Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Початок роботи з Web-сторінками

Початок роботи з Web-сторінками

Назва:
Початок роботи з Web-сторінками
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,77 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.7


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
Пошукова робота
на тему:
Початок роботи з Web-сторінками


Рано чи пізно наступає час, коли обговорення і планування закінчується і починається створення Web-сторінки як такої. Вважайте, що цей момент наступив. В цій главі розповідається про створення нових Web-сторінок, відкриття вже існуючих, збереження змінених і видалення непотрібних. Крім того, будуть розглянуті загальні властивості Web-сторінок. В наступних главах будуть розглянуті питання, пов’язані із вводом та форматуванням тексту, вставкою зображень, створенням гіперпосилань, форматуванням таблиць і т.д.
Створення нової Web-сторінки
Якщо ви запустили FrontPage, то це означає, що нова Web-сторінка у вас вже створена. При запуску FrontPage відразу відкривається нова пуста Web—сторінка, готова для розміщення тексту та будь-яких інших елементів. Приклад такої сторінки наведений на мал. 1.
Мал.1. При запуску FrontPage створюється нова пуста Web-сторінка.
Створити Web-сторінку можна й іншими способами:
за допомогою кнопки New Page на панелі інструментів Standard;
з меню File (виберіть спочатку New, а потім - Page);
за допомогою комбінації клавіш Ctrl+N;
з використанням правої кнопки миші та контекстного меню. Працює в усіх режимах за виключенням Tasks View.
Клацніть по пустому просторі всередині списку файлів чи Folder List і в контекстному меню виберіть New Page.
У всіх режимах за виключенням Page View і Tasks View, під створенням нової сторінки мається на увазі створення нового HTML-файла в поточній папці, присвоєння цьому файлу імені за умовчанням і відкриття імені цього файлу для перейменування. При цьому Front Page не переключається відразу ж в режим Page View для редактування цього файла. Ви можете зробити це самі, двічі клацнувши по ньому мишкою.
В Page View натиснення клавіші New Page на панелі інструментів відразу ж створює та відкриває нову Web-сторінку. Три методи, що залишились, дозволяють вибрати шаблон для сторінки, що створюється. Вікно вибору шаблонів показане на мал. 2.
Мал. 2. При створенні нової Web-сторінки можна вибрати для неї шаблон.
На вкладці General виводиться перелік доступних на даний момент шаблонів. Обравши будь-який шаблон, можна переглянути його опис в полі Description та зображення для попереднього перегляду в полі Preview в правій частині вікна.
На вкладці Frames Pages можна вибрати шаблон для створення Web-сторінки з фреймами.
Вкладка Style Sheets відкриває файл каскадних таблиць стилів (.css) для теми FrontPage. Файл .css – текстовий файл в спеціальному форматі. При створенні нового файла .css він успадкує всі риси старого. Ви можете змінювати будь-які наладки стилів в цьому файлі.
Кнопки Large Icons і List змінюють представлення списку стилів у вікні.
Прапорець Open in current frame доступний тільки тоді, коли у FrontPage відкрита сторінка з набором фреймів. На даному етапі його можна проігнорувати.
При встановленому прапорці Just add web task крім створення сторінки буде створене і пов’язане з нею завдання в Tasks List.
Пам’ятайте, що створення нової сторінки у Page View реально не створює нового файлу. Щоб цей файл був створений, збережіть сторінку. Якщо ж ви закриєте нову пусту сторінку без будь-яких змін, FrontPage не збереже її і навіть не дасть запит, щоб ви це зробили.
Редагування існуючої Web-сторінки
Є декілька способів відкрити Web-сторінку, які залежать від того, в якому режимі ви працюєте. В цьому розділі будуть розглянуті різні способи в кожному з режимів.
Відкриття сторінки в режимі Page View
З режиму Page View є чотири способи відкрити існуючу сторінку:
в меню File виберіть Recent Files. Буде відображений список файлів, що недавно відкривалися. Просто виберіть потрібний файл з цьо8го списку;
клацніть правою кнопкою миші по гіперпосиланню на вже відкритій сторінці, а потім в контекстному меню виберіть Follow Hyperlink. Буде відкрита та сторінка, на яку вказує гіперпосилання;
якщо ви працюєте з FrontPage Web, просто виберіть потрібний файл у Folder List і два рази клацніть по ньому мишею;
використайте діалогове вікно Open File, яке показане на мал.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: Початок роботи з Web-сторінками

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок