Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage

FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage

Назва:
FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,73 KB
Завантажень:
447
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Пошукова робота
на тему:
FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage


Механізми роботи у World Wide Web вельми прості. Головний принцип - це обмін інформацією між комп'ютером, що запитує інформацію (його; часто називають клієнтом), і комп'ютером, який цю інформацію надає (цей комп'ютер часто називають сервером). Клієнтське програмне забезпечення - браузер - запитує Web-сторінки з серверу, який знаходиться десь в мережі, будь то корпоративна інтрасітка або World Wide Web. Браузер ідентифікує запитаний файл відповідно до його імені у файловій системі серверу і запитує сервер на предмет його відправки. Після отримання файла браузер відображає його для користувача. Якщо у Web-сторінці знаходяться посилання на додаткові компоненти, наприклад, графічні, звукові або відеофайли, браузер запитує їх, використовуючи той же механізм.
Творець Web-сторінки може призначити уривки тексту, зображення та інші об'єкти на сторінці гіперпосилання. В кожному гіперпосиланні вказується мережева адреса та ім'я файла іншої Web-сторінки. Клацнувши по гіперпосиланні на поточній Web-сторінці, ми віддаємо команду браузеру завантажити і показати асоційовану з нею сторінку або файл.
HTML і текстові редактори
Найважливіше рішення, яке було прийняте при винаході World Wide Web, - відкинути весь досвід, який був накопичений протягом 10 років в комп'ютерній оброці тексту. Проте в цей час браузери чекають від вас, що Web-сторінки будуть представлені у форматі HyperText Markup Language (HTML). HTML складається із звичайного ASCII-тексту, розміченого за допомогою тегів. Наприклад, тег <Р> означає початок нового параграфа, <UL> - маркірований список, а <LI> - сам елемент “список”. Цим форматом може скористатися будь-хто, застосувавши при цьому найпростіший текстовий редактор типу Microsoft Notepad, що постачається з Windows.
Немає способу передбачити, який розмір екрана використовує кожен відвідувач Web-сайта або які шрифти у нього встановлені. Тому деталі залишаються Web-дизайнером на розсуд браузера користувача або системи, з якою він працює. Текст повинен відображатися правильно, незалежно від того, в якому вікні документа у користувача він показаний. Дизайнер може, наприклад, привласнити заголовкам стильові коди від <Н1> до <Н6> в залежності від їх відносного розміру, але теоретично кожний комп'ютер може відобразити ці заголовки по-своєму, використовуючи різні шрифти, розміри і кольори.
Об'єктивно HTML - це одна з найгірших мов для опису сторінок. Її величезна сила і в той же час слабкість полягають в простоті. Простота дозволяє будь-якій людині створювати Web-сторінки, використовуючи найпростіші текстові редактори (наприклад, Notepad), і ці сторінки можна буде успішно прочитати на іншому комп'ютері. З іншого боку, та ж сама простота накладає на дизайнерів такі обмеження, що вони тратять значну частину часу на їх подолання. Дизайнери сторінок повинні бути дизайнерами, стилістами і художниками, але не техніками, які єдині можуть розібратися в заплутаному коді.
Для справедливості треба вказати, що перші версії HTML призначалися для роботи з учбовими і науковими текстами і цілком відповідали цим задачам, незважаючи на простоту. У них не були передбачені засоби, наприклад, для запису математичних рівнянь, діаграм або таблиць. Проте специфікації HTML, розроблені в наші дні, передбачають засоби, за допомогою яких можна створити найскладніші з Web-сторінок, що зустрічаються. На практиці текстові редактори і досі залишаються в числі найпоширеніших засобів для створення Web-сторінок, незалежно від того, наскільки складна сторінка або її HTML-код.
Можливість створення Web-сторінок з використанням найпростіших, всім доступних засобів зіграла важливу роль в розвитку Web і досі залишається поширеною на практиці, хоча для багатьох людей створення Web-сторінок вручну представляє серйозні труднощі.
Кодування Web-сторінок вручну вимагає серйозного знання безлічі команд розмітки. Наприклад, <Н1> означає формат заголовка, <В> і </В> означає початок і кінець виділення напівжирним шрифтом, а <IMG SRC="/images/logo.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок