Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Адресація електронної пошти. Прикладні пакети електронної пошти

Адресація електронної пошти. Прикладні пакети електронної пошти

Назва:
Адресація електронної пошти. Прикладні пакети електронної пошти
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
4,42 KB
Завантажень:
242
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 
Реферат
на тему:
Адресація електронної пошти. Прикладні пакети електронної пошти


Дійде повідомлення по електронній пошті до адресату, чи ні, залежить майже виключно від того, наскільки правильно побудований адрес. На жаль, адреси електронної пошти набагато складніше звичайних адрес комп'ютерів. Про адресацію в електронній пошті можливо дізнатися в спеціальній літературі; наприклад: The Directory of Electronic Mail Addressing & Networks" (O'Relly & Associates).
Складність адресації зумовлена наступними причинами.
Комунікації електронної пошти більші за комунікації мережі Internet. Електронна пошта має адресуватися конкретній особі, а не просто комп'ютеру. Як коментарі в адресі електронної пошти інколи вимагаються особисті імена.
Розглянемо основні правила (технологію) адресації в Internet. Основою всієї пошти є доменне ім'я комп'ютера, яке виступає в ролі поштового агента. Фактично, це все, про що піклується мережа. Доставивши повідомлення на вказаний комп'ютер, мережа своє завдання виконала. Подальший маршрут – піклування цього комп'ютера, але йому потрібна додаткова інформація: як мінімум – ім'я користувача, але краще – максимум даних для маршрутизації пошти в іншу мережу.
Пересилати пошту в інші мережі потрібно за такою технологією: до коду користувача необхідно додати специфікацію, що встановлена для нього в даній мережі.
Деякі дані адресації для інших мереж наведено у табл. 1.
Таблиця 1
Мережа | Адреса | Примітка
America Online | Користувач @aol.corn | Ім'я користувача прописними буквами без пропусків
Econet | Користувач @igc.apc.org
Genie | Користувач @genie.geis
Geo Net | Користувач @geol.geonet.de | Для користувачів в Європі
Nasamail | Користувач @nasamail.nasa.gov
Pronet | Користувач @tanus.oz.au
Web | Користувач @web.apc.org
Наведена адресація характерна для простих шлюзів електронної пошти. Більш складні проблеми, пов'язані з адресацією в мережах Bitnet, CompuServe, Fidonet і т.д., розглянуті у спеціальній літературі.
Сформулюємо тепер технологію адресації в Internet.
При пошуку імен в Internet використовується доменна система іменування (Domain Name System – DNS).
Адреса у мережі Internet складається з двох частин: вхідного імені та імені домену. Ці дві частини розділяються знаком @: зліва від нього знаходиться вхідне ім'я, а справа – ім'я домену. Наприклад, адреса peterk @ csn.org. Права частина peterk є вхідним іменем, а csn.org являє собою ім'я домену.
Локальний сервер (комп'ютер) звертається перед усім до кореневого серверу, тобто комп'ютера, який знає номер, асоційований у вашому імені домену з доменом вищого рівня. Наприклад, для адреси peterk @ csn.org. кореневий сервер повідомляє вашому локальному серверу, який комп'ютер відповідає за домен .org. Після цього локальний сервер з'єднується з комп'ютером .com і запитує, де знаходиться csn. Потім, маючи потрібний повний доменний номер, локальний сервер адресує повідомлення і відправляє його. Ім'я домену описує, де в мережі можна знайти наш комп'ютер. Це ми отримуємо при першому відкритті розрахунку. Internet відшукує ім'я домену, знаходить асоційований з ним номер (адресу комп'ютера, який працює в електронній мережі) та використовує номер для направлення повідомлення в потрібне місце.
Після вступу в світ електронної пошти користувачу необхідно буде займатися пошуком адреси електронної пошти. Національної реєстрації такої адреси не існує. Є декілька спеціалізованих серверів, до яких можливо звернутися з метою пошуку необхідної адреси. Ці сервери відомі як сервери білих сторінок, оскільки вони являють собою електронний еквівалент телефонного довідника "Білі сторінки". Однак самий простий та ефективний спосіб отримати потрібну адресу – взяти її з інформації, яка передана безпосередньо вам, будь-то візитна картка, телефонний дзвінок, лист, переданий електронною поштою, або листування в телеконференції.
Цей метод отримання адреси електронної пошти має наступні переваги: він гарантує, що ви отримаєте поточну адресу електронної пошти і саме ту, що регулярно перевіряється.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3 Реферат на тему: Адресація електронної пошти. Прикладні пакети електронної пошти

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок