Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Анімація засобами CORELDRAW

Анімація засобами CORELDRAW

Назва:
Анімація засобами CORELDRAW
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,24 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Анімація засобами CORELDRAW
 


Пакет програм CorelDRAW призначений для роботи з векторними і растровими зображеннями. Він містить декілька компонентів у вигляді програм, які можуть використовуватись окремо. CorelDRAW має зручний інтерфейс, великий набір інструментів для малювання та дизайну, бібліотеки малюнків, фотографій, тривимірних каркасних моделей, шрифтів та шаблонів, набори текстур, фонів, кнопок, анімаційних файлів та звуків.
До основного складу пакету CorelDRAW 11 входять [17]:
· CorelDRAW – програма для роботи з векторними зображеннями;
· Corel PHOTO-PAINT – програма для роботи з растровими зображеннями;
· Corel TEXTURE – програма для створення текстур;
· CorelTRACE – програма для трасування растрових зображень;
· Canto Cumulus Desktop – програма каталогізації зображень;
· Corel CAPTURE – програма для “захвату” зображень з екрану монітора;
· Bitstream Font Navigator – менеджер шрифтів для Windows;
· DiamondSoft FontReserve – менеджер шрифтів для Macintosh;
· Corel Barcode Wizard – програма для створення штрих–кодів;
· Corel Duplexing Wizard – програма для організації двостороннього друку на принтері;
· Corel R.A.V.E. – програма для створення анімації.
Програма CorelDRAW використовується для створення макетів з таких компонентів, як ілюстрації, фотографії, елементи дизайну та шрифти. Вона характеризується високою швидкістю роботи та відносно низькими вимогами до апаратури, надає користувачу зручні засоби створення та редагування графічних зображень. В цілому інтерфейс CorelDRAW подібний до інших додатків операційної системи Windows, хоча має і свої особливості. Вікно програми має стандартні елементи: рядок заголовку, рядок меню, рядок стану, панель інструментів, інші панелі, склад яких може визначати користувач, смуги прокрутки та ін. Конфігурація інтерфейсу може бути налаштована аналогічно до інших популярних графічних пакетів. В програмі використовується особливий тип елементів керування – докери, або палітри, що стикуються (Dockers), які мають властивість “прилипати” до одного з боків робочого поля або одна до одної. При звертанні або розкриванні таких палітр автоматично змінюється розмір робочого поля, що виключає необхідність ручної зміни масштабу зображення. Склад елементів керування панелі властивостей динамічно змінюється в залежності від типу вибраного об'єкта. Ці ж елементи керування можна викликати за допомогою контекстного меню.
Програму Corel PHOTO-PAINT використовують для підготовки растрових зображень для друку та Internet. Програма має розвинуту систему команд і інструментів створення і зберігання масок та забезпечує використання довільної кількості шарів. За допомогою інструментів колірної і тонової корекції та ретуші можна отримати високоякісні фотозображення навіть з посередніх оригіналів. В програмі використовуються фільтри корекції зображень, спецефектів, спеціальні заливки і режими накладання зображень. Програма містить великі бібліотеки рисунків, фотографій, об'єктів і фонів, допускає підключати модулі в форматі Adobe Photoshop та забезпечує експорт зображень в формати GIF та JPEG. Corel PHOTO-PAINT забезпечує створення простих анімацій за допомогою команди Movie (Анимация)рCreate From Document (Создать из документа). Кадри анімації можна додавати, переміщувати, видаляти, задавати їх параметри (в т.ч. і час демонстрації кадру). Також забезпе­чується панорамна і просторова об’єктна анімація за технологією QuickTime VR (Virtual Reality).
Програму Corel TEXTURE використовують для створення різноманітних текстур: дерева, текстилю, мармуру, граніту, паперу, піску та інших матеріалів, які імітують як реальні, так і абстрактні поверхні.
Програму CorelTRACE використовують для перетворення растрових зображень в векторні. Вона має режими звичайного та декоративного трасування та допускає довільно встановлювати параметри трасування.
Програма Canto Cumulus Desktop дозволяє створювати каталоги та керувати ними, забезпечує оперативний пошук файлів, надає засоби напівавтоматичного присвоювання категорій в процесі створення записів, засоби підтримування актуальності записів, їх редагування та пошуку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Анімація засобами CORELDRAW

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок