Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Adobe Photoshop 6.0. Робота з палітрами.

Adobe Photoshop 6.0. Робота з палітрами.

Назва:
Adobe Photoshop 6.0. Робота з палітрами.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
6,26 KB
Завантажень:
46
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Робота з палітрами.


Знайомство з програмою
У цій главі описуються елементарні файлові операції в програмі Photoshop: запуск програми, відкриття і закриття файлів, збереження відредагованого зображення. Розглядаються найпростіші дії в середовищі Photoshop: виділення областей, додавання і вирахування виділених фрагментів, їхня трансформація, переміщення і дублювання, обрізка зображень.
Запуск програми
За замовчуванням ярлик програми знаходиться в групі програм Adobe — Start\Programs\Adobe (чи Пуск\Програми\). Якщо ярлик програми розташований на робочому столі, для запуску досить просто двічі клацнути на ньому. Якщо ярлик програми не винесений на робочий стіл і отсутствует у меню кнопки Start (Пуск), вам доведеться знайти файл, що виконується. Його ім'я "Photoshop" і він розташовується в головній папці програми Photoshop, установленої на вашій машині. Для завантаження програми двічі клацніть на файлі, що виконується.
Інтерфейс користувача
Після запуску програми на екрані з'являється головне вікно Photoshop:
Дана програма призначена для обробки вже наявних зображень, і сеанс роботи звичайно починається з відкриття, а не зі створення документа. Photoshop має стандартний віконний інтерфейс. Спілкування з програмою не представить труднощів, якщо ви знайомі з керуванням іншими додатками Windows. У програмі є як стандартні елементи інтерфейсу, що зустрічаються у всіх додатках, так і особливі, характерні для програм фірми Adobe, чи винятково для Photoshop.
Робота з палітрами
Вікно програми містить допоміжні вікна з вільно змінюваними розмірами і місцем розташування. У цих вікнах згруповані елементи керування, призначені для виконання типових операцій. Наприклад, палітра інструментів дозволяє вибрати необхідний інструмент, палітра кистей – чи вибрати створити кисть, палітра кольорів – визначити колір, інформаційна палітра – одержати необхідну інформацію, і т.п.
Палітри можна розташовувати в будь-якім місці екрана, поєднувати їх у групи, змінювати розміри і забирати з екрана, коли вони не потрібні, для звільнення корисної площі екрана. Висунення на екран і видалення палітр реалізується через меню Window (Вікно). Якщо палітра відсутня на екрані, то пункт меню, що містить її назва, починається зі слова Show (Показати). При виборі цього пункту палітра відобразитися в головному вікні програми. Якщо палітра уже відображається, то відповідний пункт починається зі слова Hide (Сховати), при його виборі – палітра зникне з екрана.
Палітра інструментів
Вона використовується практично при будь-якій роботі з зображеннями, тому тримайте її на екрані постійно.
Після першого запуску Photoshop ліворуч знаходиться вертикальна палітра інструментів (Toolbox), кожний з який представлений кнопкою з його символічним зображенням — піктограмою. Деякі інструменти об'єднані в групи за критерієм спорідненості функцій. У палітрі інструментів при цьому представлена піктограма тільки одного з інструментів групи, а інші інструменти "сховані". Для того щоб вибрати в тій же групі інший інструмент, потрібно протягом секунди утримувати кнопку інструмента. Поруч з інструментом з'являться піктограми всіх схованих до цього інструментів групи, що спливає панель інструментів. Тепер за допомогою миші можна вибрати піктограму будь-якого інструмента групи, що відразу з'явиться в палітрі інструментів. Знаходився на його місці інструмент стане "схованим". Кнопки згрупованих інструментів мають у правому нижньому куті піктограми маленьку трикутну стрілку.
Під кнопками інструментів у палітрі знаходяться піктограми основного і фонового кольорів. У нижній її частині розташовуються перемикачі режимів маскування і виду головного вікна програми. У самому низі палітри інструментів розташована кнопка переходу до графічного редактора за замовчуванням. Якщо умовчання не змінені, то при щиглику на кнопці відкриється вбудована програма ImageReady.
Інші палітри
Їх краще викликати в міру необхідності. Якщо палітра довго не використовується, то заберіть її з екрана, щоб не заважала перегляду зображення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Adobe Photoshop 6.0. Робота з палітрами.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок