Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Електронна комерція

Електронна комерція

Назва:
Електронна комерція
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
3,30 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Реферат на тему:
Електронна комерція


Електронний бізнес стає все більш популярним. Чим він так захоплює і чи важко відкрити власну "електронну фірму"?
Створення сайту, інтернет-магазину, каталогу продукції пов'язане з множиною проблем, багато з яких не під силу для маленьких фірм...
Види електронної комерції
В данному розділі я не буду поглиблюватися в технології створення Web-сторінок, я хочу розповісти про види електронних послуг, їх переваги та недоліки. Нажаль, в Україні на даний час мало поширений цей вид бізнесу (це пов'язано з багатьма проблемами, особливо - фінансовими). Тому більшість матеріалу буде взято з прикладу наших сусідів - росіян, в яких на даний час електронна комерція досягла сходинки нового "буму", після масових відкриттів безплатних поштових служб (Netmail.ru, Freemail.ru,E-mail.ru, Mailru.com...), - тих, хто вже має практичний досвід створення інтернет-магазинів.

В Інтернеті можна купити навіть квіти...
На даний час найпоширенішими видами електронного бізнесу вважають:
Інтернет-магазини
Вітрини
Як правило, інтернет-магазини сприймаються як додаток до основного бізнесу. Бо ще рік-два назад вважалося, що для підтримки іміджу фірми був потрібний сайт, то тепер вже необхідно мати свій інтернет-магазин. Цей вид електронного бізнесу, як правило, являє собою кілька електронних сторінок із розміщеними на них фотографіями товарів, вказаними цінами, а також умовами купівлі-продажу (www.dostavka.ru,www.alltoys.ru,...)(про переваги та недоліки інтернет-магазинів я розповім дещо пізніше). Віртуальні магазини хоч і вирішують деякі проблеми, пов'язані, наприклад, з арендою торгових залів, та все ж, на мою думку, є більш ефективні шляхи вкладання грошей.

Зоомагазини - це цікаво!
Але торгувати за допомогою Інтернету можна й не створюючи інтернет-магазинів. Одним з механізмів збільшення оборотів за допомогою Інтернету - торгові вітрини (Shopping.ru, Price.ru,...). Вона являє собою кілька електронних сторінок, на яких розміщені прайси різнотипних товарів (різних "продавців") і умови купівлі-продажу. На сьогоднішній день така модель електронної комерції вважається найефективнішою.
А тепер я хочу розглянути переваги та недоліки цих двох видів електронної комерції:
Види послуги | Переваги | Недоліки
Інтернет-магазини | Купівля (заказ) здійснюється біля ком'ютера
Представлений товар, зачасту, супроводжується описом і зображенням
Оплата, як правило, проводиться різними способами (кредитна картка, за допомогою платіжної системи, при одержані товару іт.п.) | Довгий процес пошуку найдешевшої моделі
Дорого (для продавця) підтримувати (і створити) магазин
Не завжди пропонується найкращий для вас варіант оплати
Вітрини
Великий асортимент товарів
Можливість обрати продавця за своїми вимогами (наприклад, за оптимальною ціною)
Вартість розміщення прайс-сторінки на вітрині для продавця дешевша за створення власного інтернет-магазину, а також - його не цікавлять проблеми розкрутки вітрини | Ризик одержати недостовірну (застарілу) інформацію
При неправильній організації навігації користувач може "втопитися" в морі інформації
Для продавців можливі труднощі при "перекачці" своєї прайс-сторінки в формат вітрини
Отож, я гадаю, кожен з Вас зрозумів, чим відрізняються вітрини від Інтернет-магазинів. Хочу лише додати, що розвиток електронної комерції - корисний та перспективний. На Заході вже існують "віртуальні" фірми, оборот яких на 100% припадає на операції в Мережі. Більшість західних інтернет-магазинів вже приносять чималі прибутки. Об'єм транзакцій, що проходять через інтернет, зростає з кожним роком.
Перші кроки до створення інтернет-магазину
На цій сторінці я хочу ознайомити вас з тими проблемами, що виникають в першу чергу у тих фірм, які бажають створити свій інтернет-магазин. Першою постає фінансова проблема. Адже лише саме створення стандартного інтернет-магазину коштуватиме від $1000 (типове рішення), а ще слід врахувати витрати на:
службу підтримки
кур'єрські послуги
оплату роботи операторів
адміністративні витрати (оплата хостину, доступ в Інтенет, оплата аренди приміщення).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Електронна комерція

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок