Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Планування і організація FrontPage Web

Планування і організація FrontPage Web

Назва:
Планування і організація FrontPage Web
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,71 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 
РЕФЕРАТ
на тему:
Планування і організація FrontPage Web


Будь-який сайт повинен бути цілісним. Це означає, що сторінки повинні бути уніфіковані за допомогою загальних тем, загальної структури і загального стилю. Слова, зображення, кольори, компонування повинні сприяти сприйняттю змісту сайту відвідувачем, як напряму, так і непрямо.
Цей розділ присвячений загальним питанням, пов'язаним з плануванням і створенням Web-сайта.
Визначення змісту сайту
Всі успішні Web-сайти починалися з розуміння мети, для якої вони створювалися. Тільки чітке розуміння мети дозволяє правильно організувати зміст сайту і в кінцевому результаті забезпечує ефективну комунікацію. Додаткові витрати часу на планування на початку роботи виправдовують себе на подальших етапах.
Визначте мету вашого сайту
Крок номер один при побудові сайту (або при внесенні в нього змін) - визначення повідомлення, з яким хоче звернутися до відвідувачів замовник сайту. Чому б ні був присвячений ваш сайт - вашим інтересам, вашій організації, вашим клієнтам або іншому, - постарайтеся, щоб його головним посланням не було що-небудь на зразок “Я вчуся працювати з HTML”, або “Я не знаю, чим зайнятися”, або “Я намагаюся збільшити міру неподобства цього світу”.
Найбільш загальна мета при створенні Web-сайтів - “повідомити про своє існування в Інтернеті”. Однак таке визначення занадто розпливчате. Звичайно під ним мається на увазі дотримання загальної тенденції, прагнення не відстати від конкурентів або реакція на чиї-небудь запити. Хорошими цілями для Web-сайту можуть бути, наприклад, такі:
збільшення ступеня інформованості інших людей про приватну особу, організацію або якийсь предмет або область;
надання іншим особам інформації відповідно до законодавства або встановлених в організації правил;
створення і поліпшення іміджу в очах суспільства;
реклама продуктів і послуг;
продаж продуктів і послуг напряму відвідувачам Web-сайта;
організація післяпродажної підтримки.
Щоб зрозуміти, які цілі вашого сайту, вам необхідно буде пройти кілька рівнів від найбільш загальних формулювань до більш конкретних. В результаті мета вашого сайту повинна бути точно сформульована.
Визначте аудиторію вашого сайту
Визначити майбутню аудиторію вашого сайту не менш важливо, ніж його мету. При цьому таке визначення, як “всі користувачі Інтернету”, навряд чи буде корисно внаслідок крайньої розпливчатості. Вам треба визначити ті типи людей, яким буде потрібен ваш сайт. При цьому можна навіть використати конкретних людей як моделі. Ось типові приклади різних аудиторій:
всі працюючі в певній галузі;
ті, хто навчається якомусь умінню;
покупці (споживачі) певних продуктів або послуг;
користувачі певного продукту або служби.
Після того як ви вирішили, якою буде аудиторія Web-вузла, ви повинні дізнатися про неї як можна більше. Чи орієнтовані ці люди на роботу з технікою, іншими людьми або, можливо, з творами мистецтва? Який їх словниковий запас і рівень освіти? Що для них більше підходить - докладна текстова інформація або візуальні метафори?
Звісно, ви повинні потурбуватися про те, чим ви будете залучати відвідувачів сайту. Наприклад, компанія, яка виробляє програми для роботи з зображеннями, може приваблювати відвідувачів сайту безкоштовною колекцією клипарту. Інша фірма може продавати художні роботи відвідувачам сайту, на якому розміщені репродукції картин. Якщо відвідувачі приходять на сайт за інформацією про вже куплений ними продукт, можна спробувати продати їм новий продукт.
Найвищий рівень в залученні вибраної вами аудиторії - це коли ваш сайт стає місцем зустрічі співтовариства, наприклад, користувачів продукту або прихильників яких-небудь ідей. При цьому користувачам пропонується настільки цінний для них ресурс -, наприклад, можливість спілкування з однодумцями, що вони просто зобов'язані відвідувати ваш сайт. Звичайно, мається на увазі, що сайт часто оновлюється і на ньому є такі матеріали, які важко отримати в інших місцях. Також цінність сайту підвищують самі його відвідувачі і вони можуть знаходити один одного, не вторгаючись в чию-небудь особисту область.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6 Реферат на тему: Планування і організація FrontPage Web

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок