Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Програма телеконференції Internet News

Програма телеконференції Internet News

Назва:
Програма телеконференції Internet News
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,90 KB
Завантажень:
260
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат
на тему:
Програма телеконференції Internet News


Для роботи з програмою Internet News необхідно встановити на свій комп‘ютер пакет програм броузера Internet Explorer версії 4.0 або 4.0 та налагодити зв‘язок з Internet через провайдера. Процес налагодження зв‘язку з вузлом Internet постачальника послуг приведений в главі 3.
1. Початкове налагодження програми та основні технологічні операції
Технологія початкового запуску програми Internet News наступна:
1. Натисніть кнопку Пуск (Start) на Панелі завдань (Taskbar). Відкриється Головне меню Windows 98.
2. Оберіть команду Програми Internet News (Programs Internet News) Головного меню Windows 98. Програму буде запущено.
При першому запуску програми буде викликано програму-майстра Налагодження Internet News (Internet News Configuration), вона допоможе завершити налагодження Internet News. За допомогою майстра необхідно налагодити параметри для роботи з електронними новинами в мережі Internet. При наступних запусках Internet News майстер викликатися не буде.
3. Натисніть кнопку Далі (Next), щоб розпочати налагодження програми. З‘явиться наступний діалог майстра Налагодження Internet News (Internet News Configuration).
4. Клацніть “мишкою” на полі введення Ім‘я (Name) та наберіть на клавіатурі комп‘ютера ім‘я, що визначає код, за яким до вас будуть звертатись, коли ви будете брати участь в дискусіях. Це може бути ваше справжнє ім‘я або ваш псевдонім. Майже всі групи новин мають свої правила та особу, яка називається Модератор. Ця особа слідкує за виконанням правил групи новин. Правила дуже багатьох груп новин забороняють писати повідомлення в них під псевдонімом.
5. В полі введення Електронна пошта (E-mail Address) наберіть вашу адресу електронної пошти, за якою користувачі зможуть відправити вам кореспонденцію. Цю адресу ви можете отримати (узгодити) у провайдера.
6. Натисніть кнопку Далі (Next), щоб продовжити роботу. З‘явиться черговий діалог майстра Налагодження Internet News.
Для нормальної роботи Internet News необхідно визначити хоча б один сервер новин. У даному випадку, сервер – це програма, встановлена на комп‘ютері мережі та забезпечує управління доступом до ресурсів мережі.
На вузлі провайдера може бути виділений сервер, який займається тільки роботою з електронними новинами. Цей сервер має символьну адресу, і ви повинні уточнити цю адресу у постачальника послуг Internet.
На жаль, велика кількість серверів новин має закритий доступ, і правом користуватися ними володіють тільки абоненти цих вузлів. Але в мережі Internet знаходиться багато серверів новин з вільним доступом з будь-якої точки світу.
Одним з таких серверів з вільним доступом є сервер msnews.microsoft.com
7. В полі Сервер новин (News Server Name) введіть символьну адресу (ім’я) вибраного сервера новин.
8. Коли доступ до цього сервера вільний, то прапорець Потрібний вхід на сервер (This server requires to login) скинутий. Включення цього прапорця вказує на необхідність передачі на сервер новин параметрів підключення – імені користувача і паролю.
На жаль, сервери новин з вільним доступом не завжди працюють стабільно. Коли ви при підключенні до сервера новин отримаєте повідомлення про помилку, то виберіть інший сервер новин, наприклад news.codenews.net. Для пошуку серверів новин з вільним доступом можна скористатися Web-сторінкою . Крім того, коли ваш постачальник послуг Internet надасть можливість доступу до свого сервера новин, ви завжди зможете приєднати його до вже встановлених.
9. Натисніть кнопку Далі (Next), щоб продовжити роботу. З’явиться черговий діалог майстра Налагодження Internet News.
10.Оберіть перемикач За допомогою модема (I use a modem to access my Newsgroup) і в меню списку, що відкрився, Використати наступне з’єднання (Use the following dial-up networking connection) виберіть з’єднання Постачальник послуг Internet.
Коли Ви підключаєтесь до провайдера за допомогою локальної мережі вашої організації, вам потрібно встановити перемикач За допомогою локальної мережі (I use a LAN connection) та проконсультуватись з адміністратором локальної мережі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Програма телеконференції Internet News

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок