Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами

Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами

Назва:
Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,39 KB
Завантажень:
514
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами


Поняття шару
Шар - це комп'ютерна метафора матеріального об'єкта - листа прозорої кальки (чи плівки). Комп'ютерна "калька" абсолютно прозора навіть десяток шарів не спотворить малюнок на самому нижньому з них.
Шар, покладений на основний малюнок, має ті ж параметри, що і весь документ (розміри, дозвіл, колірна модель): це дає вам можливість переміщати зображення із шару на шар, експериментувати, пробувати різні режими накладення пікселів, зовсім не побоюючись, що якась серія неправильних дій зіпсує зображення.
У процесі вивчення цієї глави ви зможете завершити створення монтажу, початого в попередній главі. Вам повинні помістити в нього зображення фотоапарата, фотографа, векторний логотип і текст. При цьому ви будете користатися тими перевагами, що дає використання шарів у взаємодії з масками і каналами.
Палітра Layers
Для створення, дублювання, об'єднання і видалення шарів використовується спеціальна палітра, що називається Layers
1. Відкрийте файл mirage.psd, що ви створили при вивченні каналів
2. Відкрийте палітру Layers. Кожен рядок у палітрі представляє шар зображення. Два рядки в палітрі шарів говорячи про наявність двох шарів - шару Layer 1 і шару Background.
3. Клацніть мишею на піктограмі "Очей" шару Layer 1. Як і в палітрі Channels, ця піктограма керує видимістю шару. Оскільки шар Layer 1 став невидимий, у вікні документа відображається тільки шар Background. Це зображення, що було отримано з файлу north.jpg. Як бачите, воно цілком збереглося на своєму власному шарі.
4. Клацніть на піктограмах "Очей" обох шарів. Тепер виявився видимим тільки шар Layer 1. Зображення, що знаходиться на цьому шарі, було узято з файлу desert.jpg, але не цілком, а тільки його виділена частина.Як ви вже знаєте, картатий фон в Photoshop позначає прозорі ділянки. Крізь ці прозорі ділянки видно зображення на шарі Background.
5. Рядок шару Layer 1 у палітрі шарів виділений синім і ліворуч від його мініатюри знаходиться піктограма з зображенням пензлика. Таким чином, Photoshop показує активний шар. При редагуванні багатошарового документа всі зміни відбуваються тільки на активному шарі. Для активізації шару досить клацнути мишею на його мініатюрі. Спробуйте, наприклад, активізувати шар Background
Переміщення шарів між документами
При виготовленні монтажів використовуються кілька вихідних зображень, що знаходяться в різних документах. З переносом виділених областей з документа в документ ви вже зіштовхувалися. Тепер спробуйте помістити в документ mirage.psd шари з інших документів. Почніть із зображення фотоапарата.
1. Відкрийте файл camera.jpg. Документ містить єдиний шар Background.
2. Розмістіть вікна відкритих документів на екрані таким чином, щоб усі вони були видні одночасно.
3. Активізуйте вікно документа mirage.psd.
4. Активізуйте шар Background.
5. Виберіть у палітрі інструментів інструмент Move.
6. Активізуйте вікно документа camera.jpg
7. Помістіть курсор миші на мініатюру шару Background у палітрі шарів, натисніть ліву кнопку миші. Не відпускаючи кнопку, перемістіть курсор у вікно документа ninage.psd, а потім відпустите кнопку. В документі утворився новий шар, Layer 1, на якому знаходиться зображення з документа camera.Jpg.
8. Закрийте документ camera.Jpg.
Зміна порядку шарів
Зображення фотоапарата поміщене в документ, але воно виявилося за шару з пустельним пейзажем і частково їм перекрите. Проблема легко дозволяється зміною порядку шарів. Шари можна переміщати вперед та назад (стосовно глядача) чи, що тій же саме, нагору і вниз (у стопці шарів). Це можна робити як за допомогою команд меню, згрупованих у списку Arrange, вкладеному в меню Layer, так і простим перетаскуванням у палітрі шарів
1. Активізуйте шар з фотоапаратом
2. Виберіть команду Bring to Front зі списку Arrange, вкладеного в меню Layer. Шар буде пересунений у верхню позицію в стопці шарів (і в палітрі Layers) чи вперед стосовно глядача. Команда переміщає активний шар поверх всіх інших. Парна команда Send to Back переміщає активний шар нижче всіх наявних у документі шарів, відразу перед шаром Background.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок