Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> “Настройки ОС Windows XP”(папки, інтерфейс)

“Настройки ОС Windows XP”(папки, інтерфейс)

Назва:
“Настройки ОС Windows XP”(папки, інтерфейс)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
10,44 KB
Завантажень:
376
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ
на тему:
“Настройки ОС Windows XP”
(папки, інтерфейс)ПЛАН
1. Вбудована оптимізація Windows XP
2. Іконки й шпалери
3. Ефективніше - без ефектів
4. Швидка зміна користувача
5. Автоматичне відновлення, відновлення системних файлів
6. Дефрагментація
7. Зайві служби
8. Оптимізація інтерфейсу
9. Видалення схованих компонентів
10. Настроювання жорсткого диска
11. Різні напрямки оптимізації роботи
12. Відновлення до XP
Список використаної літератури


1. Вбудована оптимізація Windows XP
ОС Windows XP постійно "самооптимізується". Операційна система (далі просто ОС), спостерігає за тим, які додатки запускає користувач, і заносить ці спостереження у файл layout.ini. Кожні три дні, вибравши час, коли комп'ютер вільний, ОС змінює розташування деяких програм на жорсткому диску, щоб прискорити їхній запуск і роботу.
Windows XP також прискорює завантаження комп'ютера й запуск програм за допомогою пророкувань. ОС стежить за тим, які коди й програми запускаються відразу після завантаження, і створює список, що дозволяє пророчити запитувані при завантаженні дані. Точно так само при запуску додатків Windows XP стежить за використовуваними ними компонентами й файлами. Таким чином, при наступному запуску додатка XP "знає" заздалегідь список файлів, які будуть потрібні програмі.
Пророкування використаються й у ядрі XP, і в планувальнику завдань. Ядро стежить за сторінками, до яких звертається той або інший процес відразу ж після його створення. Потім служба створює інструкції пророкування. Коли процес буде створений наступного разу, ядро виконає інструкції пророкування, отчого виконання процесу прискориться.
Оптимізація диска, прискорення запуску додатків і завантаження комп'ютера тісно зв'язані. Списки, створені при запуску додатків і при завантаженні ОС, використаються при оптимізації файлової системи для прискорення доступу до програм.

2. Іконки й шпалери
Найкращий робочий стіл - це чистий робочий стіл. Рекомендується ніколи не ставити шпалер! Процесору, і пам'яті можна знайти краще застосування, ніж гратися з гарним фоном і сортувати сотні іконок? Як і в попередніх версіях, в Windows XP надто багато іконок, та й на шпалери витрачається чимало системної пам'яті. Особливо важким тягарем на систему лягає анімований робочий стіл.
З іншого боку, якщо комп'ютер оснащений більш ніж 256 Мб пам'яті й нормальним процесором (1 Ггц і вище), то удар по продуктивності не занадто великий. Але при 64 Мб пам'яті й з процесором Pentium 2 прийдеться заощаджувати, відключаючи все, що можна.

3. Ефективніше - без ефектів
Завдяки новому зовнішньому вигляду й GNOME-подібній підтримці «скинів» Windows XP виглядає гарніше всіх попередніх версій Windows. Але всі ці втіхи для очей знижують реакцію інтерфейсу на дії користувача. Для автонастройки користувацького інтерфейсу XP запускає кілька тестів, прагнучи зберегти зручність й красу. Але в цей процес можна вмішатися. Якщо зникаючі меню викликають у вас скоріше роздратування, чим задоволення, і якщо вас не цікавлять тіні під діалоговими вікнами, то все зайве можна забрати.
Деякі настроювання виконуються на вкладці Оформлення (Appearance) у властивостях монітора. Параметри, доступ до яких відкривається кнопкою Ефекти (Effects), дозволяють настроїти переходи в меню, тіні й шрифт, включаючи нову технологію поліпшення читаності шрифту - Microsoft ClearType. На мій погляд, ClearType гарний для ноутбуків і Жк-мониторов, але на ЕПТ текст виглядає занадто масно й змазано. Втім, і на Жк-мониторі ClearType подобається далеко не всім. Так що вибирайте по смаку.
Подальше настроювання продуктивності графічного інтерфейсу виконується у вікні Властивості системи (System Properties), на вкладці Додатково (Advanced). Натиснувши кнопку Параметри (Settings) у розділі Продуктивність (Performance), можна вибрати максимальну продуктивність, максимальну якість зображення або середні параметри.
Перейшовши до вкладки Додатково (Advanced) у вікні Параметри швидкодії (Performance Options), переконайтеся, що розподіл ресурсів процесора й пам'яті орієнтовано на оптимізацію роботи програм.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: “Настройки ОС Windows XP”(папки, інтерфейс)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок