернативних” браузерів), але вийшли вперед завдяки реалізованим в них технологічним новаціям та продуманій маркетинговій політиці.
Першою у “технологічний відрив” пішла програма Netscape Navigator. Сталося це в середині 90-х рр. ХХ ст., коли в Інтернеті були наявними два завершених стандарти мови HTML – 1.0 та 2.0.
Для подальшого розвитку цієї мови було запропоновано кілька шляхів: перший з них - HTML+ позиціонували в якості бази для наступної версії HTML 3.0 розробники браузера Arena. Саме в цьому варіанті мови були визначені таблиці, стилі і математичні формули. Іншим напрямком розвитку HTML стали так звані розширення Netscape Extensions. Спочатку ця специфікація розвивала синтаксис HTML 2.0 убік більш виразних засобів подання документів: можливість зміни фону, вирівнювання тексту, обтікання графіки текстом і т.п. Розширення Netscape Extensions були запропоновані компанією Netscape Communication і реалізовані в програмі Netscape Navigator версії 1.1 і вище. Фактично, якщо HTML+ був спрямований на розширення HTML убік реалізації публікацій науково-технічного характеру, то Netscape Extensions розвивали HTML убік рекламно-видавничої діяльності.
На сьогоднішній день Netscape Navigator - це браузер номер один у Internet. Головною його перевагою є найбільш гнучке подання Web-сторінок за рахунок використання Netscape Extensions. Саме в цій програмі вперше з'явилися можливості центрування елементів сторінки щодо границь робочої області вікна програми, створення вкладених таблиць, управління розміром і кольором шрифту, мерехтіння тексту, обтікання графіки текстом і багато чого іншого. Серед основних досягнень необхідно згадати фрейми, додаткові вікна та динамічне оновлення документів.
Фрейми - довгоочікувана багатовіконність, що дозволила вирішити відразу безліч проблем, пов'язаних з розробкою документів. У першу чергу, забезпечується можливість одночасної роботи з текстом, меню і графікою. Фрейм дозволяє використовувати фрагменти тексту що часто зустрічаються, наприклад постійну заставку як окремий фрейм. Якщо раніш потрібно було постійно вставляти в текст готові частини сторінки, що з'являються на початку і в кінці кожного документа, то тепер це можна було зробити за допомогою фреймів. При цьому фрейми залишаються дуже органічним рішенням - документ із фреймами є просто варіантом позиціювання простих HTML-документів.
Додаткові вікна - це тісно пов'язаний із фреймами механізм. Але якщо сторінка з фреймами поділяє робочу область Navigator на кілька частин, не виходячи за межі вікна програми, то у випадку додаткового вікна розроблювач сторінки Web має можливість відкрити нове вікно Navigator і тим самим додати перегляду як би новий вимір. Такий напрямок інтерфейсу лежить у руслі розробки багатовіконних інтерфейсів гіпертекстових систем.
Динамічне оновлення документів - це можливість побудови сторінок, що оновлюються в реальному форматі часу і, якщо дозволяє швидкість лінії зв'язку, засіб реалізації простої мультиплікації. В даному випадку використовується тег META з атрибутом HTTP-EQUIV, у якому вказується порядок звертання Navigator до сервера за оновленим документом.
В середині 90-х рр. активно включилася в справу розробки програм-браузерів й компанія Microsoft, що запропонувала вільно розповсюджуваний браузер Internet Explorer. Важливим представляється той факт, що Microsoft не просто намагалася підтримувати чужі розробки (а усі описані вище переваги Netscape Navigator були з часом реалізовані й в Internet Explorer), але і сама запропонувала нові розширення мови, що стосуються головним чином можливостей розробки мультимедійних сторінок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Інформаційні системи в туристичній галузі

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок