Головна Головна -> Реферати українською -> Інформатика, комп'ютери, програмування -> Adobe Photoshop 6.0. Photoshop для WWW

Adobe Photoshop 6.0. Photoshop для WWW

Назва:
Adobe Photoshop 6.0. Photoshop для WWW
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
7,17 KB
Завантажень:
340
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 
Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Photoshop для WWW
 


Photoshop пропонує ряд можливостей при створенні зображень, призначених для World Wide Web.
Основні параметри в додатку до документів, призначеним для електронного поширення, - розміри, дозволи, формати - мають свою специфіку. Переважна більшість користувачів Internet дотепер застосовують у роботі звичайні комутовані телефонні лінії та модеми, що підтримують низьку (28800-56000 бод) швидкість передачі даних. Швидкість передачі найчастіше лімітується якістю телефонних ліній і високим навантаженням зовнішніх каналів, що особливо актуально для нашої країни. У цьому випадку, швидкість падає навіть нижче номінальної швидкості модему.
Швидкість передачі графічної інформації значно нижче, ніж текстової. Це визначає необхідність розумного підходу при створенні зображень для поширення по мережі. Розміри графічних файлів повинні бути не занадто великі, щоб користувач/читач не залишив сторінку тому, що йому набридло чекати закінчення її завантаження.
Час завантаження зображень пропорційний розміру їхніх графічних файлів.
Можна виділити три способи мінімізації цих розмірів:
1. Зниження розмірів і роздільної здатності зображень
2. Зменшення кількості кольорів у зображенні
3. Використання стиснутих і спеціальних форматів файлів, їхня оптимізація
Усі ці способи використовуються при підготовці зображень для Web-сторінок. Важливо знайти компроміс між швидкістю і якістю зображення, щоб, не стомлюючи користувача тривалим чеканням, представити ефектну й інформативну сторінку.
Розміри і роздільна здатність
На відміну від паперової, розмір Web-сторінки не обмежений ні по горизонталі, ні по вертикалі. Проте, ні в якому разі не робіть сторінок, ширина яких перевищує ширину екрана. Довжина сторінки менш критична, але оптимальна величина - два-три екрана. Оскільки зображення на Web-сторінці призначені тільки для перегляду на екрані, їхня роздільна здатність повинна збігатися з дозволом екрана, а розміри не повинні перевищувати його. Роздільна здатність моніторів варіюється в широких межах, так само, як і діагональ екрана - на які ж параметри розраховувати Web-дизайнеру
1. Застосовуйте суцільний кольоровий фон замість графічного.
2. Використовуйте кольоровий фон комірок таблиць замість графічного.
3. Створіть текстові посилання замість графічних кнопок
4. Введіть для серії сторінок графічні елементи, які повторюються, щоб уникнути їхнього постійного завантаження по мережі
5. Визначите зображення, які найдовше завантажуються і розглянете можливість зменшення їхніх розмірів. Ще кілька порад по оптимізації завантаження зображень:
6. Одне велике зображення вантажиться швидше, ніж декілька маленьких (не пересилається додаткова службова інформація), тому використовуйте зображення-карти посилань (image maps).
7. Вказуйте в посиланнях на зображення його розміри - браузеру буде потрібно менше часу на завантаження зображення і він відразу побудує для нього правильну рамку.
У Web-дизайні зручніше застосовувати іншу одиницю виміру для зображень - пиксел. Така одиниця рятує від необхідності використання пари параметрів розмір/дозвіл і дозволяє легше співвіднести розмір зображення з розміром сторінки. У даній главі будемо користатися саме цією одиницею виміру.
Зменшення кількості кольорів
Для представлення графіки в Internet широко використовуються індексовані зображення. Вони, як ви пам'ятаєте, дозволяють передавати до 256 фіксованих кольорів. Набір кольорів зображення (палітра) зберігається у файлі разом із зображенням і використовується браузером для демонстрації.
Зображення з індексованим кольором одержують з полнокольорових зображень шляхом зменшення кількості кольорів. Як же передати 16 млн кольорів полнокольорового зображення 256-ю кольорами індексованого? Для цього існує операція, називана згладжуванням (dithering). Згладжування побудоване на тім же обмані зору, що і типографська печатка: кілька розташованих поруч крапок різних кольорів, будучи досить дрібними, роблять враження крапки "сумарного" кольору.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4 Реферат на тему: Adobe Photoshop 6.0. Photoshop для WWW

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок