Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Поняття про інсталювання програмних продуктів

Поняття про інсталювання програмних продуктів

Назва:
Поняття про інсталювання програмних продуктів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,31 KB
Завантажень:
26
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Перед інсталяцією Windows 95 варто ґрунтовно підчистити твердий диск вашого ПК. Рекомендується залишити на диску всі ті додатки, що вам дійсно потрібні, і забрати всі інші. Для установки Windows 95 у залежності від варіанта установки потрібно від декількох Мбайтів до майже 70 Мбайт вільного простору на диску (чи розділів диску) з логічним ім'ям C. Не забудьте провести дефрагментацію диска - утім, Windows 95 при інсталяції робить це сама, якщо в тому виникає необхідність. Але краще проробити це перед інсталяцією Windows 95, поки на вашому ПК ще жива встановлена раніше MS-DOS і утиліти обслуговування твердого диску.

Прикиньте, чи відповідають апаратні можливості вашого ПК мінімально необхідним вимогам: клас ПК не гірше 386DX, обсяг ОЗУ не менш 4 Мбайт (рекомендується 8 Мбайт, а чим більше - тим краще), вільний простір на твердому диску не менш 40 Мбайтів (і вище ще на 20 Мбайтів при наявності в ПК мережних адаптерів). Повинні бути підключені і всі мультимедіа засоби - зокрема, аудіоадаптер і CD-ROM драйв.

Потрібно пам’ятати, що незважаючи на хвалений Plug and Play, чим краще був відконфігурований ваш ПК і чим менше конфліктів ви спостерігали між його численними драйверами - тим легше пройде інсталяція Windows 95 і вам доведеться менше возитися з установкою нових пристроїв і драйверів! Тому нашпигуйте ваш ПК усіма доступними вам периферійними пристроями і дайте можливість Windows 95 розібратися з їхнім витонченим настроюванням.

Як проінсталювати Windows 95?

При інсталяції з будь-якого середовища запустіть файл setup.exe і випливайте досить простим вказівкам інсталятора. Процес інсталяції досить довгий - від 30 до 60 хвилин, у залежності від продуктивності вашого ПК. Так що треба набратися терпіння. І запастися дискеткой (іменованої StartUp), которую зажадає інсталятор Windows 95. Цієї дискеткой можна забезпечити запуск системи у випадку її краху, наприклад через випадкове відключення харчування під час роботи, дії вірусу і т.д.

На початку інсталяції вам треба буде розв'язати сакраментальне питання про тім, чи зберігаєте ви MS-DOS і стару версію Windows 3.1/3.11 чи ні. Досвід автора показав, що спочатку (а бути може і назавжди) краще їх залишити - хто знає, чи не прийдеться вам писати звіти, чи статті навіть книги по яких-небудь програмних продуктах під MS-DOS чи Windows 3.1/3.11. Хоча вони, як правило, прекрасно працюють у середовищі Windows 95, є чимало відмінностей у цій роботі - аж до зміни інтерфейсу користувача.Якщо на вашому ПК установлена рання версія Windows, то краще проводити інсталяцію з її середовища. Утім, при інсталяції із Середовища MS-DOS інсталятор Windows 95 сам порекомендує вам зробити це. Ви повинні також вирішити, який варіант інсталяції ви будете використовувати.

Пропонується чотири варіанти інсталяції:

Typical - типова установка (основний варіант),

Compact - установка в мінімальному варіанті,

Laptop - установка для портативних ПК класу Laptop і Notebook,

Custom - установка з вибором компонентів системи користувачем.

На початку інсталяції Windows 95 рекомендує розміщення своїх файлів у директорії WINDOWS. Якщо ви з цим згодні, то Windows 95 буде встановлена поверх існуючої на диску версії Windows і остання припинить своє існування. При такому способі інсталяції Windows 95 автоматично створює всі колишні до цього програмні групи і заносить у них відповідні додатки. Якщо ви вирішили відмовитися від яких-небудь чи додатків навіть програмних груп, знищте їхній перед інсталяцією Windows 95. Згодом їх можна підключити до вашої системи (так само як і виключити з її), але це прийдеться освоювати заново.

Радість від установки новітньої Windows 95 затьмарюють сльози (говорячи образно)! В одних це сльози розчулення від можливостей нової системи, а в інших - реакція на розставання з добрим старим другом - MS-DOS. Утріть їх - у вас є можливість саме і назавжди перейти в царство Windows 95, так і зберегти про усякий випадок можливість роботи в MS-DOS і навіть у старої Windows 3.1/3.11.

Спочатку інсталяція була випробувана із середовища раніше встановленої Windows 3.1, зі збереженням усіх додатків від колишньої версії Windows 3.1. Після її закінчення і перезапуску ПК раптом виявився в звичному середовищі Norton Commander 4.0, незважаючи на те, що цьому передувала барвиста титульна заставка з написом "Windows 95" - "Рис.1. Титульна заставка Windows 95". Це не зовсім нормально (скоріше - зовсім ненормально), але легко усувається - досить забрати з файлу autoexec.bat виклик Notron Commander і запустити знову ПК. Windows 95 після цього повинна завантажитися нормально.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Поняття про інсталювання програмних продуктів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок