Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Вставлення в текст документа графічних об’єктів, керування вікнами,операції з групою об’єктів

Вставлення в текст документа графічних об’єктів, керування вікнами,операції з групою об’єктів

Назва:
Вставлення в текст документа графічних об’єктів, керування вікнами,операції з групою об’єктів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,61 KB
Завантажень:
29
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
План

1. Вставлення в текст документа графічних об’єктів.

2. Керування вікнами.

3. Операції з групою об’єктів.

Вставлення в текст документа графічних об’єктів

Текстові редактори призначені для введення і редагування тексту. Однак потужні сучасні редактори, до яких відносять і Work, дають можливість розміщувати в документі малюнки (в Work їх називають графікою).

У документи Work може бути вставлена графіка різних форматів (РСХ, ВМР, WMF, ТІF, РІС, DRW та ін.). Для роботи з цими форматами Work використовує графічні фільтри-програми, які дозволяють відображати графіку. Ці фільтри встановлюються за повної інсталяції Work. Фільтри не потрібні тільки для роботи з графікою в форматах ВМР і WVF.

Розміщення графіки. Для розміщення графіки слід встановити курсор у місце, де планується розміщення. Після цього потрібно виконати команду Вставка/Рисунок. На екрані з'явиться вікно діалогу Вставка рисунка (мал. 11.20).

У цьому вікні слід вибрати дисковод, папку та ім'я файла. Ім'я файла вибирається із списка Имя. У списку знаходяться файли, тип яких вказано в однорядковому списку Тип файла.

При натиснутій кнопці Вывод содержимого у вікні виводиться зображення малюнка. Встановлений прапорець Связь с файлом створює зв'язок між документом і графічним файлом. Для обновлення цього зв'язку за кожної зміни графічного файла потрібно виконувати команду Правка/Связи. У цьому випадку при кожному завантаженні документа з вбудованою графікою Work буде відображати останню версію графічного файла.

Встановлений прапорець Хранить в документе зберігає графічне зображення всередині документа. Це має свої переваги і недоліки. Перевагою є те, що виключається втрата графіки, наприклад, при копіюванні тексту на дискету. З іншого боку, графіка значно збільшує розмір файла документа.

Після встановлення всіх параметрів необхідно натиснути кнопку ОК, і графічний елемент буде встановлено в місце курсора.

Якщо на екрані замість графіки з'явиться тільки порожня рамка, то це означає, що Work позначив місце розташування графіки. Щоб зробити графіку видимою, слід виконати команду Сервис/Параметры, вибрати вкладнику Вид і відмінити опцію Пустые рамки рисунков.

Щоб змінити масштаб і положення графіки в документі, потрібно виділити графіку. Для цього слід сумістити курсор миші з графічним зображенням і натиснути кнопку миші. Команда Формат/Рисунок викличе на екран вікно діалогу Рисунок. Використовуючи це вікно, можна змінити масштаб, відстань між текстом і графікою.

Керування вікнами

Вікна, показані у нормальному розмірі, можна переміщувати по екрану. Вони переміщуються аналогічно переміщенню піктограм. А саме: необхідно установити курсор миші у рядку заголовка вікна, натиснути на кнопку миші і, утримуючи її натисненою, переміщувати мишу по поверхні столу доти, поки вікно не досягне потрібного положення. Після цього кнопку відпускають.

Вікно може переміщуватись і за допомогою директиви Переместить сис-темного меню цього самого вікна. Коли ви виконаєте цю директиву, у вікні з'явиться знак з чотирма стрілками, які показують можливі напрями пере-міщення вікна. Тепер, натискуючи на клавіші переміщення курсора, перемістіть вікно у потрібне положення і натисніть на клавішу Еntеr. Виконайте переміщення вікна за першим та другим способами, наприклад вікно Реквизиты.

Вікна можна установлювати таких розмірів, які зручні вам для роботи. При цьому можна плавно " витягувати" у будь-який бік кожну з меж окремо або й обидві межі одночасно. Для зміни положення однієї з вертикальних або горизонтальних рамок вікна установіть курсор миші на вибраній зовнішній 1 рамці, при цьому курсор має перетворитись у подвійну стрілку. Потім натисніть на кнопку миші і, утримуючи її натисненою, переміщуйте мишу по поверхні столу. Як тільки межа вікна досягне потрібного положення, кнопку миші відпустіть. Зробіть ці операції, наприклад, у вікні Реквизиты.

Для зміни положення двох меж вікна одночасно (однієї вертикальної і однієї горизонтальної) курсор миші установіть у відповідний куток вікна. При цьому курсор перетвориться у подвійну похилу стрілку. Далі виконують дії, аналогічні тим, які ви виконували при "витягуванні" однієї межі. Зробіть ці операції, наприклад, у вікні Реквизиты.

Змінити розміри вікон можна і за допомогою директиви Размер системного меню цього самого вікна. Для цього слід виконати директиву Размер і далі — дії, аналогічні тим, що виконувались для реалізації директиви Переместить. Поміняйте, наприклад, розміри вікна Реквизиты за допомогою директиви Размер.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Вставлення в текст документа графічних об’єктів, керування вікнами,операції з групою об’єктів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок