Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> PowerPoint 2000

PowerPoint 2000

Назва:
PowerPoint 2000
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,03 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
1.Введення
Створюючи PowerPoint 2000, корпорація Microsoft прагнула дати користувачам самі прості інструменти для створення презентацій і їх проведення при особистій зустрічі, в аудиторіях або по Інтернету. Щоб звернутися до слухачів в інших районах країни або миру, ведучому презентації раніше доводилося багато подорожувати. Сьогодні завдяки новим технологіям це стало зайвим. Тепер автори можуть за допомогою легких і недорогих засобів спільно підготувати презентацію і представити її видаленій аудиторії, навіть не покидаючи свого офісу. PowerPoint 2000 сполучає ряд нових функцій, які полегшують роботу і прискорюють соз-даніє презентації, а також можливості підготовки презентацій для Інтернету і прості засоби, що дозволяють проводити презентації для видаленої аудиторії. Автори можуть використовувати добре знайомі інструменти PowerPoint для спільної роботи над презента-циями і їх уявленнями в Інтернеті. При розробці PowerPoint 2000 в центрі уваги знаходилися чотири головні цілі:
Сумісне використання інформації в Інтернеті. Зараз все більше організацій починає працювати в мережевому середовищі, і PowerPoint 2000 дозволяє їм створювати і обмініватися презентаціями за допомогою Інтернету. Користувачі можуть повністю перейти на формат файлів HTML або як і раніше застосовувати той же двійковий формат, що і в PowerPoint 97.
Легкість співпраці в реальному часі. PowerPoint 2000 включає дві технології Microsoft (сервер NetShow і програма організації конференцій NetMeeting), які дають користувачам можливість співробітничати по мережі в реальному часі.
Новий рівень легкості використання. Завдяки таким новим функціям, як режим перегляду з трьома областями, таблиці, автопідгонка тексту і автоформатування при введенні даних, користувач зможе більше зробити, витративши на це менше зусиль.
Підтримка використання в міжнародному середовищі. PowerPoint 2000 спирається на єдиний базовий код для всіх країн світу, так що тепер декілька мовних версій програми можна застосовувати з тією ж легкістю, що і одну. Наприклад, засоби перевірки правописання і інші пов'язані з мовою функції при створенні багатомовних документів ра-ботают так само добре, як в одномовних.
Огляд нових функцій
Нові можливості PowerPoint 2000 є прямим результатом обширних проходжень і аналізу побажань користувачів. Як виявили розробники, в більшості випадків користувачі цього застосування стикаються з необхідністю терміново виконати завдання. Вони працюють з програмою близько шести годин в тиждень, тобто значно менше, чим з багатьма іншими додатками комплекту Office. Коли приходить час го-товіть презентацію, користувачі повинні бути в стані легкого і швидко вивчити продукт і добитися бажаних результатів. PowerPoint 2000 включає ряд нових і вдосконалених функцій, які допомагають новачкам і нерегулярним користувачам дуже швидко приступити до продуктивної ра-боті. Від підтримки формату HTML до обміну файлами по інтрасеті в реальному часі і створення багатомовних презентацій – це застосування пропонує користувачам з будь-яким рівнем підготовки засоби, що дозволяють легко підготувати чудову презентацію.
Сумісне використання інформації в Інтернеті
Завдяки опорі на відкриті стандарти Інтернета PowerPoint 2000 допомагає користувачам успішно організувати сумісне використання інформації і співпрацює в сете-вом середовищі. Сьогодні все більше організацій розгортають інтрасеті, де користувачі можуть публікувати, обмінюватися, співробітничати і управляти своїми презентаціями в рамках робочого веб-сервера-простору. PowerPoint 2000 спрощує перехід до такого вищого рівня інтеграції з інформаційними мережами. Це застосування дозволяє дуже легко створювати і спільно використовувати складні веб-серверу-презентації за допомогою тих же инстру-ментів, які раніше застосовувалися для підготовки презентацій PowerPoint, причому в оглядачі цю інформацію зможе проглянути будь-який користувач, де б він не находився.
…………………………………………………………………………………………………………
2. Докладний опис функцій
Створення і публікація HTML-документів
PowerPoint 2000 пропонує новий стиль роботи, який сполучає базові інструменти підвищення продуктивності з можливостями Інтернету, спрощуючи процес обміну ин-формацією і спільної роботи над проектами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: PowerPoint 2000

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок