Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Комп'ютер

Комп'ютер

Назва:
Комп'ютер
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,78 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Комп'ютер - це машина у багатьох відношеннях подібний іншим машинам. Це виконується на електриці. Це містить цілий ряд частин, які працюють разом. Це розробляється, щоб виконати певні завдання.
Поки що ми могли б точно так, як і легко описувати фен, енергетичне тренування, або електричний lawnmower як комп'ютер. Що це таке це робить комп'ютер спеціальним?
Декілька речей. Спершу, комп'ютери швидкі. Не sixty-miles-per-година швидко. Blink-of-an-око швидко. Подумайте про це: "Повільний" комп'ютер може додати одну секунду сотень тисяч чисел. Більш могутні комп'ютери можуть додати мільйони чисел за другий. Фактично, коли комп'ютерні користувачі обговорюють швидкодію комп'ютера, вони часто навіть не використовують слова по-друге. Вони говорять в термінах мікросекунд або наносекунд. Як мало одиниця часу роблять ці умови звертаються? Добре - другий містить мільйон мікросекунд ... або один мільярд наносекунд.
Окрім існування неправдоподібно швидко, комп'ютери також надзвичайно надійні. Середня персона, що використовує олівець і папір, щоб робити арифметику, може робити один або більше помилок через годину. Після декількох годин роботи, персона одержала б стомленим і ймовірно зробила більше помилок. Порівнянням, комп'ютер може робити арифметику швидше і більш точно, і це може продовжувати роботу протягом годин або днів в час. Через тривалий час після будь-якої людини заснув би в його або її конторі, комп'ютер все ще обчислював би уздовж - без стількох як позіхання!
Третя особливість комп'ютерів, які роблять їх унікальними машинами, - це те, що вони можуть одержати, запас, і використовувати інформацію і інструкції, що ви надаєте їх. Що інші машини можуть, ви придумуєте те здатні робити все те? (Обережний, зараз - не включають мікропроцесорів змісту машин!) Може звичний механічний друкарський пристрій, наприклад, пам'ятати завтра лист, який ви набираєте сьогодні? Комп'ютер може - і, у вашій команді, це може відтворити, що такі ж десять разів листа, адресований десять різних людей!
Ст. 17-18
Чоловік і Машини
Натискуйте button1 на стіні і темній ділянці пам'яті повний світла. Розмовляйте в небагато instrument2 і населяйте тисячі миль далеко чутиме вас негайно. Перемкніться на вашому радіо або безлічі W і ви чутимете музику, останні вісті або бачать гру навіть від регіонів remote глобуса.
Люди теперішнього часу переміщають на суші набагато швидше, ніж коні speediest; Могутні двигуни управляють автомобілями, запуск тепловозів навчає від однієї країни до іншої.
Під спортсменами води, перепливіть swifter, ніж speediest fish.3
У повітряному сотня разів польоту людей швидше, ніж Надзвукові площини birds вріжтеся на двічі швидкості sound6. Люди насолоджуються цими досягненнями доходить до розвитку науки і споруд.
Ми живемо у віці машинного устаткування, тобто (тобто) в часі, коли високопродуктивні машини і сучасні пристрої мають місце чоловіків для роботи doinc. В машинах промисловості і агрокультури, грайте самий роль, Вони полегшують працю чоловіка і роблять всю важку роботу в млинах, фабриках, мінах і фермах.
У ряді магазинів в сучасних млинах і автоматичних машинах заводів повністю замініть роботу чоловіків.
У conveyors гірської промисловості і пристроях дистанційного керування робіть працю гірника безпечнішою і легше. Вони допомагають проводити більше руд, обвуглюються, масло і газ.
У тракторах областей і женці combines7 замінюють працю сотень людей і орендарів допомоги, щоб зібрати багатий crops.
Машини допомагають не тільки фабричним робітникам і орендарям в їх продуктивній праці. Вони розлучаються учених і роботи дослідження дослідників також. Вони надають можливість ученим відкрити секрети всесвіту, тобто все яке існує на нашому глобусі, також як і в світовому просторі. Супутники (супутники) оточили землю, космічні кораблі досліджують світовий простір. Mooncars (Lunokhods) здійснюють програми дослідження на Місяці.
Підводні роботи досліджують море bed9 в глибині більше 4,000 вимірники. За допомогою пристроїв дистанційного керування вони змінюють інструменти і піднімають вагу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Комп'ютер

Схожі роботи:


BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок