Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> реферат: Що і як забезпечує безпеку тих, хто користується комп'ютерами

Що і як забезпечує безпеку тих, хто користується комп'ютерами / сторінка 2

Назва:
Що і як забезпечує безпеку тих, хто користується комп'ютерами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
5,86 KB
Завантажень:
203
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
У відповідності з цими стандартами розробляються і українські національні стандарти.
Однак, в останні роки з'ясувалося, що всі ці засоби не дозволяють до кінця вирішити проблему захисту здоров'я користувачів від комп'ютерних випромінювань.
Провідні світові фірми уважно слідкують за дослідженнями впливу комп'ютерних випромінювань на користувачів та за реакцією суспільства на небезпеку, яку породжує їх продукція. У звіті, складеному 11 провідними спеціалістами США з питань електромагнітного поля, автори рекомендують зробити ще більш жорсткими міжнародні допустимі норми напруженості електромагнітного поля у 5000 разів в порівнянні з існуючими.
В Україні з'являється все більше досліджень, які підтверджують небезпеку комп'ютерних випромінювань для користувачів. Як відмічається в комплексному дослідженні стану здоров'я користувачів ЕОМ в регіонах, що постраждали від аварії на ЧАЕС", проведеному під керівництвом В.М. Бондаровської, "особливу небезпеку ці випромінювання являють в регіонах, що постраждали від екологічних катастроф, де шкідливі впливи від сучасних технологій складаються одна з одною. І в першу чергу це стосується регіонів, що постраждали від аварії на ЧАЕС". В зв'язку з цим особливу актуальність має використання захисних засобів та заходів, що знижують шкідливий вплив комп'ютерних випромінювань в цих регіонах.
Як ми вже говорили, дуже важливо користуватися технікою в якій комп'ютерні випромінювання зведені до мінімуму.
Купуючи техніку, звертайте увагу на наявність відповідного сертифікату. Не спокушайтеся надто низькими цінами. Найчастіше - це особливість апаратури вже морально застарілої або тієї, що має більш високі рівні випромінювань.
Не слід нехтувати порадами спеціалістів щодо розміщення техніки в офісі та оформлення свого робочого місця. Слід пам'ятати, що існують комп'ютерні випромінювання не тільки від передньої стінки монітора, а й від задньої та бокових його стінок, причому саме вони і є найбільш шкідливими. Крім того, одночасний вплив комп'ютерних випромінювань від різних комп'ютерів на людей, що працюють за ними, значно підвищує їх негативний вплив і ступінь ризику . Щоб цього не сталося, в приміщенні бажано розміщувати не стільки техніки, скільки може розміститися, а стільки, скільки дозволяє площа. За нормами, що діють в Україні, для розміщення одного комп'ютера необхідно до 6 метрів квадратних площі. Це означає, що відстань від задньої та бокових стінок монітора до робочого місця користувача не повинна бути меншою за 1,5 метра або, краще, за 2,2 метра(не ближче цієї відстані від стінок комп'ютера повинні розміщуватися вдома і ліжко, робочий стіл, та інші меблі за якими дорослий чи дитина може знаходитися під час роботи комп'ютера) . Часто бувають випадки, коли в достатньо великому приміщенні, вся техніка скупчується в одному місці, створюючи несприятливі умови роботи, в той час як більша частина приміщення "гуляє". Все це треба враховувати як при організації комп'ютеризованих, так і некомп'ютеризованих робочих місць, чи при обладнанні комп'ютерного місця вдома.
Одним із важливих напрямків, в якому ведуться розробки та пошуки оптимальних рішень захисту користувача - є створення та використання спеціальних фільтрів. Необхідність використання фільтрів та підвищення їх ефективності входить в державну програму Швеції EL CONTORO "Санування приміщень з робочими місцями з ВДТ по рівню електромагнітних випромінювань". Захист людини - користувача спеціальними фільтрами достатньо ефективний, що стосується електростатичного поля та дозволяє використовувати монітори більш дешеві або продовжувати експлуатувати ВДТ з більш високим рівнем випромінювань. При виготовленні фільтрів використовуються скло, пластмаса, сітки, електроліти. Фільтри на базі цих матеріалів послаблюють електричне поле до 1% від початкового рівня. (Послаблення електричного поля на частоті 100Гц - 90%для сітчастих, 77% - для скляних, 1% - рідинних електролітичних. На частоті 20кГц - 99% -97% для скляних та пластмасових, 6% - для рідких електролітичних).

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему: Що і як забезпечує безпеку тих, хто користується комп'ютерами

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок