Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Cтрічкові оператори та функції, у Visual Basic.

Cтрічкові оператори та функції, у Visual Basic.

Назва:
Cтрічкові оператори та функції, у Visual Basic.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
8,59 KB
Завантажень:
72
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 
Реферат
на тему:
Cтрічкові оператори та функції, у Visual Basic.


ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………………………….3
Стрічкові оператори та функції……………………………………………………5
Оператор для об’єднання стрічок……………………………………………..5
Стрічкові функції………………………………………………………………7
Функції Str і Val…………………………………………………………..7
Функції, які знищують пробіли в символьній стрічці………………….9
Виділення підрядка……………………………………………………...10
Функції для перетворення стрічки……………………………………..11
Визначення положення стрічки в іншій стрічці………………………13
Загальні вимоги до техніки безпеки………………………………………….......15
Висновок………………………………………………………………………………19
Література…………………………………………………………………………......20


ВСТУП
На зорі комп'ютерних технологій мова Basic була створена для створення простих програм і використовувалася як учбова мова для перших кроків при вивченні основ програмування з подальшим переходом на складніші і універсальні мови. Це було закладено в назву мови BASIC — Beginners All-purpose Symbolic Instructional Code, тобто багатоцільовий код символьних інструкцій для початківців. З прогресом комп'ютерних технологій розвивався і Basic. В даний час Visual Basic дає можливість вирішувати будь-які сучасні задачі розробки додатків. При цьому Visual Basic залишився достатньо простим в освоєнні, ставши в той же час однією з могутніх сучасних мов програмування.
По суті справи Visual Basic є інтегрованим середовищем розробки — IDE (Integrated Development Environment). Це означає, що в Visual Basic – інтегрований набір інструментів, що полегшують і значно прискорюють процес розробки готового додатку. Така реалізація мови Visual Basic з повним правом дозволяє віднести його до засобів швидкої розробки додатків — RAD (Rapid Application Development) і ставить практично в один ряд з такими засобами розробки, як Visual C++, Delphi і іншими.
За допомогою Visual Basic можна створювати додатки практично для будь-якої області сучасних комп'ютерних технологій: бізнес-додатки, ігри, мультимедіа, бази даних. При цьому додатки можуть бути як простими, так і дуже складними, залежно від поставленої задачі.
Простота і потужність мови Visual Basic дозволили зробити його вбудованою мовою для додатків Microsoft Office. Багато незалежних розробників, як наприклад відома своїми програмами в області бухгалтерського обліку фірма «1С», придбали ліцензії на використовування мови
Visual Basic є ніби внутрішня мова своїх додатків. Тому в даний час Basic вже не вважається учбовою мовою — знання Visual Basic і його діалектів (VBA, VBScript) стає необхідністю для сучасного програміста будь-якого рівня.
З появою Visual Basic збулася мрія програміста — прості додатки можна створювати практично не вдаючись до написання програмного коду, а в складних додатках рутинний процес створення програмного коду зведений до мінімуму. Майстри Visual Basic дають можливість швидко створювати прототипи додатків, готових для обговорення і узгодження із замовником.
В Visual Basic 6 використовуються всі найсучасніші методи програмування: модель складових об'єктів СОМ (Component Object Model), розподілена модель складових об'єктів DCOM (Distributed Component Object Model), технологія програмних компонентів ActiveX і інші.


1. СТРІЧКОВІ ОПЕРАТОРИ ТА ФУНКЦІЇ
Для роботи з стрічками в Visual Basic використовується оператор об'єднання, який називають також оператором конкатенації, і вбудовані функції.
1.1. Оператор для об'єднання стрічок
В Visual Basic для роботи зі стрічками можна використовувати тільки один оператор – оператор об'єднання. За допомогою даного оператора можна об'єднувати декілька стрічок в одну. Цей оператор позначається символом амперсанда (&).
Мал. 1. Об'єднання стрічок
В попередніх версіях Visual Basic для об'єднання стрічок використовувався символ "плюс" (+). В Visual Basic 6 цей оператор також підтримується.
Наприклад, об'єднання стрічок зручно використовувати при формуванні повної адреси, якщо відомі індекс, місто і вулиця.
В наступному прикладі і на мал. 1 показаний результат об'єднання прізвища, імені і по батькові у вікні Immediate:
sLastName = "Іванов "
sFirstName = "Іван "
sSecondName = "Іванович"
sName = sLastName & sFirstName & sSecondName
Print sName ' Повертає "Іванов Іван Іванович"


1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5 Реферат на тему: Cтрічкові оператори та функції, у Visual Basic.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок