Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Суть та перспективи електронного бізнесу 

Суть та перспективи електронного бізнесу 

Назва:
Суть та перспективи електронного бізнесу 
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,67 KB
Завантажень:
390
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат на тему:
Суть та перспективи електронного бізнесу 

 
Незабаром Internet знайде своє місце в усіх сферах сучасного життя України. Вже зараз відчувається, що ця мережа стає атрибутом ділового співробітництва між усіма ланками державної влади. Спостерігається бурхливий розвиток комп'ютерної техніки‚ засобів комунікації, починається планове впровадження нових інформаційних технологій на державному рівні і тому правоохоронним органам України потрібно звернути особливу увагу на можливість використання злочинцями світової мережі Internet у своїй злочинній діяльності.      
Взагалі Internet, як нова територія для ведення бізнесу, надає широкі можливості відображення реальної економіки держави у віртуальному всесвіті. Бурхливий розвиток E-commerce (електронної комерції) відкриває нові перспективи для ведення бізнесу. Не виключено, що саме Internet-комерція стане тим каталізатором, що призведе до створення нових моделей ринкових відносин, нових об'єднань партнерів і в підсумку - абсолютно нової економіки.      
Бізнес в Internet неможливий без нормального функціонування економіки, без самого Internet. Саме цим пояснюється той факт, що в США мережа розвивається стрімкими темпами, причому до цього бізнесменів закликає сам президент країни, за що обіцяє їм податкові пільги та інші послаблення. Мережа Internet наздогнала інші сектори економіки Сполучених Штатів Америки, що дало підстави спеціалістам заговорити про Internet - економіку. Тисячі компаній у Європі щотижня виходять на віртуальний ринок із пропозицією своїх товарів і послуг. Ними рухає прагнення одержати ринки збуту продукції, встановити зв'язок з новими групами клієнтів - і глобальна мережа Internet надає їм таку можливість.      
Електронний бізнес поки відстає по обсягу угод що найменше в 2-3 рази від звичайних для західного ринку угод за телефонною домовленістю та торгівлею по каталогу. Проте є надія, що через деякий час увесь (або майже увесь) світовий бізнес перейде у віртуальний всесвіт.Існують дві традиційні моделі такого бізнесу :
-          продаж послуг, товару зі свого сайта;
-          створення популярного ресурсу і продаж рекламного місця.
Останнім часом відбувається бурхливий розвиток систем телекомунікацій, одним із ключових елементів яких є глобальна комп'ютерна мережа Інтернет і її головний сервіс WWW (World Wide Web). Інтернет являє собою першу реалізацію опосередкованого комп'ютерами гіпермедійного середовища, що має унікальні можливості для бізнесу і виступає в якості двох основних елементів:
·                        по-перше, Інтернет — новий засіб комунікації, що представляється комунікаційною моделлю “багато-багатьом”, в основі якої лежить pull-модель одержання інформації споживачами. Крім того, Інтернет є гіпермедійним засобом представлення інформації, що значно відрізняється від традиційних засобів масової інформації інтерактивною природою, високою гнучкістю і масштабуванням.
·                        по-друге, Інтернет — глобальний віртуальний електронний ринок, що не має яких-небудь територіальних чи тимчасових обмежень, що дозволяє робити інтерактивну покупку товарів і значно змінює можливості фірм у просуванні товару і місце дистриб’ютивних фірм у цьому процесі.
На Україні поступово відбувається актуалізація проблеми електронної комерції (E-commerce) безпосередньо такими засобами, як:
1.                    Проведення виставок, тематичних конференцій;
2.                    Публікацій тематичних статей в ЗМІ (газетах, часописах, журналах і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Суть та перспективи електронного бізнесу 

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок