Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash

Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash

Назва:
Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,01 KB
Завантажень:
357
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash


Програма Flash може використовувати різноманітні зовнішні медіафайли, включаючи векторну графіку і растрові зображення, які можна безпосередньо імпортувати або скопіювати з іншого додатку і вставити в Flash. Імпорт зображень можливий при наявності активного незаблокованого шару командою FileрImport (ФайлрImport).
Для керування якістю растрових зображень використовується діалогове вікно Bitmap Properties (Свойства растрового изображения), яке може бути відкрите при клацанні на піктограмі растрового зображення в бібліотеці і виборі пункту Properties (Свойства) контекстного меню. Воно має параметри: Окно предварительного просмотра; Имя; Путь к изображению, Дата, Размеры; Кнопка Update (Обновить); Кнопка Import (Импорт); Кнопка Test (Тест); Раскрывающийся список Compression (Компрессия); Флажок Use imported JPEG data/Use document default quality (Использовать импортированные данные/Использовать качество документа по умолчанию); Флажок Allow Smoothing (Разрешить сглаживание).
При імпорті растрових зображень вони розміщуються також в список Bitmap swatches (Образцы растрового изображения), що появляється при виборі в списку Fill style (Стиль заливки), що розкривається, на панелі Fill (Заливка) значення Bitmap (Растровое изображение). Растрові зображення, що з’являються в цьому списку, автоматично розділяються при імпорті і можуть бути змінені інструментами малювання і зафарбовування програми Flash.
Для заливки растровим зображенням потрібно відкрити панель Fill (Заливка), вибрати із списку Fill style (Стиль заливки) параметр Bitmap (Растровое изображение), виділити зразок зі списку та використати даний стиль заливки до виділеного зображення.
Для виділення деякого діапазону подібних кольорів растрового зображення (в заливці або розділеного) використовується модифікатор Magic Wand (Волшебная палочка) інструмента Lasso (Лассо). Опція Threshold (Пороговое значение) задає діапазон суміжних значень кольору, які будуть включатись в виділення при використанні модифікатора. Опція Smoothing (Сгладить) визначає ступінь згладжуваності межі виділення: Smooth (Сглаженное) – закругляє краї виділення; Pixels (Пиксели) – краї виділення включають кожен піксель, що обмежує подібні кольори; Rough (Грубое) – краї виділення стають навіть більш гострими, ніж при виборі параметра Pixels (Пиксели); Normal (Обычное) – середнє між параметрами Rough (Грубое) і Smooth (Сглаженное).
Команда Trace Bitmap (Трассировка растрового изображения) використовується для перетворення растрового зображення з бібліотеки в “рідний” для Flash формат векторної графіки з дискретними ділянками кольору, які можна редагувати, і має параметри:
· Color Threshold (Порог цвета) – керує кількістю кольорів в растровому зображенні, обмежуючи їх, при цьому менше значення параметра забезпечує збільшення кількості кольорів в підсумковому векторному зображенні;
· Minimum Area (Минимальная область) – являє собою радіус (в пікселях), який використовується для визначення кольору центрального пікселя;
· Curve Fit (Соответствовать кривой) – визначає, наскільки згладжено намальовані контури: Very Tight (Очень сильно) – якщо криві мають багато згинів і поворотів; Very Smooth (Очень сглажено);
Corner Threshold (Порог угла) – подібне попередньому, але має відношення до кутів растрового зображення.
Використання інтерактивних елементів в Flash
Інтерактивність означає наявність можливості взаємодії користувача з фільмом Flash. Для завдання інтерактивних елементів в Flash використовуються дії (actions), що являють собою короткі інструкції для керування анімацією. Flash дозволяє додавати дії до кадрів на часовій шкалі, кнопок та відеокліпів.
В Flash 5 для додавання інтерактивних команд до фільмів з’явилась панель Actions (Действия), яка відкривається командою WindowрActions (ОкнорДействия). Більшість дій мають параметри, які визначаються користувачем. Задати значення цих параметрів можна в сірій області, яка знаходиться в нижній частині панелі Actions.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок