Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Загальні відомості про шаблони форм, сумісні із браузером

Загальні відомості про шаблони форм, сумісні із браузером

Назва:
Загальні відомості про шаблони форм, сумісні із браузером
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,22 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Загальні відомості про шаблони форм, сумісні із браузером
Під час створення шаблону форми Microsoft Office InfoPath можна створити шаблон, який можна відкривати та заповнювати в застосунку InfoPath і у браузері. Цей тип шаблону форми називається шаблоном форми, сумісним із браузером. Після завершення створення шаблону форми, сумісного з браузером, для його публікування на сервері зі службами форм InfoPath Forms Services використовується майстер публікацій. Також необхідно дозволити використання у браузері шаблону форми, сумісного з браузером. У деяких випадках це можна зробити самостійно під час публікування. В інших випадках, зокрема, коли шаблон форми, сумісний із браузером, містить керований код, це має натомість виконати адміністратор серверної ферми.
Що таке служби форм InfoPath Forms Services?
Служби форм InfoPath Forms Services — це серверна технологія, яка дозволяє створювати в InfoPath форми для заповнення у браузері та розповсюджувати їх на внутрішніх і зовнішніх веб-сайтах. Користувачам не потрібно мати на своїх комп’ютерах інстальований InfoPath для заповнення форм і не потрібно завантажувати нічого додаткового з Інтернету. Їм потрібен лише браузер, наприклад Windows Internet Explorer, Apple Safari або Mozilla Firefox. Якщо в користувачів на комп’ютерах інстальовано InfoPath, вони можуть відображати та заповнювати форму в InfoPath замість браузера.
Технологія InfoPath Forms Services доступна у випуску Microsoft Office SharePoint Server 2007 - Українська версія Enterprise CAL, а також у Microsoft Office Forms Server 2007 - Українська версія. 
Огляд сумісності браузерів
Усі шаблони форм сумісні з InfoPath, отже користувачі можуть відкривати та редагувати форми в InfoPath за умови, що на комп’ютерах користувачів інстальовано InfoPath.
Маючи доступ до сервера зі службами форм InfoPath Forms Services, можна створити один шаблон форми, який підходить для двох типів користувачів — тим, у кого на комп’ютерах інстальовано InfoPath, і тим, у кого ні. В останньому випадку користувачі заповнюють форми у браузері, а не в InfoPath.
Якщо в користувачів інстальовано InfoPath, вони можуть відкрити форму в InfoPath і отримати доступ до повного діапазону можливостей для заповнення форм.
Процес створення шаблону форми, сумісного з браузером, включає зазначення параметра сумісності заздалегідь, коли шаблон форми створюється вперше, або потім, під час його розробки. Після створення шаблону форми, сумісного з браузером, його можна протестувати, опублікувати та зробити доступним для браузера, щоб користувачі могли заповнювати його у браузері.
Параметри сумісності
Можна створити єдиний шаблон форми, який запускатиметься у браузері, в InfoPath і навіть на мобільному пристрої. Цей підхід зменшує час і витрати на розробку та підвищує ефективність, дозволяючи задовольнити різних користувачів одним шаблоном форми.
Для створення шаблону форми, сумісного з браузером, установіть прапорець Активувати лише сумісні із браузером функції в діалоговому вікні Створення шаблону форми, яке з’являється щоразу під час створення нового шаблону форми. Це вказує InfoPath, що потрібен шаблон форми, сумісний із браузером, і що його буде опубліковано на сервері зі службами форм InfoPath Forms Services.
Якщо цей прапорець установлено, елементи керування та можливості, які не працюють у шаблонах форм, сумісних із браузером, буде приховано або вимкнуто, щоб не спокушатися на їх використання під час процесу розробки. На рисунку текст усередині жовтого поля означає, що непідтримувані елементи керування не з’являтимуться в області завдань Елементи керування.
Щоб швидко перевірити поточний параметр сумісності шаблону форми, погляньте на текст, який відображено в нижньому правому куті вікна InfoPath.
Якщо клацнути цей текст, з’явиться область завдань Перевірка макета, у якій можна змінити поточний параметр сумісності шаблону форми. Наприклад, якщо створення шаблону форми вже розпочато, але потрібно зробити його сумісним із браузером, можна змінити параметр сумісності шаблону форми, вибравши посилання Змінити параметри сумісності в області завдань Перевірка макета.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Загальні відомості про шаблони форм, сумісні із браузером

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок