Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Під’єднання до Інтернету за допомогою Windows 95 Dial-up Networking

Під’єднання до Інтернету за допомогою Windows 95 Dial-up Networking

Назва:
Під’єднання до Інтернету за допомогою Windows 95 Dial-up Networking
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,95 KB
Завантажень:
36
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 
Зміст:

Пункт 1: Інсталяція Dial-up Networking

Пункт 2: Інсталяція Dial-up Adapter та TCP/IP протоколу

Пункт 3: Інсталяція та конфігурація драйвера модему

Пункт 4: Інсталяція та конфігурація нового з’єднання

Пункт 5: З’єднання з Інтернетом

________________________________________

Пункт 1: Інсталяція Dial-up Networking

Відкрийте [Мой компьютер]*, [Панель Управления]. та запустіть [Установка/Удаление програм]. Появиться діалогове вікно Add/Remove Programs Properties .

• Виберіть вкладку Windows Setup [Установка Windows].

• У списку компонент виділіть пункт [Связь] і натисніть кнопку [Состав]. Появиться таке вікно:

• Відміченими повинні бути щонайменше дві складові [Удаленный доступ к сети] та [Номеронабиратель]. Якщо це так, натисніть [Отмена] і переходьте до Пункту 2.

• Якщо ці складові не відмічені, відмітьте їх і натисніть у цьому та попередньому вікні . Windows 95 вибере необхідні драйвери та заінсталює Dial-up Networking.

Для цього на Вашому комп`ютері повинен бути інсталяційний пакет, або компакт-диск з дистрибутивом Windows 95. Після копіювання необхідних файлів Windows 95 запропонує перезавантажитись. Дозвольте йому це натиснувши OK.

Пункт 2: Інсталяція Dial-up Adapter та TCP/IP протоколу

У вікні Control Panel [Панель Управления] запустіть [Сеть]. Появиться таке діалогове вікно:

Виберіть вкладку Configuration [Конфигурация] та перевірте чи у списку мережевих компонентів є Dial-Up adapter [Контроллер удаленного доступа] та TCP/IP. Якщо якоїсь, чи обидвох складових немає, переходьте, відповідно, до підпунктів A чи B. Якщо є обидві компоненти, можете їх пропустити.

А. ЯКЩО У СПИСКУ ВІДСУТНІЙ DIAL-UP ADAPTER:

• Натисніть кнопку [Добавить], у новому вікні виберіть [Сетевая плата] і знову натисніть Add.

• У списку фірм-виробників, виділіть , а справа, у списку мережевих адаптерів - [Контроллер удаленного доступа] і натисніть OK.

B. ЯКЩО У СПИСКУ ВІДСУТНІЙ TCP/IP ПРОТОКОЛ:

• Натисніть Add [Добавить], виберіть [Протокол] і знову Add.

• У списку фірм-виробників, виділіть . В списку мережевих протоколів виберіть і натисніть OK.

Тепер, коли список Ваших мережевих компонент містить Dial-Up Adapter та протокол TCP/IP, виділіть Dial-Up Adapter і натисніть кнопку [Свойства]. Виберіть вкладку Bindings [Привязка] і пересвідчіться що квадратик біля відмічено.

Тепер можна приступати до конфігурування протоколу TCP/IP для роботи в Інтернеті. В списку мережевих складових виділіть TCP/IP та натисніть кнопку Properties [Свойства]. Відкриється діалогове вікно TCP/IP Properties з шістьма вкладками, більшість з яких сконфігуровані правильно по замовчуванню. Вам потрібно лише перевірити деякі установки:

• Вкладка IP Address [Адрес ІР]. Повинна бути вибрана опція "Obtain an IP address automatically” [Получить адрес автоматически].

• Вкладка WINS Configuration [Конфигурация WINS]. Виділіть опцію "Disable WINS Resolution" [Отключить распознавание WINS].

• Вкладка Bindings [Привязка]. По замовчуванню повинно бути відмічено "Client for Microsoft Networks" [Клиент для сетей Microsoft].

• Вкладка DNS Configuration [Конфигурация DNS]. Вибрана повинна бут опція "Disable DNS" [Выключить DNS].

На цьому конфігурування TCP/IP можна вважати завершеним. Натисніть OK, і у діалоговому вікні Network [Сеть] знову OK. Після копіювання файлів з дистрибутиву Windows 95 запропонує перезавантажитись. Дозвольте йому це натиснувши [Да].

Пункт 3: Інсталяція та конфігурація драйвера модему

Спочатку Вам необхідно, при ВИМКНУТОМУ живленні комп’ютера, встановити плату модема у відповідний слот (якщо модем внутрішній) або під’єднати його до одного з комунікаційних портів (якщо модем зовнішній). Увімкніть модем (зовнішній) та комп`ютер. Як завантажиться Windows 95, відкрийте [Мой компьютер] і потім іконку [Удаленный доступ к сети]. Якщо у Вас не заінстальовано модем, появиться вікно Welcome to Dial-Up Networking [Добро пожаловать в систему удаленного доступа], натисніть кнопку Next [Далее]. Появиться діалогове вікно Install New Modem [Установка нового модема]. Натисніть зновуNext[Далее] і Windows 95 спробує визначити Ваш модем. Якщо Windows 95 не зможе коректно "впізнати" тип та модель модема, повторіть процедуру встановлення включивши опцію [Не определять тип модема]. У цьому випадку Windows 95 видасть на екран вікно зі списком фірм-виробників та моделей модемів. Виберіть з цього списку модель Вашого модема і натисніть OK. Появиться наступне діалогове вікно в якому потрібно вказати порт, до якого під’єднано модем. Натисніть Next [Далее] і Windows 95 заінсталює драйвер модема.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2 Реферат на тему: Під’єднання до Інтернету за допомогою Windows 95 Dial-up Networking

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок